Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Süslemeler & Ekstralar

  • Nikah şekeri

İmkanlar

Rent a car
Masa süsleme ve dekorasyon

Marşandiz Organizasyon Hakkında

Mezuniyet organizasyonu eğitim ve öğretim dönemini tamamlayan öğrenciler için oldukça önemli. Lise ve üniversite bitiminde bu an ölümsüzleştirilmek isteniyor. Bu yüzden mezuniyet töreni düzenleniyor. İzmir Buca ilçesinde bulunan Marşandiz Organizasyon bu tür davet düzenlemelerine yardımcı oluyor. 1.500 TL'den başlayan paket fiyatları ile de takdir topluyor.

Genel Özellikler

Marşandiz Organizasyon ile açık ya da kapalı alan fark etmeksizin davet düzenlenebiliyor. Dans etmek için büyük bir alan oluşturuluyor. Öğrenciler ve öğretmenler bu sahnede doyasıya eğlenebiliyor. Üstün hizmet kalitesi ve yılların getirdiği tecrübe ile Marşandiz her türlü organizasyonun üstesinden gelebiliyor.

Sadece mezuniyet töreni ile kalmıyor. Kına, nişan, düğün, söz, sünnet düğünü gibi diğer organizasyonlar da bu mekanda düzenlenebiliyor. 12 yılı aşkın deneyim ve profesyonel ekip her daim arkanızda oluyor. Sizlere kusursuz bir davet yaşatılıyor. Hiçbir ayrıntı atlanmıyor ve en ince noktaya kadar düşünülüyor.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

Marşandiz Organizasyon firması sayesinde yemekli ya da kokteylli mezuniyet töreni organizasyonu düzenlenebiliyor. Müzikler özenle seçiliyor ve gençlerin eğlenebileceği şarkılardan oluyor. Aileyle ya da sadece öğretmen ve öğrencilerle kutlanabiliyor. Kurulan dostluklar, biten sınavlar, arkadaşlıklar, anılar bu törende neşe ile yad ediliyor.

Süslemeler, masalar ve ışıklandırmalar istenildiği gibi dekore ediliyor. Bu günü ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve video hizmeti de bulunuyor. Kesintisiz ve full HD fotoğraf ve video kayıtları yapılıyor. Ardından sizlere saklamanız için teslim ediliyor. İstek şarkı da çalınabiliyor. Müşteri memnuniyeti bu firmada en önde tutuluyor.

Marşandiz Organizasyon Mezuniyet Partisi Fiyatları

Firma sizlere iki çeşit paket sunuyor. Bu paketler ekleme ve çıkarmalar yapılabiliyor. Böylece fiyat değişkenlik gösterebiliyor. Başlangıç paketi fiyatı 1.500 TL’den başlıyor. Her şey dahil mezuniyet organizasyonu paket fiyatı ise 5.000 TL’den başlıyor. .

Ayrıntılı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede her türlü sorunuza cevap alabilirsiniz.

Ulaşım Bilgisi

Şehir merkezinde bulunan Marşandiz Organizasyon firmasına ister arabanızla isterseniz de toplu taşımayla rahatlıkla gidilebiliyor. Özel araçla gidecekseniz açık adres şu şekildedir;

İnkılap, Cemil Şeboy Caddesi No: 168/A, Buca / İzmir.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Mezuniyetimizi unutulmaz kıldıkları için Sinem Hanım’a ve ekibine teşekkür ederiz.

  2. Puan

    Mezuniyet partimizi Marşandiz’e emanet ettik 200 kişininde memnun kaldığı bir partiye imza attı. Teşekkürler

Yorum yaz