Manisa Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
70 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
40 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
150
Max
Açık Davet Alanı
150
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
150
Min
500
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Engelliye uygun giriş
 • Kır bahçesi
 • Kolonsuz salon
 • Orman Içinde
 • Şehir dışında
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menüde değişiklik seçeneğI
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Yemek servisi
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Mayhoş Kır Düğün Salonu Hakkında

Açık alanda, doğanın tüm enerjisiyle beraber kına gecesi organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz Mayhoş Kır Düğün Salonu, Manisa ili, Yunusemre ilçesinde yer alıyor. Şehrin dışında, gürültüden uzak bir noktada yer alan mekan, orman içerisinde bulunuyor. Ormanın sağladığı huzurlu ortamda, en mutlu anlarınızı, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Mekan, kınaz fiyatları bakımından her bütçeye uygun seçenekleri ile öne çıkıyor. Kişi başı fiyatları 30 TL'den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Mayhoş Düğün Salonu, kına organizasyonlarınızda, kapalı ve açık salonlarıyla sizi ve davetlilerinizi en özel anlarınızda yalnız bırakmıyor. Ormanın içinde yer alan mekanda, dilerseniz kır bahçesi alanında, dilerseniz de kapalı alanda, etkinliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yeşilin farklı tonlarının bir arada bulunduğu mekanda, sevdiklerinizle beraber en mutlu günlerinize adım atabilirsiniz.

Açık alanda 500 kişiye kadar davetlilerinizi ağırlayabileceğiniz mekanda, kolonsuz kapalı salonda da 150 kişiye kadar misafirinizi en özel günlerinize ortak edebilirsiniz. Davetlilerinizin, mekana ulaşımında, herhangi bir park sorunu yaşamaması için toplam 500 araçlık otopark hizmeti de veriliyor.

Mayhoş Kır Düğün Salonu Kına Gecesi Fiyatları

Mayhoş Kır Düğün Salonu, doğanın ortasında yer alan konumu ve kaliteli hizmetiyle çiftleri memnun etmeyi başarıyor. Bununla beraber kına fiyatları da bütçenize dost seçeneklerle karşınıza çıkıyor. Yemekli ve yemeksiz seçenekleri bulunan mekanda, yemekli kına organizasyonlarınızı, hafta içi kişi başı 70 TL, hafta sonu kişi başı 80 TL’den başlayan fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz.

Yemeksiz organizasyonlarınızı ise hafta içi kişi başı 30 TL, hafta sonu ise kişi başı 40 TL’den başlayan fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz. Fiyatlarla ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için sitemizde yer alan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Mayhoş Kır Düğünü Salonu, kına organizasyonunuzun istediğiniz tarz ve konseptte olması için sizlere kişiye özel konsept seçeneği sunuyor. Bunun için ister mekanla görüşebilir, ister de dışarıdan anlaştığınız bir organizasyon firması ile etkinliğinizi planlayabilirsiniz. Kır düğünü diğer özel günlerinizde de bu mekanı tercih edebilirsiniz.

Yemek servisi hizmeti ile davetlilerinize kaliteli menüler oluşturan mekan, menüde değişiklik seçeneği ile menüyü, sizin istekleriniz doğrultusunda oluşturuyor. Siz, dilerseniz dışarıdan istediğiniz bir catering firması ile de anlaşabilirsiniz. Kına organizasyonunuzun ardından yakınlarınızla daha samimi bir etkinlik gerçekleştirmek isterseniz after party seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Giderim?

Kına gecesi organizasyonlarınız için tercih edebileceğiniz Mayhoş Kır Düğünü Salonu, Manisa ili Yunusemre ilçesinde yer alıyor. Mekana, kişisel araçlarınız ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Adres: Emlak Dere Mahallesi, Emlak Dere Sokak, No: 175 Yunusemre / Manisa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Catering.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi Toplantısı, Baby Shower, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Sünnet Düğünü.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Var.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Var.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23.30

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Hasır konseptli masa sandalye bağlama ve çiçekli tag.

Mayhoş Kır Düğün Salonu kına gecesi fiyatları ne kadar?

Mayhoş Kır Düğün Salonu kına gecesi fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 70 TL, Mayhoş Kır Düğün Salonu kına gecesi fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 40 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Mayhoş Kır Düğün Salonu Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Mayhoş Kır Düğün Salonu açık alan kapasitesi 150 - 500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 150 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Ablamın nişanı burada oldu geçen ay, üç ay sonrada benim nişanım olacak artık ailemizin özel günlerinde ilk aklına gelen mekan burası. Samimi ve çok ilgililer teşekkür ederiz

 2. Puan

  fiyatları çok uygun bir nişan için mayhoş inanılmaz doğru bir tercih. şık bir mekan aile arasında gerçekleştirdik ve memnun kaldık

Yorum yaz