Maxvera Gelinlik

Maxvera Gelinlik, İzmir’in kalbi Konak’ta düğün hazırlığındaki gelin adaylarına hizmet veriyor. Birbirinden özgün tasarımları, dünya gelinlik modasının nabzını tutan gelinlik modelleri ve yılların deneyimiyle İzmirli gelin adaylarının en sevdiği gelinlik firmaları arasında yer alıyor. Her yılın ve dönemin modasına uygun, farklı ve özgün gelinlik tasarımları Maxvera’da sizleri bekliyor!

Müşteri memnuniyeti ve mutluluğunu ilke edinmiş; modern ve şık çizgileri birbiri ile buluşturan Maxvera Gelinlik, hayallerinizde resmettiğiniz gelinlik ve nişanlıkları el emeği ile tek tek işleyerek sizler için üretiyor. Maxvera Gelinlik stilistleri, kişiselleştirilmiş hizmet anlayışı ile aklınızdaki gelinliği sizler için tasarlıyor, mesleki deneyimleri ile sizin vücut yapınıza en uygun gelinliği yaratıyor. En güzel gelinlik modelleri, Maxvera’nın deneyimli stilistlerinin ellerinde şekilleniyor. A kesim gelinlik modelleri, balık kesim gelinlik ve prenses gelinlik gibi gelin adaylarının en çok tercih ettiği modeller Maxvera’nın koleksiyonları arasında yer alıyor. Modern ve geleneksel çizgileri usta bir şekilde harmanlayan firma gelin adaylarından tam puan alıyor.

En Güzel Gelinlik ve Nişanlık Modelleri

Maxvera Gelinlik, en güzel gelinlik modellerini siz değerli gelin adayları için hazırlıyor. Uzman stilistler tarafından özenle hazırlanan ve gelin adaylarının beğenisine sunulan onlarca modelden biri mutlaka hayallerinizdeki gelinlik olacak! Birbirinden farklı hazır gelinlik modellerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Beğendiğiniz model hangisi olursa olsun üzerinde yaptırabileceğiniz ekleme ve çıkarmalar ile üzerinize tam uyan bir gelinliğe sahip olabilirsiniz. Yalnızca beden olarak değil, gelinliğe ekstra eklemek istediğiniz bir işlem yaptırabilir veya fazla gördüğünüz işlemeleri kaldırmak isteyebilirsiniz. Bu konuda da Maxvera’nın uzman kadrosu size yardımcı olacaktır. Bu işlemlerden sonrasında hayalinizdeki gelinliğe çok rahat bir şekilde kavuşabileceksiniz. Eğer aklınızda tamamen size özgü bir gelinlik varsa hayallerinizi Maxvera’nın yetenekli tasarımcıları ile paylaşabilirsiniz. Böylece hiçbir yerde görülmemiş, sadece size özel bir tasarımla dünya evine girebilirsiniz.

Maxvera Gelinlik’te yalnızca gelinlik modellerine değil, nişan ve kına organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız abiye elbiseleri de bulabilirsiniz. Sezonun en gözde modellerini farklı renk ve desen seçenekleriyle Maxvera’da inceleyebilirsiniz. Balık nişanlık modelleri, prenses abiye tasarımları ve a kesim nişanlık gibi gelin adaylarının en çok tercih ettiği modelleri Maxvera’da inceleyebilirsiniz.

Kaliteli ve Güler Yüzlü Hizmet

Maxvera Gelinlik, müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışıyla gelin adaylarının en sevdiği gelinlik firmaları arasında yer alıyor. Gelinlik ve nişanlık tasarımlarında son teknoloji nefes alan kumaş çeşitlerini kullanıyorlar. Balık model gibi giymesi ve taşıması zor bir modelde bile bu son teknoloji kumaşlar sayesinde oldukça rahat edebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında düğün yapacak olan gelin adaylarının kabusu olan hava almayan gelinlikler Maxvera ile tarihe karışıyor!

İstediğiniz gelinlik veya nişanlık için Maxvera Gelinlik’e uğradığınızda öncelikle beğendiğiniz model için ölçüleriniz alınıyor. Ardından sizin için en uygun olan güne ilk prova randevusu veriliyor. İlerleyen 2 haftalık süreçte tüm gerekli aksesuarlar da eklenerek gelinliğiniz muhteşem bir görünüme ulaşıyor. Geçen süreç içerisinde eğer vücut ölçülerinizde herhangi bir değişiklik yaşanırsa gelinliğiniz üzerinde hemen gerekli işlemler yapılıyor. En özel ve en güzel olmak isteyen değerli gelin adayları için Maxvera, her ilmeği emek ve sevgi ile atıyor. Müşteri memnuniyeti ilkesi ve vaktinde teslimat garantisi ile binlerce gelin adayının güvenini kazanmış olan marka, gelinliğinizi sadece size özel ve hiçbir yerde görülmemiş bir tasarım ile tamamlıyor.

Maxvera Gelinlik Nerededir? Nasıl Gidilir?

Maxvera Gelinlik, İzmir’in kalbi Konak’ın Çankaya bölgesinde hizmet veriyor. Mimar Kemalettin Moda Merkezi içerisinde yer alan firmaya İzmir’in her ilçesinden otobüs, metro, vapur ve tramvay seferleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçları ile ziyaret edecek olanlar için ise firmanın açık adresi şöyle:

Mimar Kemalettin Cad. 1330 Sok. No:12 35210 Konak - İzmir

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    Öykü
    Puan

    Gelinliğimi sizden aldım özellikle son kreasyonlarınız harika istediğim gibi şık gösterişli ama abartısız harika bir gelinliğim oldu.

Yorum yaz