Doğum Günü ve Baby Shower Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
250 ₺
Hafta İçi
250 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
500
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gazebo
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Orman Içinde
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Nikah Için ayrı alan
 • Deniz manzaralı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

Marquez Event Hakkında

Marquez Event, dooğum günü ve baby shower gibi özel gün kutlamalarınızı eksiksiz gerçekleştirebileceğiniz davet alanları arasında yer alıyor. Geniş kapasitesi ve uygun fiyatları ile İzmir ili Balçova ilçesindeki etkinliklerinize ev sahipliği yapıyor.

Özellikleri ve Kapasite Bilgisi

Mekan, geniş tavanlı kapalı alanı ile 750 misafiri aynı anda ağırlayabiliyor. Yaz günlerindeki güzel havalardan faydalanmak isteyenler için 750 kişi kapasiteli bir de açık davet alanı bulunuyor. Marquez Event Park, eşsiz dekorasyonu ile yer aldığı kategoride adını üst sıralara yazdırıyor. Yuvarlak ve dikdörtgen masaların beyaz renk sandalyelerle birleştiği dekorasyonda LED ışıklar da sıkça kullanılıyor.

Kişiye özel konsept seçeneği bulanan mekanda sandalye giydirme için de misafirlerin fikirleri dikkate alınıyor. Sandalye süslemeleri ve masa örtülerinin yanı sıra kullanılacak canlı çiçeklerde dahi organizasyon sahipleri ile fikir alışverişi gerçekleştiriliyor. Bu sayede düzenlenen kır düğünü, nişan, söz, mezuniyet, kına, şirket toplantıları gibi tüm etkinlikler kusursuz bir şekilde gerçekleşiyor.

Olanakları

Marquez Event, davet mekanları için önemli bir sorun olan park derdini 100 araçlık otoparkıyla ortadan kaldırıyor. Bu sayede değerli konuklarınıza yalnızca günün tadını çıkarmak ve eğlenmek kalıyor. Eğlencenin hız kesmeden devam etmesi için mekanda yüksek teknoloji ses, ışık ve sahne sistemlerinin yanı sıra DJ ve müzik grubu hizmeti de bulunuyor.

Yemek sunumu için geniş kapasiteli menüleri ile hizmet veriyor. Damak tadınıza en uygun menüyü yaratmak için menü tadımı yapılıyor ve bu tadımlar neticesinde menüde değişiklik gerçekleştirilebiliyor.

Marquez Event Doğum Günü & Baby Shower Fiyatları

Mekan, cazip fiyatları ile Balçova’nın en çok tercih edilen davet alanlarından birisi oluyor. Farklı fiyat ve paket seçenekleri bulunan salonun hafta içi yemekli fiyatları 250 TL’den başlıyor.

Aklınıza takılan tüm soruları cevaplamak ve kampanyalı fiyatlardan faydalanmak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir ilinin en gözde ilçelerinden olan Balçova'da yer alan mekan kolay ulaşılabilir bir konumda bulunuyor. Toplu taşıma araçları ve özel araçlarla ulaşılabilen Marquez Event, 480 ve 510 numaralı otobüslerin güzergahında yer alıyor. İzmir Metrosu ise alternatif bir ulaşım yolu sunuyor. Özel araçlarını kullanacak gelin ve damat adayları için açık adres şu şekildedir:

Teleferik Mahallesi Sakarya Caddesi No:129, 35330 Balçova / İzmir.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı davet alanı vardır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 24.00'te sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Rustik ve klasik dekorasyon seçenekleri vardır.

Marquez Event Doğum günü ve Baby shower fiyatları ne kadar?

Marquez Event Doğum günü ve Baby shower fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 200 TL, hafta içi yemekli kişi başı 250 TL, Marquez Event Doğum günü ve Baby shower fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 200 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL,

Marquez Event Kaç kişilik Doğum günü ve Baby shower kapasitesine sahiptir?

Marquez Event açık alan kapasitesi 50 - 500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz