Mariaj Event By Gökçe Deniz

Bir daha asla tekrarı yaşanmayan en özel günlerin sorunsuz ve emsalsiz bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlayan Mariaj Event By Gökçe Deniz ’de sizleri bekliyoruz! Yepyeni konseptler ve mekan tasarımıyla İzmir’de davet alanları ve düğün mekanları arasında en çok beğenilen mekanlar arasında yer almayı başardık. Siz de düğün mekanımıza gelerek hak ettiğiniz güzellikte ve kalitede bir gece geçirmek ister misiniz?

Mariaj Event By Gökçe Deniz ’de Kusursuz Bir Organizasyon Yapma İmkanınız Var

Mariaj Event bünyesinde alanında uzmanlaşmış ve tecrübeli onlarca organizasyon personeli bulunmaktadır. Ünlülerin organizasyonlarında görev almış takım arkadaşlarımız size hak ettiğiniz değeri ve ilgiyi göstermek için sabırsızlanıyor! En mutlu gününüzün kral ve kraliçesi olarak sizlere özel servis personelleri düğün öncesinde ve sonrasında hizmet verecektir.

Tüm detayları sizin yerinize takip eden ve yöneten ekibimizin üyeleri ile hiçbir pürüzle uğraşmanıza gerek yok! İlk ve son kez olacak o mutlu gününüzde siz sadece eğlencenize bakın istiyoruz!

Mariaj Event By Gökçe Deniz ’de Hizmet Kapasitesi Nedir? Mariaj Event By Gökçe Deniz ’de Kaç Kişilik Davetli Grupları Ağırlanabilir?

5 yılı aşkın bir süredir hizmet verdiğimiz mekanımızda sizleri en iyi şekilde ağırlamaya özen gösteriyoruz. Nice mutluluklara imza attığımız mekanımızda Mariaj Event By Gökçe Deniz farkını yaşamadan anlayamazsınız! Düğün mekanımıza gelerek siz de sizler için neler yapabileceğimizi görebilir ve bize en mutlu anlarınızı emanet edebilirsiniz.

Düğün asistanlığı hizmetimizle sizleri her açıdan desteklediğimiz en mutlu günlerinizde ekstra ücretlerle asla karşılaşmamanıza özen gösteriyoruz.

Açık hava kapasitesi 2.000 kişiye kadar çıkabilen düğün mekanımızda kapalı alan bulunmamaktadır. Kır düğünü konseptini tercih eden tüm çiftlerimiz mekanımızda rahatlıkla kır düğünü konseptlerini Mariaj Event By Gökçe Deniz farkıyla gerçekleştirebilirler.

Yemekli kapasite olarak 750 kişiye kadar hizmet verebildiğimiz mekanımızda kokteyl alanında da sizleri ağırlayabiliyoruz.

Otopark kapasitesiyle de sizlerin ve konuklarınızın araçlarına yer veren mekanımızda 75 araçlık otoparkı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Mariaj Event By Gökçe Deniz ’de Hangi Tür Etkinlikler Yapılabilir?

 • Kına Geceleri
 • Evlilik Kutlamaları
 • Nikâh Törenleri
 • Düğünler
 • Genel Toplantılar
 • Kurumsal Etkinlikler
 • Seminerler
 • İş Eğlenceleri
 • Partiler
 • Davet ve Resepsiyonlar düğün mekanımızda gerçekleşen birkaç tane organizasyon örneğidir.

Sizlerin planladığı tüm etkinlik ve organizasyon fikrine açık olan Mariaj Event By Gökçe Deniz’de sizleri görmek istiyoruz!

Mariaj Event By Gökçe Deniz ’e Nasıl Gidilir?

Bayraklı Mahallesi’nde Anadolu Caddesi’nde yer alan mekanımızda unutamayacağınız anlar sizi bekliyor!

Bayraklı ’ya gelerek kolayca bulabileceğiniz düğün mekanımıza dilerseniz toplu taşıma araçlarıyla da gelmek mümkün. 121, 200, 800 ve 802 otobüslerine binerek kısa sürede Bayraklı Mahallesi’ne ulaşmak çok kolay!

Sırala

 1. Avatar
  Ayşegül & Samet
  Puan

  Kaliteli çalışanları, müthiş servisiyle kına düğününüz için hiç düşünmeden gidin görüşün, muhteşem… Ayrıca herkese tavsiye ederiz…

Yorum yaz