İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Epilasyon
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
İpek kirpik uygulaması
Kalıcı makyaj uygulaması
Kalıcı oje uygulaması
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Mehmet Coşkun Kuaför

İstanbul’un Ataşehir ilçesindeki Mehmet Coşkun Kuaför gelinlerine 800 TL’den başlayan fiyatları ile özel gelin saçı ve makyajı işlemleri uyguluyor. Porselen makyaj, tesettür gelin makyajı, dağınık gelin başı, örgülü gelin başı gibi her geline, saç yapısına ve yüz tipine uygun hizmet veriyor. Mehmet Coşkun gelin saçı makyajı fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için DüğünBuketi ücretsiz danışma ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Gelin Makyajı Uygulaması

Gelin makyajı düğün gününde yapılsa da gelinlerin hazırlıkları çok önceden başlıyor. Makyaj öncesi süreçte cilt bakımı yapılması makyajın ciltte daha güzel durmasını sağlıyor. Mehmet Coşkun Kuaför porselen ya da doğal makyaj fark etmeden cilt tipine, yüz tipine, saç modeline göre her gelinde farklı makyaj işlemi uyguluyor.

Gelinin ten rengi, göz rengi gibi detaylar toprak tonlarında, şeftali tonlarında ya da metalik tonlarda makyajın tercih edilmesini etkiliyor. İpek kirpik işleminin ardından göz yapısına ve rengine göre renkli göz makyajı, derin göz makyajı, buğulu göz makyajı vs. ile makyaj işlemini tamamlıyor.

Gelin Başı ve Saç Modelleri

En mutlu günlerinde gelinlerin yanında olmak isteyen Mehmet Coşkun düğün gününden önce saç bakımı, ombre, saçı boyama, şekil verme gibi işlemleri gerçekleştiriyor. Böylece gelin saçı modeliniz kendini daha güzel gösteriyor.

Dağınık gelin saçı, kısa ve uzun gelin saçı modelleri, duvaklı gelin başı, gelin tacı ile gelin başı modelleri, topuz çeşitleri, tesettür gelin başı modelleri konusunda da yüz tipi, gelinlik, saç yapısı gibi detaylar konusunda gelinler bilgilendirilerek hayallerindeki gelin saçı modeli gerçekleştiriliyor.

Mehmet Coşkun Kuaför Gelin Makyajı Saçı Fiyatları

Ataşehir ilçesindeki Mehmet Coşkun 800 TL’den başlayan gelin başı ve makyaj fiyatları ile hizmet veriyor. Düğün günü öncesi cilt bakımı, saç bakımı, ağda, manikür, pedikür gibi işlemleri uygulayabilen kuaför aynı anda gelin yakınlarına hizmet verebiliyor.

Sitemizde bulunan ücretsiz formu düğün öncesi ve düğün günü istediğiniz işlemler ile doldurarak fiyat teklifi alabileceğiniz gibi gelin makyajı ve gelin başı fiyatları konusunda daha fazla bilgi almak için DüğünBuketi ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Ulaşım

İstanbul ilindeki Mehmet Coşkun Kuaför Ataşehir ilçesinde gelinlerini bekliyor.

Mehmet Coşkun Adresi: Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı 8/C No: 36 Ataşehir / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelin yakınlarına hizmet verilebiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve gelin makyajı bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Saç bakımı, cilt bakımı, gelin saçı, gelin makyajı, takma kirpik uygulaması bulunuyor.

Mehmet Coşkun Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

Mehmet Coşkun Kuaför organizasyon fiyatları Mehmet Coşkun Kuaför organizasyon fiyatları Mehmet Coşkun Kuaför organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Mehmet Coşkun Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Mehmet Coşkun Kuaför

Yorum yaz