İzmir Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
250 ₺
Hafta İçi
300 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
175 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
250 ₺
Hafta İçi
300 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
1000
Max
Havuz Başı Davet Alanı
100
Min
1000
Max
Otopark
350
Araç

Marbella Event Hall Hakkında

Marbella Event Hall, İzmir Buca konumunda popüler havuz başı mekanları arasında yer alıyor. Ferah davet alanı ile 1.000 kişilik konuk ağırlama kapasitesi sunuyor. Hizmet yelpazesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şekli ile sıklıkla tercih ediliyor. havuz başı düğün fiyatları kişi başı 100 TL’den başlıyor. Yemekli, kokteyl ve yemeksiz seçenekleriniz bulunuyor.

Mekanın Özellikleri ve Kapasitesi

Marbella Event Hall mekanı konuk sayınıza göre hazırlanıyor. 100 – 1.000 kişilik havuz başı alanında oturma düzeni sizin planladığınız şekilde oluyor. Işıklandırma ve dekor detayları ile şık bir ortam yaratılıyor. Masalar renkli ve kaliteli kumaşlarla giydiriliyor.

Yapay çiçekler ve mumlar ile masalar hazırlanıyor. 6 – 10 kişilik masalar bahçe alanında yerini alıyor. Çim zemin üzerine kurulu Marbella Event Hall davet alanı, kır düğünü havası veriyor. Geniş pisti herkesi dansa davet edebileceğiniz bir alana sahip.

Gelin yolu yapay çiçek detayları ve kırmızı halı ile hazırlanıyor. Dilerseniz giriş alanındaki gelin yolunu ya da gelin odası merdivenlerini kullanarak giriş yapabiliyorsunuz. Volkan şovu eşliğindeki girişiniz herkesi hayran bırakıyor. Hayal ettiğiniz düğün bu keyifli anla başlıyor.

Sunulan Hizmetler

Marbella Event Hall, geniş hizmet yelpazesi ile unutulmaz bir düğüne ev sahipliği yapmanızı sağlıyor. Işık, ses ve sahne hizmetleri için profesyonel bir ekip sunuyor. Düğün boyunca sevdiğiniz şarkılara eşlik edebiliyorsunuz. Dj ve orkestra ekibi size özel bir repertuvar oluşturuyor.

Mekanda havuz başı düğünleri dışında kına gecesi, sünnet töreni ve diğer özel günleriniz de organize ediliyor. Dans ekibi davetinize renk katıyor. Kına geceleri için nedime ekibi ayrıcalığı da sunuluyor. Düğün boyunca video ve fotoğraf çekimleri ile geceden size tebessüm edeceğiniz anılar kalıyor.

Marbella Event Hall Havuz Başı Fiyatları

Mekanın havuz başı düğünleri her bütçeye uygun seçeneklerle sunuluyor. Yemekli havuz başı düğün fiyatları kişi başı 250 TL'den başlıyor. Yemeksiz seçenekler 100 – 175 TL bandındayken kokteyl menü seçenekleri ise 250 – 300 TL arasında değişiyor.

DüğünBuketi.com çiftlerine özel fiyatlardan faydalanmak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir Buca konumundaki eski adıyla Masal Park olarak bilinen mekana Aliağa – Cumaovası, Tepeköy – Menemen treni ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. 102, 330, 502 ve 543 numaralı otobüs hatlarını da tercih edebilirsiniz.

Açık adres: 29 Ekim Mahallesi Atatürk Caddesi No:22 Buca / İzmir.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    150 kişilik bir davet verdik ve her şey çok keyifliydi.

  2. Puan

    havuzbaşı alanı gerçekten çok şık düzenleniyor, düğünün hakkını da fazlasıyla veriyorlar.

Yorum yaz