Sünnet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Süslemeler & Ekstralar

  • Nikah şekeri

İmkanlar

Rent a car
Masa süsleme ve dekorasyon

Marşandiz Organizasyon Hakkında

İzmir Buca ilçesinde bulunan Marşandiz Organizasyon, sünnet organizasyonları için harika bir alternatif olarak karşınıza çıkıyor. 1.500 TL'den başlayan sünnet fiyatları ile ailelerin tercihi oluyor. Hayallerinizi süsleyen sünnet düğününü bu firma aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Firmanın Genel Özellikleri

Marşandiz Organizasyon, rustik süslemesi ve ışıklandırması ile fotoğraflarınıza müthiş bir arka plan oluşturuyor. Çocuklar ve yetişkinlerle doyasıya eğlenebileceğiniz bir alan düzenlemesi yapılıyor. İster kapalı ister açık alanda sünnet organizasyonu düzenlenebiliyor.

Organizasyon firmasında sadece sünnet düğünü de düzenlenmiyor. Kına gecesi, nikah, düğün, söz, nişan, mezuniyet partisi gibi diğer organizasyonlar da düzenlenebiliyor. Yıllardır hizmet kalitesi ile adından sıkça söz ettiren Marşandiz, davetlilerini dört gözle bekliyor.

Sunduğu Hizmetler

Marşandiz Organizasyon, sünnet için sünnet arabası hizmetini de beğeninize sunuyor. Dilediğiniz şekilde süslenmiş arabayı günlük olarak kiralama şansınız bulunuyor. Masa süsleme ve dekorasyon hizmeti bulunuyor. Aynı zamanda DJ ve sahne hizmeti de veriliyor.

Sünnet tahtı ile çocuklar kendilerini adeta krallar gibi hissediyor. İstenilen takdirde sünnet kınası da yakılabiliyor. Dilerseniz sünnet düğününden sonra misafirlere hatıra için şeker de dağıtılabiliyor. Mekan süslemesi de müşterilerin zevkine göre dekore ediliyor. Yemekli ya da yemeksiz organizasyon düzenlenebiliyor.

Fotoğraf ve video çekim hizmeti de bulunuyor. Full HD ve kesintisiz şekilde çekim yapılıyor. İleride çocuklarınıza ve torunlarınıza hatıra bırakabileceğiniz bir sürü fotoğraf ve videonuz oluyor.

Marşandiz Organizasyon Sünnet Düğünü Fiyatları

Firmanın sunduğu iki tür paket bulunuyor. Ancak isteklere göre paketlerin başlangıç fiyatları artabiliyor. Başlangıç sünnet organizasyonu paket fiyatı 1.500 TL olarak karşınıza çıkıyor. Kapsamlı ve her şey dahil paket fiyatları ise 2.500 TL’den başlıyor.

Firma hakkında daha detaylı bilgiye ve size özel tekliflere ulaşmak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in Buca ilçesinde bulunan Marşandiz Organizasyon, oldukça merkezi bir konuma sahip. Bu sayede ulaşmak da oldukça kolay oluyor. İster şahsi araç ile ister toplu taşıma kullanarak mekana varılabiliyor. Özel araç ile gidecekler için firmanın açık adresi ise şöyle;

İnkılap, Cemil Şeboy Caddesi No: 168/A, Buca / İzmir.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    daha bir firma bulabilmeniz neredeyse imkansız. marşandiz organizasyon alanında tek!

  2. Puan

    Oğlumun sünnet töreni organizasyonunu Marşandiz’e emanet ettim. Kendi davetleri gibi ilgilendiler harikaydı her şey

Yorum yaz