İzmir Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
250 ₺
Hafta İçi
250 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
300
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
500
Max

Marquez Event Park Hakkında

Marquez Event Park İzmir Balçova kına gecesi mekanları arasındaki popülerliğini koruyor. Açık, kapalı ve kır bahçesi davet alanları ile çiftlere birden fazla seçenek sunuyor. Dilediğiniz mevsimde dilediğiniz alanda kına gecesi yapma avantajı sunan mekanın fiyatları da oldukça uygun. Yemekli kına gecesi fiyatları 250 TL’den başlıyor.

Mekanın Özellikleri ve Kapasitesi

Marquez Event deniz ve doğa manzarasını bir arada sunuyor. Doğayla iç içe ferah bir kına gecesi organizasyonu oluyor. 50 – 500 kişilik konuk kapasitesi bulunan açık, kır bahçesi alanları sıklıkla tercih ediliyor. Kapalı alanı ise 50 - 300 kişilik kapasite sunuyor. Kalabalık düğünlere ev sahipliği yapan mekan kusursuz organizasyonların ilk adresi olmayı başarıyor.

Bahçe ve çim alanı bulunan mekan konuklarınız için ferah bir alan sunuyor. Siz gelin damat odasında hazırlıklarınıza devam ederken organizasyon sorumlusu sizin için her detayla ilgileniyor. Şehir merkezindeki mekan kına eğlencesi sonrasında düğün davetlerinizde de sizin yanınızda oluyor. Her mevsim davet verebilmeniz için klima ve ısıtma hizmetleri de sunuluyor.

Sunulan Hizmetler

Marquez Event Park profesyonel mutfak ekibiyle birbirinden lezzetli menü seçenekleri sunuyor. Kırmızı ve beyaz et seçenekleri, zeytinyağlı meze ve mevsim salatlardan dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz. Konuklarınız damağında şölen yaratacak tabaklar özenle servis ediliyor.

Kına gecesi organizasyonunuz içim kına müzikleri repertuvara ekleniyor. Kına mumu, kına tepsisi, kına gibi ihtiyaçların için bir paket temin ediliyor. Işık, ses ve sahne sistemlerinde de profesyonel bir hizmet sunuluyor. Video fotoğraf çekimleri kına gecenizin her anını kaydediyor ve size tebessüm edeceğiniz anılar kalıyor.

Marquez Event Kına Gecesi Fiyatları

Yemekli kına gecesi fiyatları 250 TL’den başlıyor. Kokteyl fiyatları ise 200 TL bandında oluyor. Size özel fiyat tekliflerini değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz fiyat teklifi de alabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Marquez Event İzmir Balçova konumunda bulunuyor. Merkezi konumda olduğu için ulaşım oldukça basit. 480 ve 510 otobüs hatları ile mekana yakın noktalardan geçiyor. Mekana özel aracıyla gitmek isteyen konuklarınız için açık adres;

Teleferik Mahallesi Sakarya Caddesi, No:129, 35330 Balçova / İzmir.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Çok nezih, garsonlar güleryüzlü, temiz hava manzara, yeşillik süper.

  2. Puan

    en sevdiğim detay mekan dekorasyonu oldu şık masalar, çiçeklerle harika bir havası var. hizmette kusursuz olunca iyi ki dedim, tavsiye ediyorum

Yorum yaz