Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
300 ₺
Hafta İçi
500 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
60
Max
Kır Bahçesi Alanı
250
Min
500
Max
Otopark
75
Araç

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Servis elemanı
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
After party alanı

Manej Urla

Manej Urla Otelde düğün tercih eden çiftler için İzmir Urla’da eşsiz bir doğa içerisinde yer alan davet alanı ile birlikte konaklama imkanı sunuyor. Manej Oda otel hizmetiyle hem konaklamalı davet ve toplantılarınız hem de balayı çiftlerine özel kampanyalarıyla misafirleri için en konforlu ve özenli hizmeti sunuyor. 

Geçmişin Sanatı Minimalizm ile Buluşuyor!

Yazları serin kışları sıcak tutan, günümüzde neredeyse hiç kalmamış ve yapımı çok zor olan kerpiçten inşa edilen odalarıyla Manej Urla, tüm süreçlerinde geri dönüşümlü malzemeler kullanarak inşa edildi. Urla’nın doğal tabiatı içerisinde el işçiliğinin benzersiz ürünleriyle döşenmiş odalarda konaklama imkanı sunan otel,  el emeği ile hazırlanmış dekorasyonuyla yöre kadınlarının da ev ekonomisine destek oluyor. Odalara isimlerini veren Gamze Aksoy tarafından resmedilen at çizimleri Avukma - Üreten Kadınlar Kooperatifi ile çalışılarak ince ince kırlentlere, yatak örtülerine işlenmiş olarak karşınıza çıkıyor. Yöre kadınlarının el üretimine destek olmaya özen gösterirken  neredeyse kaybolmaya yüz tutmuş  el işçiliği sanatını şık bir dekorasyon ile görmenizi sağlayan bir mekan.

Manej Oda'nın Sunduğu Hizmetler

%100 pamuk ve özel yay sistemiyle üretilen yataklar sayesinde sizler ve davetlileriniz son derece rahat ve konforlu konaklama imkanı buluyor. Odalardaki temizlik ürünleri genellikle Ayvalık zeytinyağı ve hindistan cevizi kullanılarak konukların en doğal imkanlardan yararlanması sağlanıyor. 

35 kişiye kadar konaklama imkanı bulunan Manej Oda 13 adet 2 kişilik oda ve bir adet suit oda kapasitesi ile kır düğünü yapan çiftlerin kendileri ve yakınları için rahat ve sıcak bir ortam sunuyor. 

250- 500 kişilik yemekli organizasyon ve kokteyller için açık alan kapasitesi bulunan mekan, ayrıca 60 kişilik kapalı alan imkanıyla kına gecesi, nişan, doğum günü veya toplantı gibi özel düğün ve davet organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor.

Konaklamalı organizasyonlar için paket başlangıç fiyatı 300 eurodan başlayan otelde düğün düşünen çiftler için hem kır düğünü hem otel düğününü birleştirerek sizin ve misafirlerinizin eşsiz bir zaman geçirmesini sağlıyor. 

Otopark imkanı bulunan fotoğrafçı gibi dış hizmetlere de açık olan Manej, açılış, toplantı gibi kurumsal etkinlikler ve düğün davet organizasyonları için orman manzarası eşliğinde doğal ve ferah bir ortam sunuyor. 

Manej Urla’da Gastronomi Atölyeleri

Manej Oda konaklama imkanı ile birlikte gastronomi üzerine atölyeleri ve binicilik eğitimi gibi ek hizmetler sunuyor. Farklı ve doğal bir ortam tercih eden balayı çiftlerinin de kısa sürede çok tercih ettiği bir otele dönüşen Manej, organik ve sağlıklı yemekleri ve eğlenceli etkinlikleriyle misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Kurumsal etkinlikler, özel toplantı gibi etkinlikleriniz için atölyelerle birlikte kurgulanmış konaklama imkanlarını değerlendirebilirsiniz. Ya da davetlilerinize binicilik eğitimi imkanı sunarak düzenleyebilirsiniz. 

Düğün sonrası yakın arkadaşlar, nedimeler veya akrabalar için otelde düğün konaklama organizasyonu planlayan yeni evlenecek çiftler, konaklama ile birlikte Manej'de düzenlenen gastronomi ve binicilik atölyelerini davetlilerine hediye olarak sunabiliyorlar.

Manej Urla Nerededir? Nasıl Gidilir?

Manej Otel, Urla bağ rotası içerisinde yer alıyor. Urla Şarap Firması’na 150 metre ilerisinde yer alan Manej Urla’nın açık adresi ise şu şekilde; Manej Urla Ukuf Mevkii No:22 Kuşçular, Urla, Izmir.  Manej Urla yol tarif için sitemizde yer alan haritalar üzerinden bilgi alabileceğiniz gibi Düğünbuketi.com danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz.Otelde düğün organizasyon imkanları ve Manej Oda’nın ayrıntılı fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz “Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz. Taleplerinizi de ileterek size özel fiyat tekliflerini de değerlendirebilir ve.  Düğün Buketi’nin ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Düğün Buketi çiftlerine özel indirimlerden, kampanyalardan, fırsat paketlerinden ve avantajlı fiyatlardan haberdar olmak için teklif al formunu doldurabilirsiniz. Manej'de konaklamalı düğün organizasyonu planlamak istiyor, kır düğünü fiyatları ve kır düğünü organizasyonu imkanları hakkında bilgi almak istiyorsanız Manej Urla kır düğünü sayfasını incelemenizi öneririz.

Sorular

Konaklama bilgileri?

100 kişiden az konaklama kapasitesi bulunuyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin ediliyor?

Fotoğraf hizmeti dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, düğün, kurumsal etkinlikler, nişan gibi etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı, menü değişikliği, otopark hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Düğün pastası, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri?

Kendi anlaştığınız bir firmadan hizmet alabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

500 kişilik açık alanı ve 60 kişilik kapalı alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri?

Orkestra veya DJ seçeneği için kendi istediğiniz bir firma ile görüşebilirsiniz.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü, diyabet, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, gelin yolu, gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Sırala

  1. Avatar
    Seda & Mustafa
    Puan

    Düğünümüzü geçtiğimiz Ağustosta Manej’de yaptık. kokteyl kır düğünü konseptinde organizasyonuyla, ikramlıklarıyla her şey çok güzel oldu. suit oda ve 5 adet 2 kişilik oda yakın akraba ve arkadaşlarımız için düğün paketine ek olarak tuttuk. 3 günlük manej dinlenmesi ardından balayı tatil rotamıza çıktık. Manej kesinlikle herkesin tatil amaçlı olur veya etkinlik sebebiyle olur mutlaka gitmesi gereken bir yer. bir kere doğanın içinde nefes alıyorsunuz ve şehrin bütün dertlerini unutuyorsunuz. bütün yediğiniz her şey doğal. odalarçok şık ve çok güzel döşeli. Urla’nın tarihi içinde uyuyorsunuz adeta. çok teşekkür ederiz. 🙂

Yorum yaz