Diğer Davet Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Engelliye uygun giriş
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale

Marimba Düğün & Davet

İstanbul’un Beylikdüzü semtinde bulunan Marimba Düğün & Davet’te eşsiz bir sünnet düğünü etkinliğine ne dersiniz? 1400 metrekarelik alanı ve 750 davetli sayısına kadar ulaşan kapasitesi ile göz kamaştırıcı balo salonu sizlerin hizmetinizde. Sizlerin beğenilerine göre özenle dekore edilmiş bu ihtişamlı balo salonunda gerçekleştireceğiniz etkinliklerden çok memnun kalacaksınız. Modern çizgilerle süslenmiş bu balo salonu aynı zamanda yüksek tavanlı ve kolonsuz olarak dizayn edilmiştir. Sizlerin taleplerine ve etkinlik konseptlerinize göre süslemelerde size özel değişikliklere gidilebilir. Marimba Düğün & Davet eşliğinde organizasyon gününüzde hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceksiniz.

Bu mekan kapsamında gerçekleştireceğiniz etkinlikler yalnızca sünnet düğünü ile sınırlı değildir. Bunun yanı sıra çok çeşitli kurumsal ve bireysel faaliyetleriniz için de sizlere kapılarını açar: Düğün, nişan, kına gecesi, mezuniyet töreni, baby shower, doğum günü partileri, iş toplantıları, konferanslar, seminerler, açılışlar...

Marimba Düğün & Davet'te Menü Seçenekleri

İyi bir organizasyonun vazgeçilmez unsuru hiç kuşkusuz kaliteli ve menü seçenekleridir. Marimba Düğün & Davet çatısı altında sizlere sunulan menülerin her biri alanlarında uzman ve sertifikalı aşçılar tarafından hazırlanır. Etkinliklerinizi dilerseniz kokteyl dilerseniz de yemekli olarak tercih edebilirsiniz. Menü seçeneklerinden bazıları şu şekildedir: Çocuk menüsü, vegan, vejetaryen, Koscher. Mekan tarafından sizlere sunulan ayrıcalıklardan bir diğeri ise menü tadımı ve menüde değişiklik imkanıdır.

Düğün Buketi misafirleri olarak mekanın size sunduğu düğün paketi, kına paketi gibi ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Böylece menü seçimlerinde daha uygun fiyat seçenekleri sizi bekliyor olacak.

Marimba Düğün & Davet Fiyatları

Bir organizasyonun fiyatı; mekan özellikleri, menü tercihinden tutun da süslemelere, orkestra ve fotoğrafçı seçimine kadar pek çok etkene bağlıdır. Marimba Düğün & Davet’te talep edeceğiniz hizmetlerde bir sınır yoktur. Organizasyon planınıza göre maliyetler değişiklik gösterecektir. Etkinlik için ayırdığınız bütçe kapsamında taleplerinizi oluşturabilir ve buna göre fiyat alabilirsiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olacak organizasyon sorumlusunun fikirlerini de alabilirsiniz. Marimba Düğün & Davet sizlere sunduğu hizmetler kapsamında en iyi fiyatı garantiler. Gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonun fiyatlarını hızlıca öğrenmek için sayfanın sağ kısmında bulunan “ücretsiz teklif al” formunu doldurabilirsiniz. Buraya gireceğiniz davetli sayısı, yemekli ya da kokteyl tercihlerinizin ardından kısa sürede bilgilendirilirsiniz. Organizasyon fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz Düğün Buketi’nin ücretsiz danışmanlık hattını arayabilirsiniz. Yetkili elemanlarımız sizleri dilediğiniz her konu hakkında bilgilendirmeye hazırdır. Sizlere özel kampanyalar, indirimler ve dönemsel fırsatları kaçırmamak için sitemizi düzenli olarak ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Marimba Düğün & Davet Nerededir? Nasıl Gidilir?

Avrupa Yakası’nın en nezih semtlerinden birisi olan Beylikdüzü’nde yer alan mekan Büyükçekmece Gölü’nün hemen yanında yer alır. Kusursuz hizmetleri ve uygun fiyatları yanı sıra bulunduğu lokasyon ile de çok tercih edilen bir mekandır. Dilerseniz özel araçlarınız ile dilerseniz de toplu taşıma araçları ile mekana ulaşım son derece kolaydır. Avcılar Merkez’e 11 km. olan mekana ulaşım için Avcılar’dan kalkan 147 ya da 76 G no’lu otobüsleri kullanabilirsiniz. Marimba Düğün & Davet’in açık adresi şu şekildedir:

Yavuz Sultan Selim Bulvarı, Adnan Kahveci Mahallesi, Paradise AVM 16/5 34528 Beylikdüzü/İstanbul

Adres hakkında daha detaylı bilgi almak için Düğün Buketi’nin ücretsiz danışmanlık hattını arayabilirsiniz. Bizleri arayarak konsept oluşturmak gibi konularda da yardımlar alabilirsiniz. Ayrıca sizlere özel teklifler, kampanyalar, düğün paketi, kına paketi gibi çeşitli fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

Sorular

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Vegan, vejetaryen, kosher, diyabet ve çocuklara özel menü seçenekleri vardır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23:00'da sona ermektedir.

Marimba Düğün & Davet düğün fiyatları ne kadar?

Marimba Düğün & Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Marimba Düğün & Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Marimba Düğün & Davet Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Marimba Düğün & Davet kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Oğlumuz Metehan’ın sünnet törennini Marimba Davet’de yaptık mekanın en beğendiğimiz özelliği geniş olması oldu çok ferah biz kalabalık olmamıza rağmen pisti geniş rahat rahat oynadık ayrıca Bülent Bey ve ekibi de çok organize çalışıyorlar hiç bir aksama olmadan çok eğlenceli bir akşam oldu hizmetten ve mekandan memnun kaldık tavsiye ederiz herkese

Yorum yaz