Manhattan Hotel

Kazım Karabekir Caddesi’nde uzun yıllardır hem otel hem de davet mekânı olarak hizmet verdiğimiz Manhattan Hotel’de otel düğünü konseptinde sizlerin en mutlu anlarına ev sahipliği yapmak istiyoruz! Binlerce mutlu çiftin en mutlu günlerine tanıklık ettiğimiz hotelimizde güler yüzlü personellerimiz ve yaratıcı organizasyon ekibimiz sizi en iyi şekilde ağırlamak için sabırsızlanıyorlar!

Manhattan Hotel ’de Kaliteyi Fark Edeceksiniz

4 yıldızlı bir otel olan Manhattan Hotel, Ankara’nın en prestijli otelleri ve düğün mekanları arasında sayılabilmektedir. Kendinizi evinizdeymiş gibi hissettirdiğimiz odalarımız ve otelimizin bölümlerinde en mutlu anlarınızı yaşamanızı istiyoruz. Düğün salonumuzda sizlerin en mutlu günlerini gerçekleştirmek ve sizleri en iyi şekilde ağırlamak bizlerin tek arzusu.

Kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada bulabileceğiniz hotelimizde birçok avantaj sizi bekliyor! Ulaşım gibi düğün mekanı seçiminde önemli olan tüm kriterler hotelimiz tarafından fazlasıyla karşılanmaktadır.

Güler yüzlü personeliyle ve kreatif organizasyon ekibiyle sizlerin tüm hayallerini gerçek kılacak olan düğün mekanımızı görmeye davetlisiniz! Henüz bir düğün mekanı seçimi yapmadıysanız ya da düğün mekanından vazgeçtiyseniz hotelimiz tüm taleplerinizi karşılayabilecek bir otel olarak sizleri bekliyor!

Manhattan Hotel ’de Hangi Tür Etkinlikler ve Organizasyonlar Yapılabilir?

Şehir merkezinde sizlere 4 yıldızıyla hizmet veren hotelimiz tüm etkinliklerinize de ev sahipliği yapabilmektedir. Profesyonel servis personelleri ve organizasyon ekibi ile tüm etkinliklerinizde kaliteyi sizlere sunan düğün mekanımızda en önemli organizasyonlarınızı dahi güvenle yapabileceğinizin garantisini veriyoruz.

 • Düğün Organizasyonları
 • Evlilik Kutlamaları
 • Nişan Törenleri
 • Partiler
 • Sünnet Düğünleri
 • Kurumsal Organizasyonlar
 • Seminerler
 • Baby Shower Etkinlikleri
 • Açılışlar
 • Toplantılar
 • Yemekli Davetler
 • Konserler
 • Kurumsal Etkinlikler
 • Davet ve Resepsiyonlar gibi çeşitli organizasyonlarınıza kapılarını aralayan düğün mekanımızda dilekleriniz ve talepleriniz anında yerine getirilmektedir.

Manhattan Hotel ’de Kaç Kişi Ağırlanabilir? Manhattan Hotel ’in Hizmet Kapasitesi Nedir?

Ankara’nın en iyi otellerinden birisi olan Manhattan Hotel’ de tüm organizasyonlarınız sonrasında konaklama imkânı sizlere sunuluyor. 150 ila 250 kişi arasında değişen konaklama kapasitesi otelimizin uygunluğuna göre elbette değişebilmektedir. Uzaktan gelen tüm konuklarınızı kendi evlerindeymiş gibi hissettirecek odalarımızda konuklarınıza özel jestler de tarafımızdan yapılmaktadır.

Yemekli kapasitesiyle de sizlerin tüm etkinliklerini yemekli olarak yapabilen hotelimizde 500 ile 750 kişiyi ağırlayabiliriz. Açık hava konseptinde ise 750 ile 1.000 kişiyi ağırlayabilen düğün mekanımızda otopark hizmeti de sizlere sağlanmaktadır. 750 ile 1.000 aracı alabilecek kadar büyük bir otoparka sahip olan Manhattan Hotel’ e kendi araçlarınızla rahatlıkla gelebilirsiniz.

Manhattan Hotel ’e Nasıl Gidilir?

Anafartalar Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi’nde yer alan mekanımızda ulaşım sıkıntısı asla yaşamazsınız. Ankara’nın Altındağ ilçesinde hizmet veren düğün mekanımıza gelmek için çevreyolunu tercih edebilir ya da şehir merkezinden gelerek ortalama 30 dakika içinde mekana giriş yapabilirsiniz.

Toplu taşımayla gelecek konuklarınız ise Altındağ yönüne giden tüm otobüs ve dolmuşlara binerek Manhattan Hotel’ in önünde inebilirler.

Sırala

 1. Avatar
  Gülcan
  Puan

  Oğlumuzun yemekli sünnet düğününü burada yaptık. Yemek kalitesi, ilgi alaka, organizasyon, hizmet hepsi muhteşemdi. Covid_19 için gerekli bütün önlemler alınmıştı. Buradan Samet Bey ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Gülcan & Özkan

 2. Avatar
  Berna & Çağatay
  Puan

  Söyleyecek söz bulamıyorum her şey muhteşemdi. Kusursuz bir organizasyon oldu çok teşekkür ederiz.

 3. Avatar
  Elif & Gökhan
  Puan

  Buranın terasında düğünümüzü yaptık. Biz görüşmemizi yaptığımızda teras yenilenecek demişlerdi, sözlerine güvendik ve yüzümüz kara çıkmadı. Tüm dediklerini harfiyen uygulamışlardı diğer görüşmemizde. Düğün günüyse dekorasyona hayran kaldık, çalışanlar deseniz zaten hepsi çok iyiydi. Emek veren herekese bin teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ediyoruz.

Yorum yaz