Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
250
Max
Otopark
75
Araç

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima
Orkestra

Maksim Düğün Davet Salonları Hakkında

Maksim Düğün Davet Salonları Eşsiz Gecelerin Unutulmaz Mekanı!

Maksim Düğün Davet Salonları eşsiz gecelerin unutulmaz mekanı olarak muhteşem ambiyansa sahip bir tesistir. Tüm etkinlikleriniz için özel olarak tasarlanmış salon, İstanbul’un Avrupa Yakası Beşiktaş ilçesinde hizmet vermektedir. Özenle tasarlanmış mimari yapısı, bütçe dostu ve uygun fiyatları, kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışı ile düğünleriniz başta olmak üzere her türlü bireysel ve kurumsal etkinliklerinizi bu tesiste gerçekleştirebilirsiniz. Kokteyl, yemekli veya yemeksiz düğün, parti, sünnet düğünü, baby shower, davet ve resepsiyon, doğum günü, mezuniyet törenleri, kına gecesi, açılışlar, bayi toplantısı, nişan, gibi tüm etkinlikleriniz için sunduğu kına paketleri, düğün paketleri gibi paketleri, indirimler ve kampanyalarıyla dikkatleri üzerine çeken tesiste en özel ve güzel organizasyon ve etkinliklerinizi kusursuzca gerçekleştirebilirsiniz.

Kusursuz Bir Düğün İçin!

Maksim Düğün Davet Salonları, muhteşem bir düğün gerçekleştirmeniz için en ince ayrıntısına kadar her türlü detayı organize eder. Bu düğün salonunu, deneyimi, tecrübesi ve olağanüstü çalışanları, eksiksiz altyapısı ile kusursuz bir düğün vaat etmektedir. Siz isteyin, detayları Maksim Düğün Davet Salonları sizin için gerçekleştirsin. Bu tesiste kusursuz bir düğün için tek engel belki de hayal gücünüz olabilir.

Maksim Düğün Davet Salonları ile Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

Maksim Düğün Davet Salonları, rekabetçi, bütçe dostu ve uygun fiyatları ile zengin çeşitli menüsü, ses, ışık ve görsel şovlar, canlı müzik, fotoğraf ve video gibi hizmetleri ile başta düğünler olmak üzere davet ve resepsiyon, doğum günü, mezuniyet törenleri, kına gecesi, açılışlar, bayi toplantısı, nişan, parti, sünnet düğünü, baby shower gibi her türlü bireysel ve kurumsal etkinliğiniz için özel olarak dekore edilmiştir. İstanbul’un kalbi Sarıyer’de faaliyet gösteren Maksim Düğün Davet Salonları, merkezi havalandırma sistemi, salon tipi klimaları, açılır kapanır tavan sistemli 250 kişilik bahçesi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapasitededir. En güzel açık ve kapalı alan düğünleri için bu tesisi mutlaka görmelisiniz. Tüm düğünlerinizin kusursuz gerçekleşmesi için Maksim Düğün Davet Salonları size yeter.

Maksim Düğün Davet Salonları Uygun Fiyatları ve Sunulan İmkanlar

Maksim Düğün Davet Salonları 100 – 250 kişilik açık alan kapasitesi, 500 – 750 kişilik yemekli kapalı alan ve 750 – 1000 kişilik kapalı alan kokteyl kapasitesi ile İstanbul’un Avrupa Yakasında Beşiktaş ilçesinde catering hizmetini aratmayan zengin menüsü, görülmeye değer atmosferi ve kaliteli hizmeti ile faaliyet göstermektedir. Tesis, her türlü, teknik ve fiziki altyapıya sahip olup işinde uzman çalışanlarıyla göz kamaştırmaktadır. Tesise merkezi konumu sayesinde ulaşım son derece kolay olup, özel aracıyla gelen misafirleriniz için otopark ve vale hizmeti mevcuttur. Maksim Düğün Davet Salonları, eşsiz gecelerin unutulmaz mekanıdır.

Maksim Düğün Davet Salonları Nerededir? Nasıl Gidilir?

Maksim Düğün Davet Salonları 100 – 250 kişilik açık alan kapasitesi, 500 – 750 kişilik yemekli kapalı alan ve 750 – 1000 kişilik kapalı alan kokteyl kapasitesi ile İstanbul’un Avrupa Yakasında Beşiktaş ilçesinde hizmet vermektedir. Sarıyer Kaymakamlığı ve nüfus idaresine yakın konumu sayesinde tüm toplu taşıma araçlarıyla ulaşım son derece kolaydır. Özel araçlarıyla gelen misafirleriniz için otopark ve vale hizmeti de sunmaktadır. Ferahevler’in en nadide tesislerinden biri olan Maksim Düğün Davet Salonları açık ve kapalı alandaki en güzel düğünlerin adresidir.

Bu sizin ve misafirlerinizin, mutluluğunuzu ve memnuniyetinizi ön planda tutan tesis, Ferahevler Mahallesi Vatan Caddesi Menekşeyolu Sokak N:5 Sarıyer adresinde faaliyet göstermektedir. Düğünlerinizi, Maksim Düğün Davet Salonlarını görmeden planlamamanızı öneririz.

Sorular

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin ediliyor?

Organizasyon firması dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı, menü değişikliği, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Düğün pastası, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından hizmet alabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

750 kişilik kapalı alanı ve 250 kişilik açık alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri?

Canlı müzik orkestra seçeneği bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, gelin yolu, gelin tagı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Gönül
  Puan

  22 haziran 2019 cumartesi akşamı canım kızımın kınamızı mecidiyeköy Maksim düğün salonunda yaptık.Daha ilk karşılama merasiminden son bitiş saatine kadar kızıma ,gelen misafirlerimize gösterdikleri ilgi alaka ,organizasyon ,müziklerin tam yerinde seçimi ,servis, ışık sistemleri dört dörtlüktü. Değerli katkıları sayesinde gecemiz eşsiz oldu. Maksim düğün salonu tüm ailesine teşekkürlerimi iletiyorum. Misafirlerim ve biz sıcacık aile ortamında hissettik.

 2. Avatar
  Çetin& Melda
  Puan

  Mekanın açık davet alanında çok tatlı sade bir nişan törenimiz oldu. Yemekler harikaydı. Mekan nezihti. Süslemeler nişan konseptime uygun olarak onlar tarafından yapıldı. Organizasyon sorumluları neredeyse hiçbir isteğimi geri çevirmedi. Ve bana uğraşacak hiçbir şey bırakmadı. Müzisyenlerinden ayrıca memnun kaldığımızı belirtelim.

 3. Avatar
  Barlas & Almira
  Puan

  Kolonsuz ve geniş salonu sayesinde yemekli düğünümüzde konuklarımızı ferah ve geniş bir alanda ağırlamış olduk. Düğünümüz için uygun fiyatlı hizmetlerin içinde bulunduğu cazip düğün paketi sundular bize. Bu bizim için çok avantajlı oldu. Beşiktaş gibi merkezi bir semtte olduğu için misafirlerimiz buraya kolayca ulaştı. Müzik çok güzel, ses sistemleri son teknolojiydi. Bizi evimizin konforunda ama gayet lüks bir ilgiyle ağırladılar.

 4. Avatar
  Elda
  Puan

  Biricik oğlumuza burada çok güzel bir sünnet düğünü düzenledik. Organizasyon ekibi, sünnet konsepti talebimizi harfiyen yerine getirdi. Tüm hazırlık sürecini bize çok güzel anlattılar. Her şey de dedikleri gibi oldu.Güzel bir yaz akşamında, eğlenceli bir organizasyon ile unutulmaz bir sünnet düzenlemiş olduk. Beşiktaş’ta bulunan mekanlarla kıyaslandığında fiyatları gayet makul. Biz de oğlumuz da konuklarımız da geceden çok memnun bir şekilde ayrıldık.

 5. Avatar
  Dursun & İlayda
  Puan

  Gösterişli bir salon düğünü hayali kuruyorsanız Salon Maksim’i öneririm. Biz kapalı alanında kalabalık bir düğün yaptık burada. Salon düzenlemesi, sahne şovları ve müzik konuklarımızı ve bizi coşturdu resmen. Düğünümüz aksamadan başladı ve sona erdi. çok memnun kaldık.

 6. Avatar
  Atakan & Selda
  Puan

  Mekan Beşiktaş’ta bulunduğu için ulaşım sıkıntısı yaşamadan düğünümüze başladık. Yemekleri çok lezzetliydi. Hizmet kaliteleri on numara beş yıldız. Sahne alan sanatçılar, bir düğünün nasıl coşturulacağını çok iyi biliyor. Güle oynaya neşeli bir düğün yaptık burada. Ve her şey beklediğimizden de güzeldi. Teşekkürler Salon Maksim!

Yorum yaz