Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
340 ₺
Her Şey Dahil Paket
1900 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
380
Min
470
Max

Mekan Özellikleri

  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Isıtma sistemleri
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme

Maltepe Evlendirme Dairesi

Marmara Denizi'ne kıyısı olan ilçelerden biri olan Maltepe, İstanbul şehrinin en sevilen yerlerinden biri olarak biliniyor. Maltepe Belediyesi’ne bağlı olarak evlenecek çiftlere hizmet veren Maltepe Evlendirme Dairesi, birçok çiftin hayallerine adım attığı yer olmaya aday. Birçok avantaj dahilinde nikahınızı kıymak için ideal olan nikah salonu, uygun kiralama fiyatları ile de tercih sebebi oluyor. 3 farklı nikah salonunu bünyesinde barındıran evlendirme dairesi, hafta içi ve hafta sonu da ücretleri çerçevesinde değişiklik gösterebiliyor.

Özellikleri

Maltepe Evlendirme Dairesi, sahil şeridinde yer alan konumu ile eşsiz bir manzaraya tanıklık ederek nikahınızı kıyma olanağı tanıyor. İçerisinde kafeterya, gelin odası, kokteyl ve nikah salonları bulunan bina geniş ve kapalı davet alanında harika bir deneyim yaşamanız vaadinde bulunuyor. Serince Salon, Manolya Salon ve Kubbe Altı Salon olmak üzere 3 farklı nikah salonunu hizmete açan evlendirme dairesi, nikah töreniniz için en uygun hazırlıkları yapıyor.

Davetli kapasitesini 380 kişi olarak belirleyen Maltepe Nikah Dairesi, Manolya Salonda 470 kişiye yakın davetli ağırlamanıza imkan tanıyor.

Gerekli Evraklar

Maltepe Belediyesine bağlı olan Maltepe Evlendirme Dairesi içerisinde düzenlemeyi düşündüğünüz nikahınız için toplamanız gereken evraklar kolay bir şekilde tamamlanabilir. Vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdanı ve sağlık raporu olarak nikah başvurusunu kolayca yapabiliyorsunuz. Vesikalık fotoğrafta son 6 ay içerisinde ve 5 adet olmasına dikkat etmeniz gerektiği gibi sağlık raporunun da güncel olmasına özen göstermeniz gerekiyor.

Maltepe Evlendirme Dairesi Nikah Fiyatları

LED ışıklar ile aydınlatılan nikah masası ile davetlilerinizi doğrudan görebildiğiniz bir alan sunan Maltepe Nikah Dairesi, canlı yayın hizmeti sunmasıyla da yenilikçi bir nikaha şahitlik etmenizi sağlıyor.

Üç farklı salon için üç farklı fiyat belirlemesi yapan evlendirme dairesi, nikah salonu kiralama fiyatları aralığını 340 TL ile 1.910 TL olarak sunuyor. Alacağınız hizmet ve ek avantajlar ile şekillenen bu fiyatlar ile nikah davetiniz kusursuz bir şekilde geçiyor.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Maltepe Sahili üzerinde yer alan Maltepe Evlendirme Dairesi randevu işlemleri için ilgili yer ile iletişime DüğünBuketi aracılığıyla geçebilirsiniz. Bununla birlikte mekana ulaşımınızı da Halkalı – Gebze Marmaray hattı ve Kartal metrosu ile gerçekleştirebilirsiniz. Otobüs duraklarının bulunduğu merkezi bir noktada yer alan nikah salonu, kişisel araçlarınızla da kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ayrıca otoparkının bulunmasıyla da park sorunu yaşamadan evlendirme dairesine giriş yapabilirsiniz. Mekanın açık adresi şu şekildedir: Küçükyalı Merkez Mah. Cumhuriyet Cad. No: 18 Küçükyalı- Maltepe/ İstanbul.

Sorular

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Evlilik cüzdanı, nikah merasimi ve salon kiralama hizmetlerini içeriyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Nikah salonunun kendi fotoğrafçısı veya dışarıdan tercih ettiğiniz başka bir fotoğrafçı ile çalışabilirsiniz.

Maltepe Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ne kadar?

Maltepe Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Maltepe Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Maltepe Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ise 340 - 1900 TL arasında değişmektedir.

Maltepe Evlendirme Dairesi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Maltepe Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 380 - 470 kişiliktir,

Yorum yaz