İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
850 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelinin yakınlarına hizmet
Kalıcı makyaj uygulaması
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Mehmet Tatlı Hakkında

Mehmet Tatlı Kuaför tüm gelinleri hayalindeki gibi bir görünüme kavuşturuyor! Düğün gününde gelinin kusursuz görünümüyle herkesi büyülemek istemesi şüphesiz ki onun en doğal hakkıdır. Eğer siz de evlenecekseniz ve bir kuaför arayışındaysanız mutlaka Şişli şubesi ile irtibata geçmelisiniz. 850 TL'den başlayan gelin saçı ve makyajı fiyatları ile Mehmet Tatlı Kuaför'den hizmet almak isterseniz teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Genel Özellikler

Tamamen profesyonel bir ekipten oluşan ve bugüne dek birçok kadının hayallerini gerçeğe dönüştüren Mehmet Tatlı toplamda 24 şube ile hizmet veriyor. Yıllardır aynı ekip ile çalışan mekanda tüm isteklerinizi yerine getirecek profesyonel ekipten beğendiğiniz saç modellerini, saç aksesuarlarını ve makyaj hizmetlerini gönül rahatlığıyla talep edebilirsiniz. Yalnızca gelin değil, gelinin yakınlarına da hizmet sağlayan kuaförde 30 kişiye kadar misafiriniz de hizmet alabilir.

Eğer makyajınızı kuaföre giderek yaptırmak istemezseniz güzellik merkezinin evde hizmet seçeneği de bulunmaktadır. Hatta şehir dışında yaşıyorsanız ve İstanbul dışında hizmet almak isterseniz mekan bu konuda da size yardımcı olacaktır.

Mehmet Tatlı Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Şişli Mehmet Tatlı Kuaför, Türkiye’nin en başarılı güzellik merkezlerinden biri olsa da fiyatları oldukça uygundur. Çünkü güzellik merkezindekilerin tek amacı gelinlerin en mutlu günlerinde daha mutlu olmasını sağlamaktır. Siz de düğün makyajınızı ve saçınızı Mehmet Tatlı’da yaptırmak isterseniz DüğünBuketi ile iletişime geçerek kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Başlangıç olarak fiyatlardan bahsetmek gerekirse kına saçı ve makyajı 280 TL, nişan saçı ve makyajı 550 TL, gelin saçı ve makyajı ise 850 TL'den başlıyor. Bu fiyatların içerisinde ücretsiz prova da yer alıyor.

Sunulan Hizmetler

Mehmet Tatlı Kuaför ekibiyle birlikte gelin saçı ve makyajı konusunda isteklerinizi yerine getiriyor. Gelin saçı konusunda oldukça geniş bir katalogla hizmet veren kuaförde toplu veya dağınık gelin saçı modelleri, duvaklı gelin başı, örgülü gelin başı gibi modeller bulunuyor. Bunun yanında istediğiniz farklı modeller de size göre tasarlanabiliyor.

Gelin makyajı hizmetleri kapsamında da yine tercihine uygun olarak porselen makyaj ya da doğal makyaj, buğulu göz makyajı gibi seçenekler bulunuyor. Yalnızca gelinliğe uygun makyaj değil, nişanlık ve kına gecesi kıyafetlerinize uyumlu makyaj hizmetleri de mevcut.

Mehmet Tatlı Kuaför yalnızca saç ve makyaj hizmeti sunan bir mekan değil. İçinde dış görünümle ilgili her hizmetin bulunduğu kapsamlı bir güzellik merkezidir. Kuaförde alabileceğiniz diğer hizmetleri ağda, manikür / pedikür, cilt bakımı, takma kirpik ve el / ayak masajı olarak sıralayabiliriz.

Nerede? Nasıl gidilir?

Mehmet Tatlı’nın Şişli Şubesi Trump Towers’ın içinde bulunmaktadır. Açık adresi 19 Mayıs, Büyükdere Caddesi, 22/A, 34360 olan mekana hem toplu taşıma ile hem de özel araçla ulaşmak kolaydır. Tabii eğer ki saç ve makyaj için Mehmet Tatlı Şişli şubesini seçecekseniz Mecidiyeköy trafiğini de göz önünde bulundurmanızda fayda var. J Güzellik merkezine toplu taşıma ile gidecekseniz Mecidiyeköy Viyadük Durağı’ndan geçen tüm toplu taşıma araçlarına binebilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına saçı, nişan saçı, manikür-pedikür, cilt bakımı, saç tasarım gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Makyaj uygulaması, etkinlik öncesi prova hizmetleri başlangıç paketinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Manikür - pedikür, takma kirpik, saç tasarım, gelinin yakınlarına hizmet, evde veya mekanda hizmet seçenekleri her şey dahil paket içinde yer alıyor.

Mehmet Tatlı organizasyon fiyatları ne kadar?

Mehmet Tatlı organizasyon fiyatları Mehmet Tatlı organizasyon fiyatları

Mehmet Tatlı Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Mehmet Tatlı

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    makyaJım saçım her şey istediğim gibi oldu:) ayrıca muhteşem bir bakım yaptılar;9 kesinlikle tavsiyemldir.

Yorum yaz