Marriott Hotel Asia

İstanbul Ataşehir’de bulunan Marriott Hotel Asia deniz, ada ve şehir manzarası eşliğinde gecenizin en güzel şekilde geçmesi için hizmet vermektedir. Sunduğu sınırsız hizmetlerden faydalanarak muhteşem geceler geçiren misafirlerinden aldığı iyi yorumlarla adından sıkça söz ettirmiştir. Sadece otel olarak değil; düğün, kına, toplantı, nişan, kokteyl, sünnet gibi birçok organizasyona da ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda açılışlara, doğum günlerine, baby showerlara, bayi toplantılarına, kurumsal etkinliklere, partilere ve mezuniyet törenlerine de ev sahipliği yapmaktadır. Dilerseniz konaklama seçeneği ile birlikte organizasyon düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda güler yüzlü personelleri sayesinde misafirlerinin gönüllerinde taht kurmuştur. Marriott Hotel Asia ile unutulmaz bir gece sizleri bekliyor.

Marriot Hotel Asia’da Sunulan Fırsatlar Nelerdir?

Marriott Hotel Asia bünyesinde açık ve kapalı olarak iki adet davet alanı vardır. Minimum yemekli olarak 500-750 kişi kapasitesine sahip olan Marriott Hotel Asia, aynı zamanda açık alanında 400-500 kişi arasında misafir ağırlayabilmektedir. Ayrıca kapalı alanında 500-750 kişi kapasitesine sahip olan otelde konaklama kapasitesi 250-500 kişi arasındadır. Hotelde 750 ile 1.000 kişiye kokteyl hizmeti sağlanabilirken aynı zamanda 250 ile 500 araçlık otopark mevcuttur. Bununla birlikte vale hizmeti sunarak sizlere kolaylık sağlamış olur.

Düğün vb. organizasyonlarda çeşitli menülerin sunulduğu otelde düğün organizasyonunda kişi başı başlangıç fiyatı 150-200 lira arasında değişilik gösterir. Kokteyl organizasyonunda ise kişi başı başlangıç fiyatı minimum 100-150 lira arasında değişiklik gösterir. Hafta sonunda yapılan yemekli organizasyonlarda kişi başı başlangıç fiyatı 200-300 lira arasında değişirken, kokteyl organizasyonlarında kişi başı başlangıç fiyatı 150-200 lira arasında değişir. Hafta içinde yemekli fiyat organizasyonunda kişi başı başlangıç fiyatı 150-200 lira arasında değişilik gösterir. Kokteyl organizasyonunda ise kişi başı başlangıç fiyatı minimum 100-150 lira arasında değişiklik gösterir.

Marriott Hotel Asia’da Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Dışarıdan catering firması getirilmesine izin verilmediği gibi, aynı zamanda fotoğrafçı ve organizasyon firması getirilmesi de hotel tarafından uygun görülmemektedir. Sahne hizmeti sağlanmamakla birlikte dışarıdan orkestra getirme şansına sahip oluyorsunuz. Aynı anda birden fazla düğün yapılabilen Marriott Hotel Asia, size özel olarak organizasyon sorumlusu temin eder. Organizasyon sorumlusu sayesinde organizasyonunuzda bir aksaklık yaşanmasını önleyerek daha iyi bir organizasyon geçirmenize yardımcı olmuş olur.

Ayrıca Dikkate Alınması Gerekenler;

Ayrıca engelli girişi bulunan mekanda misafirlerinizi göz ardı etmeden çağırabilir, onlarla birlikte daha eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz. Havai fişek ve benzeri ürünlerin kullanılmasına izin verilmeyen otelde ayrıca evcil hayvanlar kabul edilmiyor. Organizasyon yaptığınız gecede salonun görünümüyle büyüleneceksiniz. Yüksek tavanları olan salonda; büyük, kristal taşlı cam avizelerle bütünleşen çiçek buketleri ile kendinizden geçeceksiniz. Ayrıca tüller, tüyler, şamdanlar ve spot ışıklarıyla güzel bir ambiyans yaratılarak gecenizin muhteşem geçmesine fayda sağlanmış olur. Ayrıca himayesinde yuvarlak ve uzun masaları bulunduran Marriott Hotel Asia tarafından davetli sayınıza ve isteğinize göre masa düzeni oluşturulabilir. Böylelikle eşsiz bir görüntü ile gecenize renk katmış olacak, eşsiz bir organizasyon gerçekleştirme şansına sahip olacaksınız

Marriott Hotel Asia 'ya Nasıl Ulaşım Sağlarım?

İstanbul’un en gözde ilçelerinden Ataşehir’de olması dolayısıyla otele birçok otobüs ile ulaşım sağlanmaktadır. Bununla birlikte metro ile de rahat bir ulaşım isteyenlerin otele varmak için biraz yürümeleri gerekmektedir. Taksi seçeneği bulunmakla birlikte, kendi aracıyla gelmek isteyen davetliler için otelin kendi otoparkını kullanabilirler. Ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan sadece 30 kilometre uzakta olan Marriott Hotel Asia’ya ulaşım için Anadolu Otoyolu’nu kullanabilirsiniz. Marriott Hotel Asia ile ilgili daha fazla bilgi almak ve iletişime geçmek için DüğünBuketi.com Organizasyon Danışmanlık Servisi’ni arayabilirsiniz. Ayrıca yukarıda bulunan ‘’Teklif Al’’ butonunu kullanarak ayrıntılı fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sırala

  1. Avatar
    Sevinç Akyel
    Puan

    Ataşehir’de çok güzel bir otelde düğün gerçekleştirdik. Nerede yapacağıma karar veremezken karşımıza bu site çıktı. Bu sayede Marriot Hotel Asia’yı bulmuş olduk. Yazıda anlatıldığı kadar olmasıyla birlikte oldukça memnun kaldığımız bir düğün organizasyonu gerçekleştirmiş olduk. Marriot Hotel Asia emektarlarına çok teşekkür ederiz.

Yorum yaz