İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
600 ₺
Her Şey Dahil Paket
800 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Kalıcı makyaj uygulaması
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

Mali Kuaför Florya

İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy konumunda bulunan Mali Kuaför Florya sunduğu hizmetlerle ön plana çıkıyor. Gelin saçı ve gelin makyajı uygulamaları ile fark yaratan firmanın fiyatları 600 TL’den başlıyor. Firma hizmetleri hakkında detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Gelin Saçı ve Makyajı Modelleri

Kalitesi ve güvenilirliği ile öncülük eden Mali Kuaför birçok gelin adayından olumlu dönüşler alıyor. Modası geçmeyen saç modellerini bünyesinde barındıran firma düşlerinizdeki modellere de can veriyor.

Topuz gelin saçı ile gelinliğinize farklı bir görünüm kazandıran ekip örgülü gelin başı seçenekleriyle de göz kamaştırıyor. Kır düğünü ile bütünleşen modelleri gelin saçı aksesuarları ile renklendiren firma materyalleri akıllıca kullanıyor.

Tesettür gelin başı ile özdeşleşen sadeliğin ön planda olduğu tesettür gelin makyajı ile kusursuz bir görünüm yakalıyorsunuz. Düğün sonrası after party düşünenler için porselen gelin makyajı seçeneğini sunan firma makyajınızı düşünmeden doyasıya eğlenmenizi sağlıyor. Doğal makyaj ile sofistike bir çizgi yakalayan ekip sırt dekolteli gelinlik tercihinize açık gelin saçı alternatifini öneriyor.

Mali Kuaför Florya Bakırköy Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Seçtiğiniz model veya renklere göre şekil alan gelin saçı ve makyajı fiyatları hizmet içeriğine göre değişkenlik gösteriyor. 600 TL’den başlayan paket fiyatları 800 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Değişkenlik gösteren paket fiyatları ve hizmet içerikleri hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Firma birçok açıdan sizlere kolaylık sağlıyor. Şehir dışında hizmet olanağından tutunda evde – mekanda hizmet seçeneğine kadar her açıdan mükemmel görünmenizi sağlıyor. Kapalı gelin makyajı tercihinizi güvenli alanınızda yapan Mali Kuaför Florya hizmette sınır tanımıyor ve çok eğlenceli geçen provalara imza atıyor.

Ücretsiz prova hizmetiyle kusursuz bir görünüme kavuşmanızı sağlayan firma cilt bakımı olanağıyla da psikolojik hissiyatınızı yükseltiyor. Ağda, manikür ve pedikür hizmetiyle huzurlu hissederken el ve ayak masajı hizmetiyle günün stresini en aza indirme şansına sahip oluyorsunuz. Yakınlarınıza da en az sizin kadar değer veren Kuaför Mali hizmetleriyle beğeni topluyor.

3 hafta öncesinden randevu oluşturduğunuz firmadan mutlu ayrılabiliyorsunuz.

Mali Kuaför Florya Nerededir?

Marmaray, otobüs, minibüs veya dolmuş ile ulaşımı sağlanan Bakırköy’de hizmet veren firmaya ulaşım oldukça kolay. Firmanın açık adresi şu şekilde;

Şenlik köy Mahallesi, Harman Sokak No: 43 Daire: 4A 34153 ( FlyInn AVM karşısı) Florya / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ilinde hizmet verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Evde - mekanda hizmet seçeneği bulunur. Ücretsiz prova olanağı mevcuttur.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Detaylı bilgi için ''Ücretsiz Teklif Al'' formunu kullanabilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı hizmetinin yanında manikür, pedikür, takma kirpik, saç bakımı gibi hizmetleri içerir.

Mali Kuaför Florya organizasyon fiyatları ne kadar?

Mali Kuaför Florya organizasyon fiyatları Mali Kuaför Florya organizasyon fiyatları Mali Kuaför Florya organizasyon fiyatları ise 600 - 800 TL arasında değişmektedir.

Mali Kuaför Florya Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Mali Kuaför Florya

Yorum yaz