Marul Saklı Bahçe Kır Düğünü

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde bulunan Marul Saklı Bahçe Kır Düğünü, kır düğününüz için İncek’te tercih edebileceğiniz mükemmel bir mekan. Marul Saklı Bahçe rüya gibi bir kır düğünü gerçekleştirebilmeniz için sizlere hizmet sağlıyor. Titiz ve deneyimli ekibi ile düğününüzü mükemmel bir etkinlik haline getiriyor.

Ankara’da yeşillikler içerisinde doğa ile iç içe olma fırsatı, kır düğünü organizasyonunuz ile mümkün hale geliyor. Birbirinden avantajlı paketleri, erken rezervasyon seçenekleri ve avantajlı fiyatları ile sizlere yardımcı olan Marul Saklı Bahçe Kır Düğünü, bütçenize yönelik ücretlendirme sistemleri ile maddi yükünüzü hafifletiyor.

Sunulan Düğün Hizmetleri

500 kişilik kapasitesi ile konuk sayınıza yönelik olarak dizayn edilen kır bahçesi, 200 kişilik kapalı alan seçeneği ile de sizlere alternatif çeşitlilik sağlıyor. Sünnet, nişan, kına, mevlit gibi organizasyonlarınız için de tercih edebileceğiniz Marul Saklı Bahçe Kır Düğünü, bünyesinde her türlü etkinliği sizler için düzenlemeye devam ediyor.

Yemekli ya da kokteyl olarak gerçekleştirebileceğiniz kır düğünü konseptinizi dilerseniz özel ikramlıklar şeklinde yapabilmeniz de mümkün. Sizlere kusursuz bir düğünün garantisini veren Marul Saklı Bahçe Kır Düğünü, yılların deneyimi ve tecrübesi ile mükemmel bir düğün organizasyonu yapmanıza yardımcı oluyor.

İsteklerinize uygun olarak dekore edilen düğün mekanınız, kır düğünü konseptinize uygun bir şekilde sizler için büyük bir özenle hazırlanıyor. Üstün hizmet anlayışı ile, konuklarınızı ve sizleri en iyi şekilde ağırlamaktan büyük bir keyif duyan Marul Saklı Bahçe, hayalini kurduğunuz düğününüzü sizler için gerçeğe dönüştürüyor. Uygun fiyatları ile benzersiz bir hizmet anlayışını tarafınıza sağlayan kır düğünü mekanı, organizasyonunuz boyunca doyasıya eğlenmenize ve keyif almanıza yardımcı oluyor.

Marul Saklı Bahçe, anlaşmanıza bağlı olarak sizlere farklı hizmet alanlarında da destek oluyor. Aynı zamanda düğününüzün kusursuz olması için sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Alternatif seçenekleri ile istediğiniz özelliklere uygun bir düğün organizasyonu gerçekleştirmeniz için alanında uzman çalışanlar sizlere yardımcı oluyor. Müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen Marul Saklı Bahçe Kır Düğünü, Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde sizlere mükemmel bir düğün etkinliği sunuyor. İncek’in yeşillikleri içerisinde bir kır düğünü gerçekleştirmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek mekan hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    Nurcan & Murat
    Puan

    Çok keyifli bir kır düğünü oldu hizmet kalitesi yüksekti çok memnun kaldık tavsiye ediyoruz.

Yorum yaz