Masal Restaurant Kır Düğün Salonu

2015 yılından beri Kızılcahamam’ın en güzel gelinlerinin hayallerini memnuniyetle yaşatan Masal Restaurant Kır Düğün Salonu, birbirinden güzel ve şanslı gelin adaylarını mutlu etmeye devam ediyor. Kır düğünü hayalleri kuran gelin adayları Masal Restaurant Kır Düğünü Salonu'nu mutlaka incelemeli! Eminiz ki Masal Restaurant Kır Düğün Salonu’nu gördükten sonra kararlarınız değişecektir. En mutlu gününüz için tercihinizi yaparken de Düğünbuketi.com olarak sizin yanınızdayız.

Masal Gibi Bir Kutlama İçin

Yaklaşık 750 kişilik kapasiteye sahip, yemekli ve kokteyl hizmeti veren Masal Restaurant Kır Düğün Salonu, ayrıca bir restauranta sahip olduğu ve sürekli hizmet verdiği için özellikle yemekli düğünlerde çok iddialı. Kaliteli hizmet vererek misafir memnuniyetini üst seviyelere taşıyor. Kızılcahamam’ın ilk kır bahçesi özelliğini taşıyan Masal Restaurant Kır Düğün Salonu; düğün, nişan, sünnet, kına gecesi, özel yemekler için de ayrıca program hazırlayabiliyor. Masal Kır Düğün Salonu’nu restaurant olarak da tercih eden müşteriler ise servislerin kalitesi ve yemeklerin lezzetini öve öve bitiremiyor! Yemyeşil doğası ile ağaçların arasında kendinizi masal kahramanları gibi hissedeceksiniz. Bu kusursuz mekanda dillere destan bir düğün organizasyonu gerçekleştirebileceksiniz.

Masal Restaurant Kır Düğün Salonu Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

Ankara ile Masal Restaurant Kır Düğün Salonu arası yaklaşık 85 km yani 1 saat 15 dakika civarında olması sebebi ile Ankara şehir merkezinden de oldukça talep alıyor. Mekan sessiz, sakın, nezih ve doğa ile iç içe bir kır düğünü planlayanların muhakkak göz gezdirdiği kır düğünü salonlarından birisi. Fiyatlarının da uygun olması aradaki mesafeleri kapatıyor desek çok doğru söylemiş oluruz. Taptaze yemek menüleri, profesyonel ve güler yüzlü çalışanları ile gelin ve damat adaylarının memnuniyeti için büyük çaba gösteriyorlar. Bunun en büyük kanıtı ise açıldığından bu yana geçen üç yıllık süreç içinde aldıkları memnuniyet ve taleptir.

Masal gibi bir düğün hayal eden çiftlerimiz için Masal Restaurant Kır Düğün Salonu her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile sizleri bekliyor. Bu güzel mekan hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat teklifleri için sitemiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sırala

  1. Avatar
    Hümeyra Hanım
    Puan

    Biricik oğlumuzun sünnetini burada yaptık özellikle sünnet tahti yeni çeriler ve gösteriler harikaydı çocuklar çok eğlendi memnun kaldık

Yorum yaz