Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
700 ₺
Her Şey Dahil Paket
4000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Süslemeler & Ekstralar

 • Nikah şekeri

İmkanlar

Rent a car
Masa süsleme ve dekorasyon

Marşandiz Organizasyon Hakkında

Nişan ve söz organizasyonu bir ömür birlikte geçecek hayatın ilk adımı oluyor. Marşandiz Organizasyon profesyonel ekibi ile bu günün kusursuz şekilde geçmesini sağlıyor. İzmir'in Buca ilçesindeki firma, 700 - 4.000 TL arasındaki paket fiyatları ile herkesin tercihi oluyor.

Firmanın Genel Özellikleri

Marşandiz, ışıklandırması ve dekorasyonu ile davetlilerden ve çiftlerden tam not alıyor. Dilediğiniz mekanda organizasyonunuz gerçekleştirilebiliyor. Siz istediklerinizi ve hayallerinizi anlatıyorsunuz, ekip ise geri kalan her şey ile ilgileniyor.

Marşandiz Organizasyon, profesyonel ekibi ile en dar alandan en geniş alana kadar her yerde en iyi organizasyonu düzenlemeyi amaçlıyor. Sadece söz ve nişan değil, diğer organizasyonlar da gerçekleştirilebiliyor. Örneğin sünnet, düğün, kına gibi organizasyonlar dilediğiniz mekanda düzenleniyor.

Her şey kişiye özel programlanıyor ve her davet ayrı oluyor. Davetinize gelen misafirler de mutlu ayrılıyor.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

Marşandiz Organizasyon, söz ve nişan için masa hazırlığı yapıyor. Masa istediğiniz konseptte dekore edilebiliyor. Çiftlerin isimlerinin yazılı olduğu dekorlar da masada yerini alıyor. Işıklandırmalar LED ve mumlarla yapılıyor. Ortama romantik bir hava katılıyor. İster açık ister kapalı alanda söz ve nişan gerçekleştirilebiliyor.

Çiftler salona girerlerken onları kırmızı halı ve volkan karşılıyor. Parıltılar eşliğinde salona girdiklerinde ortada bulunan büyük dans pistinde ilk danslarını yapabiliyor. Gece gündüz fark etmeden istenilen saatte davet organize edilebiliyor. Ayrıca Marşandiz sadece organizasyon hizmeti değil; kuaför, gelinlik, orkestra, kostüm, gelin arabası ve dış çekim hizmetlerini de müşterilerine sunuyor.

Marşandiz Organizasyon Nişan ve Söz Fiyatları

İki çeşit paket bulunuyor. Başlangıç paketi 700 TL olarak karşınıza çıkıyor. Her şey dahil nişan organizasyonu paketi ise 4.000 TL olarak fiyatlandırılıyor. Oldukça makul olan bu fiyatlarla çiftlerin ilk tercih ettiği organizasyon firmalarından biri oluyor.

Ayrıntılı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilir, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Marşandiz, İzmir'in Buca ilçesinde, şehir merkezinde bulunduğu için ulaşım kolay tutuyor. Şahsi aracınızla da toplu taşıma ile de adrese varılabiliyor. Dilediğiniz ulaşım aracıyla firmanın ofisine gidebilirsiniz.

Adres: İnkılap, Cemil Şeboy Caddesi No: 168/A, Buca / İzmir.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  nişan törenim çok ihtişamlı oldu herkes masama ve süslemelere bayldıı, teşekkürler

 2. Puan

  Mekan fark etmeksizin size yardımcı olabilecek profesyonel bir ekip arıyorsanız marşandizle çalışmalısınız.

 3. Puan

  Dillere destan bir nişan töreni yaptım iyi ki siz!

 4. Puan

  İzmir’de gönül rahatlığıyla çalışabileceğiniz bir ekip. Hayallerimin gerçek olduğu bir nişan organizasyonu oldu Sinem Hanım’a çok teşekkür ederim.

 5. Puan

  Mükemmel bir nişan hayal ediyorsanız bu ekip harika, Sinem Hanım’a çok teşekkür ederim

 6. Puan

  Nişanım tam da hayal ettiğim gibi oldu harikasınızzz

Yorum yaz