Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Maviş Fotoğrafçılık Hakkında

Ankara ilinin Etimesgut ilçesinde konumlanan firma, pek çok organizasyonda anları yakalamak için sizlere hizmet veriyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak çiftleri ve sevenlerini titiz bir şekilde fotoğraflıyor. Düğün öncesinden düğünün son anına kadar yanınızda olan Maviş Fotoğrafçılık, iyi şekilde hatıralarınızı korumayı amaçlıyor. Hizmete göre fiyatı değişkenlik gösterirken minimum paket fiyatları ise 1.000 TL’den daha az olarak belirleniyor.

Çekim Türleri

Maviş Fotoğrafçılık, düğün öncesinde, sırasında ve sonrasında sizinle birlikte olmaya devam ediyor. Söz, nişan ve kına çekimiyle en mutlu günlerinizde yerini alıyor. Çiftin tercihlerine göre çeşitli konsept çekimlerine olanak sağlıyor ve pek çok aksesuarla konsept çekimleri destekleniyor.

Save the date, çiftlerin düğün tarihini belirlediği ve duyurduğu heyecanlı bir çekim oluyor. Gerekli aksesuarlar belirlenerek düğün öncesinde de sizleri yalnız bırakmıyor. Ankara’da ya da şehir dışında manzara yerleri çiftle beraber belirleniyor, verilecek pozlar konuşuluyor. Gelin ve damadın pozları fotoğrafçının direktifleriyle de kareye alınarak katalog çekimi hazırlanıyor.

Maviş Fotoğrafçılık ile düğün hikayesi ise kuaföre girişten itibaren başlıyor. Düğün belgeseliyle ayrıntılar göz önündeyken düğün klipiyle bu uzun gün dakikalara sığdırılıyor. Ve sıra en eğlenceli kısma, trashday’e geliyor. Günlerin yorgunluğunu bu şekilde atabiliyorsunuz. Unutmayın, en mutlu gününüzü hatıra olarak saklamak sizin de hakkınız.

Maviş Fotoğrafçılık Dış Çekim Fiyatları

Fiyat kriterleri çekim türüne, konsepte, kullanılan aksesuarlara ve verdiği hizmete göre farklılık gösteriyor. Minimum paket fiyatı 1000 TL’den daha azdır. Detaylı bilgi almak isterseniz ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Maviş Fotoğrafçılık, stüdyo ve dış mekân çekimi tercihini size bırakıyor. Şehirde ve şehir dışında çekim imkanını sunuyor. Çeşitli ekipmanlarla çekime kolaylık ve hız sağlıyor. Çeşitli çekim türleriyle pek çok alternatif sunuyor.

Söz, nişan ve kınayla düğün öncesinde de yanınızda yer alıyor. Eşsiz manzaralar önünde dış çekim yaparak veya özenle hazırlanan stüdyo çekimleriyle katalog hazırlanıyor. Düğün belgeseli ve klipi çekiliyor ve orijinal kopyasıyla teslim ediliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara ilinin Etimesgut ilçesinde yer alan Maviş Fotoğrafçılık, otobüslerle ulaşabileceğiniz bir konumda yer alıyor. Etimesgut konumundaki Ahi Mesut Mahallesi yakınından geçen güzergaha 512, 530-5 ve 534 numaralı otobüsler ile ulaşabilirsiniz. Özel aracınız veya taksi ile gelmek isterseniz adres aşağıda yer almaktadır.

Adres: Ahi Mesut Mahallesi, Ahi Mesut Bulvarı, No:71/C Etimesgut / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara veya şehir dışında hizmet vermektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Söz, nişan, ve kına çekimi yapılmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Aşağı yukarı 1 ay öncesinde irtibat kurulabilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Firma, düğün esnasında da çekim gerçekleştiriyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi ve düğün esnasında çekim hizmeti bu paket kapsamında sunuluyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim imkanı, farklı bölgelerde çekim gerçekleştirilmesi gibi hizmetler bu paket dahilinde.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Firma, kıyafet ve dekor olarak belirleyeceğiniz konsepti göze alıyor ve farklı önerilerde bulunabiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Teslim süresi 3 haftadır.

Maviş Fotoğrafçılık düğün fiyatları ne kadar?

Maviş Fotoğrafçılık düğün fiyatları Maviş Fotoğrafçılık düğün fiyatları Maviş Fotoğrafçılık organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Maviş Fotoğrafçılık Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Maviş Fotoğrafçılık

Yorum yaz