Mamak ve Altınset Düğün Salonları

Ankara’nın en gözde semtlerinden biri Mamak'ta olan Altınset Düğün Salonları sayesinde sıradan düğünlere veda etmenin vakti geldi! Kalite her zaman detaylarda gizlidir diyerek siz değerli konuklarımıza en özel şekilde organizasyon hizmeti vermekteyiz. Mükemmel organizasyonunu kaliteli servisiyle süsleyen, eğlenceyi zirvede tutup unutulmaz anlar yaşatan huzurlu bir mekânı sizler için yarattık. Şimdi bütün bunları birlikte yaşayalım istiyor, sizin unutulmazlarınızı, “biz yaşatalım “diyoruz!

Mamak ve Altınset Düğün Salonları Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Salonumuz,40-50 kişilik otopark araç kapasitesi olup, 400-500 kişiyi misafir edecek kapalı alana sahiptir. Geniş salonu ve kolonsuz alanlarıyla dilediğinizce eğlenebilir, tüm günün keyfini sevdiklerinizle çıkartabilirsiniz.

Mamak’ta yer alan mekânımıza dilediğiniz takdirde özel araçlarınızla gelebilirsiniz. Sizlere özel olarak sunacağımız ücretsiz otoparkımızı da böylelikle kullanabilecek araçlarınızı düğün sonuna kadar 7/2 kamerayla izlediğimiz mekânımızda muhafaza edebileceksiniz.

Neden Biz?

Biz Altınset Düğün Salonları ekibi olarak bu işe gönül verdik ve alanımızda iddialıyız. Siz isteyin, biz mükemmelliği gerçekleştirelim! Salonumuza görüşmek için geldiğinizde, genellikle salon tanıtımlarımız da sizi en iyi şekilde ve içtenlikle karşılamak ve fiyat konusunda gerçek bilgiler vermeye özen gösteriyoruz. Klasik programlar dışında, istediğiniz, kına gecesi, mezuniyet töreni, davet yemekleri, özel toplantılar gibi etkinlikler de tarafımızdan profesyonel yaklaşımla düzenlenmektedir. Bunların dışında yapılan etkinlik gününden hatıra olarak kalacak olan video ve fotoğraf çekimleri de firmamız tarafından günümüz teknolojisiyle hizmetinize sunulacaktır.

Çocuklara ve yetişkinlere özel menü seçeneklerimizi de düşünüp sizlerin mutluluğuna en detaylı şekilde cevap vermekteyiz. Ayrıca yemekli-yemeksiz başlangıç paket fiyatlarımızla mekânımız sizlere bütçeniz doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Mamak ve Altınset Düğün Salonları Nerededir? Nasıl Gidilir?

Hayallerinize cevap verecek olan adresimiz, Hüseyingazi Mah., Mamak Çarşı İçi Cad. 62/C, 06340 Mamak/Ankara’da bulunuyor. Ulaşım konusunda hiçbir aksaklık yaşamayacağınız toplu taşıma araçlarının sürekli geçtiği bir yerde olan salonumuza siz değerli misafirlerimi bekliyoruz. Adresimizi ziyaret ederek sizler için en ideal paketleri seçebilir, salonumuzda dilediğiniz organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu özel anları kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız bizi ziyaret edebilirsiniz.

Özel aracınızla gelecek olan misafirlerimiz için otopark kapasiteli salonumuzda park yeri sıkıntısı yaşamayacaksınız. Sizleri en güzel şekilde ağırlayacak, düğün öncesi ve sonrası taze lezzetli ikramlarımızla da hem gözünüze hem gönlünüze ve içinizi ısıtacak şekilde hitap edeceğiz. En iyisini hak ettiğinizi düşünerek, siz değerli konuklarımızın o önemli gününde bizimde katkımız olsun istiyoruz.

Mamak ve Altınset Düğün Salonlarında Hangi Organizasyonlar Gerçekleştirilir?

Salonumuzda, kına gecesi, düğün, nişan, özel yemekler, mezuniyet balosu, doğum günü, toplantı gibi birçok alanda organizasyonlara hizmeti kriz yönetimi doğrultusunda veriyor. Örneğin, elektrik kesintisi sizler için sorun olmayacak! Çünkü aksi bir durumda salonumuzun otomatik jeneratörü devreye girecektir. Böylelikle sizi ve davetlilerinizi eğlenceden alıkoymayacak bir sisteme sahibiz.

Ayrıca salonumuz, profesyonel ses sistemi, ışıklandırması, kliması, havalandırması, yüksek tavanı ve geniş alanı, iklimlendirmesi ve servisleriyle size ve davetlilerinize en güzel anları sorunsuz bir şekilde yaşatacaktır. Yemekli veya yemeksiz düğün, kuru pastalı veya kokteyl menülü olarak dilediğinizce tercih edeceğiniz tüm organizasyonlarınıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Ne kadar mükemmel hizmet verdiğimizi görmek için bizleri sayfamızın içeriğini inceleyerek görebilir veya yüz yüze görüşme sağlayarak bu eşsiz güzel salonumuza şahit olabilirsiniz. En güzel organizasyonlarınız için geç kalmayın ve bizimle hemen iletişime geçin!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Altınset düğün salonunda güzel bir düğünümüz oldu.bizim için harika bir düğündü,emeği geçen personele ve yetkililere tesekkur ederiz.Fotograf ve video cekimlerımizide yaptılar.bir tek şikayetimiz,fotografların orijinallerini almak için fotoğrafçı sorun çıkardı.bunu başta konuşmuştuk,fotoğrafciya bu konu iletilmemiş ve bu konu biraz sanımızı sıktı.

Yorum yaz