İzmir Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Süslemeler & Ekstralar

 • Nikah şekeri

İmkanlar

Rent a car
Masa süsleme ve dekorasyon

Marşandiz Organizasyon Hakkında

İzmir Buca’da bulunan Marşandiz Organizasyon firması, düğünlerinizi adeta bir cennete çeviriyor. Evlenecek çiftler; fiyat performans açısından en ön sıralarda olan bu firmayı severek tercih ediyor. Düğün organizasyonu paket fiyatları ise 2.000 TL'den başlıyor.

Olanaklar

Yıllardır hizmet veren ve artık profesyonelleşmiş ekibi ile nam salan Marşandiz Organizasyon, davetlilerin beğenisini topluyor. Işıklandırma ve ses sistemi ile çiftlere ve davetlilere unutulmaz bir düğün günü yaşatılıyor. Tüm sevdiklerini ağırlayabiliyor ve doyasıya eğlenebiliyor.

Balonlar, çiçekler ile süslenen mekanlardada bulunan dans pistine de renkli dokunuşlar yapılıyor. Çiftler ''Evet'' dedikten sonra ilk danslarını herkesin görebileceği bu pistlerde yapıyor.

Sunduğu Hizmetler

Sevdiğiniz kişiye ''Evet'' dediğiniz bu mutlu gününüzde hatıra olarak nikah şekeri dağıtılıyor. Fotoğraf ve video çekim hizmeti de bulunuyor. İster açık ister kapalı alanda dilediğiniz gibi organizasyonunuz gerçekleştiriliyor. Mekanı, adresi siz seçiyorsunuz. Marşandiz Organizasyon firması da size eşlik ediyor.

Ses sistemi ve DJ ile doyasıya müzik hizmeti sunuluyor. İster yemekli ister kokteylli bir düğün düzenlenebiliyor. Dekorasyon seçenekleri de bulunuyor. Çiftler hangisini isterse mekan o şekilde süsleniyor. Masalara, suplalara, çiçeklere uygun bir dekorasyon düzenleniyor.

Ayrıca gelin arabası hizmeti de bulunuyor. Eğer tercih ederlerse çiftler bu organizasyon şirketinden düğün günleri için özel olarak süslenmiş bir araba temin edebiliyor. Sadece düğün değil, nişan, kına, söz, sünnet düğünü gibi diğer organizasyonlar da Marşandiz öncülüğünde gerçekleştirilebiliyor.

Marşandiz Organizasyon Düğün Fiyatları

İki çeşit düğün paketi bulunuyor. Başlangıç düğün organizasyonu paket fiyatları 2.000 TL'den başlıyor. Tam teşekküllü, hemen her hizmetin bulunduğu her şey dahil paket fiyatı ise 5.000 TL civarından başlıyor. Hizmet çeşitliliğine ve talebe göre fiyatlarda farklılık oluyor.

Firmayı daha yakından tanımak ve bilgi almak için ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayabilir ve ücretsiz formu doldurabilirsiniz.

Ulaşım Bilgisi

Marşandiz Organizasyon, İzmir’in Buca ilçesinde bulunuyor. Şehir merkezinde bulunan firmaya ulaşmak oldukça kolay. Toplu taşıma kullanılarak da rahatlıkla ulaşılabiliyor. Özel aracınızla gitmeyi tercih edecekseniz açık adres şu şekildedir;

İnkılap, Cemil Şeboy Caddesi No: 168/A, Buca / İzmir.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Bu kadar kısa sürede bu kadar başarılı bir iş çıkarmaları resmen mucize. Sinem Hanım’a emekleri ve destekleri için teşekkür ederim.

 2. Puan

  Nişan, kına gecesi ve düğün hepsinde yanımdaydı. Yıllarca güvenle çalışabileceğiniz bir ekip

 3. Puan

  Samimi ve profesyonel bir ekip onlarla çalışmak verdiğin en doğru karardı

 4. Puan

  Telaş içindeki her anımda bana destek olan Sinem Abla’ya çok teşekkür ederim. Bana güven her şey güzel olacak dedi mükemmel oldu sayesinde

 5. Puan

  Nişanımda da beraber kınamda da düğünüm ise unutulmaz bir son oldu çok teşekkür ederim

 6. Puan

  Düğün ve kına gecemi bir arada yapmak istiyordum ve Marşandiz ailesi bana her konuda destek oldu çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim

Yorum yaz