İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Ev ya da ev dışından alma
Gelin arabası süsleme
Klasik araba kiralama
Şehir dışına araba kiralama
Şoförlü araba kiralama

Meç Rent A Car Hakkında

Düğünü için her detayı düşünen kıymetli çiftler için en iyi gelin arabası çeşitleri Meç Rent A Car ile sizlere sunuluyor. Beyaz İnci ismiyle de anılan şirket, İstanbul ilinin Sarıyer ilçesinde 1000 TL'den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor. Detaylı bilgi için DüğünBuketi.com danışmanlarını arayabilirsiniz.

Özellikleri

Her geçen gün değişen moda anlayışına bağlı olarak düğün sektöründeki konseptlerde de değişiklikler gözleniyor. Sizleri düğün salonuna ya da fotoğraf çekimlerine getirip götüren gelin arabaları da yenliklere ayak uyduruyor. Beyaz İnci ile görüşürseniz, sizlere ve konseptinize en uygun araç belirleniyor. Seçilen araç, düğün günü konsepte bağlı olarak dilerseniz en güzel şekilde süsleniyor.

Gelin arabası için aklınızda bir model yoksa, firmanın inci gibi parlayan klasik modelleri ya da son modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Olanakları

Zengin model çeşitliliğine sahip olan Meç Rent A Car, çevre illerden yoğun taleple karşılaşıyor. Bu yüzden İstanbul ile sınırlı kalmadan çevre illere de başta gelin arabası olmak üzere birçok araç temini yapıyor. Araçlar anlaştığınız tarihte, tam zamanında konumunuzda oluyor.

Kimse düğün gününde trafikle uğraşmak istemeyeceğinden, şirket deneyimli şoförlerini temin ederek sizlerin rahat bir yolculuk yapmasını sağlıyor. Rahat ve konforlu araçlarla yolculuk içinde dilerseniz sizin için hazırlanan ikramlardan da faydalanabilirsiniz.

Meç Rent A Car Gelin Arabası Kiralama Fiyatları

Beyaz İnci olarak bilinen firma, sunduğu hizmetlerle fiyat performans dengesini tutturuyor. Lüks ya da klasik arabaların gelin arabası olmasını sağlayan firma, her bütçeye uygun fiyatlar belirliyor. Fiyatlar ortalama 1000 TL'den başlayarak 1500 TL'ye kadar çıkabiliyor. Gelin arabası fiyatları için yetkililerle görüşmek isterseniz "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurarak bize iletebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ili Sarıyer ilçesinde bulunan Beyaz İnci, araçları görmek ve yetkililerle görüşmek için gelmek isteyenler için oldukça rahat bir konumda yer alıyor. İster toplu taşıma kullanarak isterseniz de kendi araçlarınızla ulaşım sağlanabiliyor. Yalnızca yaklaşık 2 hafta öncesinden randevu almanız gerekiyor. Açık adres işse şu şekilde:

Merkez, Şehit Mithat Yılmaz Cd. Reşit Efendi Sk. No:10 D:A1, 34450 Sarıyer / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Başta İstanbul olmak üzere tüm şehirlerde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Söz, nişan, düğün, sünnet töreni gibi günler için araç kiralama hizmeti veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışına araba kiralama avantaj oluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Araç kullanımı için şoför temini başlangıç paketinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Araç içi ikramlar her şey dahil pakette bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelin arabası süslemesi konsepte uygun yapılıyor.

Meç Rent A Car organizasyon fiyatları ne kadar?

Meç Rent A Car organizasyon fiyatları Meç Rent A Car organizasyon fiyatları Meç Rent A Car organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Meç Rent A Car Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Meç Rent A Car

Yorum yaz