İstanbul Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Engelliye uygun giriş
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale

Marimba Düğün & Davet

Nişan veya söz etkinliğiniz için mekan araştırmasındasınız. Ve siz de tüm gelin adayları gibi nişan etkinliğinizin eşsiz ve unutulmaz olmasını istiyorsunuz. Uzun süren mekan aramalarınız artık sona ersin istiyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan Marimba Düğün & Davet hakkında karar kılmanız için tanıtım yazımızı okumanız yeterli.

Fiyatları konusunda da sizlere özel seçenekler sunan mekanda müşteri memnuniyeti birincil amaçtır. Mekan ile iletişime geçtiğiniz andan organizasyonunuzun sona erdiği ana kadar sizlerin memnuniyeti göz önünde bulundurulur. Gerek uygun fiyatları gerekse kaliteli hizmetleri açısından oldukça iddialıdır.

Sunulan Ayrıcalıklar

Marimba Düğün & Davet bünyesindeki geniş ve yüksek tavanlı balo salonu son derece gösterişli etkinliklere ev sahipliği yapar. Modern çizgilerle dekore edilmiş bu salonda 750 kişiye kadar davetli ağırlanabilir. Yuvarlak masa düzeni ve napolyon tipi sandalyeler ile eşsiz bir görünüme sahiptir. Dekorasyonda beyaz ve gümüş renginin tonları kullanılarak göz kamaştırıcı bir ambiyans yaratılır. Talepleriniz doğrultusunda konseptinize göre süslemelerde ve dekorasyonda değişiklikler yapılabilir. 1400 metrekare büyüklüğündeki balo salonu aynı zamanda kolonsuz ve yüksek tavanlı olarak tasarlanmıştır. Böylelikle fotoğraf ve video kayıtlarında kusursuzluğa ulaşmak daha da kolaylaşır.

Mekan bünyesindeki profesyonel ve deneyimli fotoğraf ekibi ile bu eşsiz organizasyonu ölümsüzleştirebilirsiniz. Fotoğraf ve video çekimlerinde sizlere özel uygun fiyatlar ve düğün paketi, kına paketi gibi fırsatlar sunulur.

Bu mekanda gerçekleştireceğiniz organizasyonlara ses düzeni, yemek servisi, özel otopark gibi hizmetler dahildir.

Bu mekanda gerçekleştireceğiniz etkinlikleri yemekli ya da kokteyl seçenekleri kapsamında değerlendirebilirsiniz. Bu çatı altında sizlere sunulan yemek servisi her biri sertifikalı şefler tarafından hazırlanır ve güler yüzlü ekibi ile masalarınıza getirilir. Tercih edebileceğiniz menü seçenekleri arasında çocuk menüsü, diyabet menü, vegan, vejetaryen menü ve Koscher menü bulunur. Mekan tarafından sizlere organizasyon öncesinde menü tadımı imkanı sunulur. Tadım sonrasında arzu ederseniz menüde değişiklik gerçekleştirebilirsiniz.

Marimba Düğün & Davet Fiyatları

Marimba Düğün & Davet, İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan davet mekanları arasında en kaliteli hizmetlere sahip olanlarından birisidir. Ama bu sizi maliyetler konusunda korkutmasın. Müşteri memnuniyetini yıllardır ilke edinmiş bu mekan, sizlere en uygun fiyatları sunmayı garanti eder. Organizasyon fiyatlarını belirleyen çok farklı etkenler vardır. Mekan özellikleri, dekor ve süslemeler, davetli sayısı, orkestra ve fotoğrafçı gibi ek hizmetler, menü seçimi... Bu mekanda sizlere tüm bu konularda en üst düzeyde hizmetler sunulur. Fakat aynı zamanda çeşitli ödeme seçenekleri de bu hizmetlere eşlik eder. Böylelikle bütçenize uygun bir düzenleme yapmanız söz konusu olur. Gerçekleştirmek istediğiniz etkinliğin fiyatları hakkında bilgi edinmek için sayfanın sağ kısmında bulunan “ücretsiz teklif al” formunu doldurabilirsiniz. Talepleriniz ile ilgili bilgileri bu forma yazıp yolladıktan kısa bir süre sonra bilgilendirilirsiniz.

Ayrıca Düğün Buketi misafiri olmanın ayrıcalıklarını bu mekandan hizmet alırken kullanabilirsiniz. Düğün Buketi’nin anlaşmalı mekanlarından birisi olan Marimba Düğün & Davet Salonu’nda sizlere özel teklifler bulunur. Düğün paketi, kına paketi gibi fırsatlar, çeşitli kampanyalar ve indirimler ile ilgili tüm sorularınızı bize yöneltebilirsiniz.

Marimba Düğün & Davet Nerededir? Nasıl Gidilir?

Sizleri fiyatları ile olduğu kadar lokasyonu ile de memnun edecek olan Marimba Düğün & Davet Avrupa Yakası’nda bulunur. İstanbul'un en nezih semtlerinden birisi olan Beylikdüzü’nde bulunan mekan, Büyükçekmece Gölü’nün hemen yanında yer alır. Taksim tarafından özel araçları ile mekana gelecek olanlar Beşiktaş Kağıthane Tüneli’ne girip ardından Ok Meydanı bağlantısı ile İstanbul Çevre Yolu’na çıkabilirler. Sonrasında Atatürk Bulvarı’na saparak mekana rahatça ulaşabilirler. Mekanda sizleri bekleyen vale hizmeti ve 750 araç kapasitesi ile özel otoparkı sayesinde hiçbir park sorunu yaşamazsınız.

Toplu taşıma araçları ile mekana gelmek isteyen misafirlerimiz de mekana en yakın durak olan “Mavi Kent” durağını kullanabilirler. Bu duraktan geçen bazı otobüs numaraları şöyledir: 76 G, 11 B, 400 A.

Adres ile ilgili detaylı bilgi edinmek için Düğün Buketi’nin ücretsiz danışma hattını arayabilirsiniz. Böylelikle aklınızda hiçbir şüphe kalmamış olur. Ayrıca size özel kampanyalar, indirimler ve fırsatlardan da haberdar olma şansını yakalamış olursunuz.

Sorular

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Vegan, vejetaryen, kosher, diyabet ve çocuklara özel menü seçenekleri vardır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23:00'da sona ermektedir.

Marimba Düğün & Davet nişan ve söz fiyatları ne kadar?

Marimba Düğün & Davet nişan ve söz fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Marimba Düğün & Davet nişan ve söz fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Marimba Düğün & Davet Kaç kişilik nişan ve söz kapasitesine sahiptir?

Marimba Düğün & Davet kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    marimbada 200 kişilik nişanımız oldu aldığımız hizmete organizasyon da dahildi nişan masamızı marimba ekibi hazırladı çok şık oldu herşey istediğimiz gibiydi süslemelerde mor ve lavanta tonları kullanmışlardı nişan pastamız da hem çok güzel görünüyordu hem de çok lezzetliydi düğünümüzü de burda yapmak istiyoruz herkese öneririz :)):)

Yorum yaz