İzmir Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
130 ₺
Hafta İçi
180 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
8000 ₺
Hafta İçi
13000 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Düğün Videosu

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
150
Min
800
Max
Kır Bahçesi Alanı
150
Min
800
Max
Otopark
300
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Yapay çIçek süsleme
 • Çim zemin
 • Çocuk eğlence alanı
 • Engelliye uygun giriş
 • Kış bahçesi
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Nikah Için ayrı alan
 • Açık alan

İmkanlar

After party organizasyonu
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
İçecek barı
Jeneratör
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Fide / çIçek
Yemek servisi
Mekan dışı catering getirme
Alkol servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Masal Garden Hakkında

İzmir Buca ilçesinde konumlanan Masal Garden, masal gibi bir kır düğünü için siz çiftlerle beraber organizasyonu detaylarıyla ele alıyor. Mekan, yarattığı kır bahçesi alanı ve yüksek sayıdaki katılımcılara açık olan kapasitesiyle çiftlerin ilk tercihlerinden biri oluyor. Düğün organizasyonunu kapsayan hizmetleri de sıralayan mekanın kır düğünü fiyatları ise organizasyon isteklerinize göre değişiyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Davetlilere ferah bir ortam sunan mekan, 800 kişiyi ağırlayabilen bir kır bahçesi alanı yaratıyor. Ayrıca şahsi araçlarıyla gelen konuklara özel 300 araçlık otopark hizmeti de mekanda yer alıyor.

Kır bahçesini sizin beklentilerinize göre de hazırlayan mekan, alana yakışacak bir beyaz görüntüyü hakim kılıyor. Kır düğünü ambiyansına yakışacak beyaz renk, masa süslemede de kendini gösteriyor. Alanın süslenmesi dışında ise gelin yolu da çiçeklerle süslenerek güzel bir görüntüye ortak oluyor.

Masal Garden Kır Düğünü Fiyatları

Masal Garden, kır düğünü organizasyonu için yemekli ve yemeksiz hizmet veriyor. İsteğinize bağlı olarak pasta-meşrubat ikilisinden oluşan yemeksiz hizmeti veya yemekli hizmeti seçebilirsiniz. Mekanın yemeksiz kır düğünü fiyatları ise hafta içi 8.000 TL, hafta sonu ise 13.000 TL’den başlıyor. Yemekli düğün fiyatları ise kişi başı 130 TL’den başlıyor.

Mekanın güncel ve detaylı fiyat bilgisi için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Mekan, kır düğünü dışında eğlence ve açık davet etkinlikleri için de kapılarını açıyor. Düğün organizasyonu konusunda titiz hareket eden mekan, masa süsleme ve alan dekorasyonu için önceden hazırlıklarına başlıyor. Organizasyonun memnuniyeti açısından servis de konukların isteklerine hızlıca yanıt veriyor. Eğlenceyi de eksik etmeyen mekan, after party etkinliği ve müzik grubu temini ile gün boyu eğlenmenin önünü açıyor.

Ayrıca organizasyon planlamasında çiftlerin istekleri de göz önünde bulunduruluyor. Dışarıdan catering ve organizasyon firması getirme olanağına izin veriliyor. Düğünün tüm anlarını belgeleyecek fotoğraf ve video ekibi de çiftlerin mutlu anlarını takip ediyor. Yine mekanın tasarladığı fotoğraf köşesiyle de özel günün mutluluğu belgeleniyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan, Buca Kaynaklar’da yer alıyor. Mekana kişisel araçlarınızla gelmenizi sağlayacak otopark hizmeti de bulunuyor. Otobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla gelmek isterseniz ise mekanla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Adres: Zafer, Turgut Özal Cd. No:42, 35395 Buca/İzmir.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, doğum günleri, düğün, eğlence, grup kahvaltısı ve yemekleri, kına, kurumsal etkinlikleri, nişan, mezuniyet törenleri, parti, sünnet töreni.

Masal Garden düğün fiyatları ne kadar?

Masal Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 130 TL, Masal Garden düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 13000 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 180 TL,

Masal Garden Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Masal Garden açık alan kapasitesi 150 - 800 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Mekan gerçekten masal gibi süslemelerle öyle güzel bir atmosfer yakalanmış ki hayran kaldım

 2. Puan

  merhaba arkadaşlar masal garden düğün salonu süper garsonlar olsun ve oranın sahibi aziz bey olsun her şey çok ama çok güzeldi

 3. Puan

  Ben davetli olarak gittim çok güzel tek kelimeyle bayıldım hem dolu dolu eğlendirmek eksiksiz organizasyon ve güler yüzlü personeli mükemmeldi

 4. Puan

  Muhteşem bir düğün salonu 5 yıldız

 5. Puan

  Mükemmel bir düğün salonu

 6. Puan

  İlk görüşte baktığımda boş olarak bir şey anlamamıştım ama söylenen şeyler gerçekten yerine getirildi. Sözleşmede ne yazıyorsa birebir. Teşekkürler.

 7. Puan

  Birçok yer baktık fiyat konusunda gerçekten yardımcı olan Aziz Bey’e ve personeline teşekkür ederim tanıdıklarımı yönlendireceğim

 8. Puan

  Tercih edilmesi gereken kır düğünlerinden birisi. Nişanım ve düğünümü yaptım aynı şekilde eksiksiz herşey çok güzeldi personelin güler yüzlü olması ilgi alakası muhteşemdi

Yorum yaz