Mavi Rüya Düğün Salonu

Seven kalplerin buluşma noktası olan düğün salonumuzda çeşitli organizasyonlarınızda sizlerin yanınızdayız! Tüm gözlerin üstünüzde toplandığı bir mekanda peri masallarındaki perilerden bile güzel olabilirsiniz! Mavi Rüya Düğün Salonu ’nun masalsı konseptleri ile düğününüz haftalarca unutulmayacak!

Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

600 kişilik davetli kapasitesiyle birlikte hayatınızın en özel dakikalarını yaşayabileceğiniz bir imkânı sizlere sunuyoruz. 600 kişilik yemek kapasitesiyle hizmet verebildiğimiz Mavi Rüya Düğün Salonu ’nda konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. Kolonsuz ve geniş bir mekan olan Mavi Rüya Düğün Salonu’nda tertemiz atmosfer içerisinde sevdiklerinizle beraber eğlenmeye hazırsanız, detaylar için sizleri Mavi Rüya Düğün Salonu ’na davet ediyoruz.

Konsepti Belirlediğiniz Gibi Düğün Fiyatlarını Da Siz Belirleyin!

Salonumuzda düğün fiyatları müşterilerimizin bütçesine aşmayacak şekilde düzenlenmiştir. Hayallerinizdeki düğün organizasyonun detaylarını bizlere anlatabilir, size özel teklif vermemizi isteyebilirsiniz. Paket düğün fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Mavi Rüya Düğün Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

Trafik açısından sorun yaşatmayan Pendik’te bulunan düğün salonumuza ulaşım oldukça kolaydır. İstanbul'un en sakin semtlerinden birinde bulunan düğün salonumuza toplu taşıma araçları, kendi araçlarınız ve taksi kullanarak gelebilirsiniz. Toplu taşıma araçları ile düğün salonuna gelmek için E-3, KM25, 54HŞ ve 130Ş numaralı hatları kullanabileceğiniz gibi kendi araçlarınızla da direkt olarak gelebilirsiniz. E-5 karayolu üzerinden kendi araçlarınızla gelerek kısa süre içerisinde düğün salonumuza ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma araçları ile düğün salonumuzun bulunduğu durakta inerek yürüme mesafesindeki Mavi Rüya Düğün Salonu ’na varabilirsiniz.

Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

Hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi için en doğru adres İstanbul'daki Mavi Düğün Salonu’dur. Uzman kadrosu ile İstanbul'daki en iyi organizasyon yapan düğün salonu olmak istiyoruz. Düğün salonumuzda çalışan ekip arkadaşlarımız, kurallara bağlı, müşteri memnuniyetine önem veren ve düğün salonumuzun değerini kaybetmemesi için sürekli olarak çalışan personellerle doludur.

Yemekli ve yemeksiz pek çok organizasyonu içinde barındıran Mavi Rüya Düğün Salonu ’nda en özel günlerinizi yaşamanızı bizleri mutlu eder! Bu sebeple sizleri düğün salonumuza organizasyonunuzu planlamaya davet ediyoruz!

Firmamızın vermiş olduğu diğer hizmetleri sayfamızdaki videolardan ve video altındaki yorumlardan ulaşabilirsiniz.

 • Düğün Organizasyonları
 • Eğlence Programları
 • Nişan Organizasyonları
 • Asker Eğlenceleri
 • Davet Organizasyonları
 • Dernek Toplantıları
 • Kahvaltı Organizasyonları
 • Mezuniyet Partileri
 • Konferanslar
 • Yılbaşı Programları
 • Doğum Günleri gibi sayısız organizasyonlarınızda sizlerin yanınızdayız.

 

Mavi Rüya Düğün Salonu’nu İnceleyin, Mutluluğunuza Bir Adım Yaklaşın!

Sizler için bütün kolaylıkları sağlamak için en özel günlerinizde yanınızda bulunmak bizleri memnun edecek! Mavi Rüya Düğün Salonu olarak en temel amacımız sizlere daima iyi ki dedirtmek! Düğün salonumuzu seçtiğiniz için kesinlikle pişman olmayacaksınız!

Arkadaşlarımız Her Noktayı En İnce Ayrıntısına Kadar Planlayacak!

Salonumuzda bulunan ve organizasyonlarınızı düzenleyen arkadaşlarımız her şeyi en ince detayına ve ayrıntısına kadar planlamak istiyor! Arkadaşlarımız sizlerin kafasını karıştıran ve canını sıkan detaylarla uğraşsın, siz de sadece masa süslemeleri ne ve ikram etmek istediğinize karar verin!

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Adı üzerinde rüya gibi bir geceydi. Öncelikle düğünün en önemli kısmı insan faktörüdür. Bu nedenle düğünümüzü eşsiz kılan tüm çalışkan personele teşekkürler. Olmazsa olmaz bir diğer konu ise ambiyans ve eğlencedir. Bu konuda zaten tartışılmaz bir düğün oldu.

 2. Puan

  Düğünümizi burada yaptık biz mekanın dekorasyonundan çok memnun kaldık masa düzeni süslemeler oldukça iyiydi. Ayrıca ışıklandırma sistemleri ve orkestranın seçmiş olduğun müziklerde çok güzeldi. Tahminimden çok daha kaliteli bir hizmet aldık. Ayrıca gelin odasının olması da bizim için büyük rahatlık oldu. Tüm çalışan personelin ilgisine teşekkür ederiz.

Yorum yaz