Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Medya Lena Hakkında

Medya Lena, tecrübeli kadrosu ve estetik fotoğrafları ile Ankara Çankaya ilçesinde dikkatleri çekiyor. Şahin Kaya ve ekibinden oluşan bu fotoğrafçı, her cebe ve her bütçeye uygun 1.100 TL'den başlayan fiyatları olan bir dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak da biliniyor. Dış çekim fiyatları hakkında bilgi almak isteyen gelin ve damat adaylarımız “Fiyat Teklifi Al” butonu üzerinden bu firmaya ulaşabilirler.

Çekim Türleri

Ankara ve yakın illerde on yıldan uzun süredir hizmet veren fotoğrafçı, çiftlere stüdyo ve dış çekim desteği sağlıyor. Yalnızca düğün günü değil, öncesinde de harikalar yaratan Şahin Kaya, save the date çekimi de yapıyor. Bu sayede gelin ve damat adayları düğün günlerini en iyi şekilde duyuruyor.

Düğün günlerini adeta bir film gibi izlemek isteyen çiftlerimiz için stüdyoda düğün belgeseli de çekiliyor. Kuaförde hazırlıklar yapılırken başlayan çekim, düğün sona ererken sonlanıyor. Tüm bunlara ek olarak fotoğrafçı, düğün hikayesi ve düğün klibi gibi videoları da en iyi şekilde çekiyor.

Hiçbir yenilikten geri kalmayan fotoğrafçı, düğün sonrası stresinizi atmanız için trashday hizmeti de veriyor. Eşsiz güzellikte bir dış çekim gerçekleştirmeniz için var gücüyle uğraşan fotoğrafçı, konsept çekim gerçekleştirmek isteyen çiftleri de yalnız bırakmıyor.

Medya Lena Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Şahin Kaya Fotoğraf Stüdyosu adıyla da bilinen Medya Lena, Ankara Çankaya ilçesinde oldukça uygun fiyatları ile hizmet veriyor. Her bütçe için farklı paketler sunan fotoğrafçının fiyatları da değişiklik gösteriyor. Fotoğrafçının büyük boy albüm, poster ve dijital fotoğraflar içerek dış çekim başlangıç fiyatı ise 1.100 TL den başlıyor.

Olanakları

Şahin Kaya gelin ve damat adaylarına stüdyo imkanı da sunuyor. Mekan önerileri ile stüdyoda çiftler için en uygun arka planı bularak benzersiz çekimlere ev sahipliği yapıyor. Fotoğrafçı, dış çekim konusunda da en iyi arka planı bulmak için şehir dışında ve yurt dışında da çekim hizmeti veriyor.

Üstelik çekimler esnasında alanında uzman bir ekip, müstakbel gelin ve damadın her türlü ihtiyacını karşılamak için var gücüyle çalışıyor. Alanında uzman bu ekiple çalışmak için çiftlerin üç hafta önce iletişime geçmesi yeterli oluyor. Çekimin üç hafta sonrasında ise orijinal fotoğraflar ekip tarafından CD içinde çiftlere teslim ediliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Şahin Kaya, Ankara ilinin en merkezi yerlerinden olan Çankaya ilçesinde hizmet veriyor. Tam konumu “Meşrutiyet Mah., Selanik 2. Cad., No:64, Çankaya, Ankara, Türkiye” olan fotoğrafçıya çiftler M1-M2-M3 metroları, Başkentray ve 281, 340, 439 otobüsleri ile ulaşabiliyor.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Başta Başkent olmak üzere tüm şehirlere hizmet verilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Yalnızca düğün çekimi değil, aynı zamanda nişan, çocuk, ürün, moda ve sanat çekimleri mevcuttur.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak dört hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Yurt dışı çekim imkanının yanında, stüdyo çekim desteği de sağlanmakta.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekip ve ekipman temini, fotoğrafların DVD içerisinde teslimi mevcuttur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketine ilave olarak, düğün klibi, düğün belgeseli çekimi, fotoğrafların basılı halde temini gibi olanaklar, her şey dahil pakette mevcuttur.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

-

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün teslim süresi aşağı yukarı 3 haftadır.

Medya Lena düğün fiyatları ne kadar?

Medya Lena düğün fiyatları Medya Lena düğün fiyatları Medya Lena organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Medya Lena Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Medya Lena

Yorum yaz