İzmir Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Kalıcı makyaj uygulaması
Makyaj provası
Porselen makyaj
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

Makeup Derya Şimşek

Dünyaca ünlü makyöz Hamiyet Akpınar’ın Ege Bölgesi temsilcisi sayılan Derya Şimşek, aldığı ödüllerle, çıktığı televizyon şovları ile çok başarılı işlere imza atmıştır. İzmir’de bir marka olan Makeup Derya Şimşek, gelin başı ve makyajı konusunda da hünerlerini sergiliyor. Sayısız kadının ışıltısını ortaya çıkararak gelin başı ve gelin makyajı konusunda alternatifsiz bir hizmet sunan Derya Şimşek, freelance olarak çalışmalarını yürütmekte. 800 TL'den başlayan düğün paket fiyatları ile sizleri bekleyen sanatçı hakkında bütün bilgiler yazımızda.

Olanaklar

Hijyen ve kalitenin ön planda olduğu Derya Şimşek Make Up, en özel ürünlerle cildinize sahip çıkıyor. NARS, Bobby Brown, MAC, Estee Lauder, Make Up Forever, Shiseido ve Benefit gibi dünyaca ünlü markaların en üst pozisyonlarındaki ürünlerini kullanarak, cildinize bebekler gibi bakıyor. Freelance çalışan bu make up artistin bir diğer artısı ise, arzu ettiğiniz şehirde veya mekanda sizlere hizmet sunulması. Hatta isterseniz evinizde dahi hizmet alabileceksiniz.

Tecrübe, kalite ve üst düzey hizmet olanaklarına ek olarak, tanınmış isimlerle de çalışmalar yürütmesi, Derya Şimşek'in en büyük artılarından. Şimdiye kadar pek çok gelinin hayallerini süsleyen Derya Şimşek’in beraber çalıştığı bazı isimler, başta Hamiyet Akpınar olmak üzere Özge Ulusoy, Selin Ciğerci, Merve Sevin ve Çiğdem Batur olarak belirtilebilir.

Makeup Derya Şimşek Gelin Saçı ve  Makyaj Fiyatları

800 TL’den başlayan fiyatları ile her cebe uygun hizmet sunan Derya Şimşek Makeup, sunulan servisin çeşitliliğine göre 1.000 TL’ye kadar yükselen fiyat listesine sahip. Bu cazip gelin saçı ve makyaj paketleri kapsamında alabileceğiniz hizmetlerden bazıları, düğün mekanında, kendi evinizde veya farklı bir şehirde sizlere servis edilmekte.

Hizmet Kapsamı

Gelin makyajı konusunda, isterseniz prova hizmeti sunulmakta. Sonrasında, cilt tipi, ten rengi ve yüz biçimine dair bir analiz yapılarak hep hayallerinizdeki makyaj konseptine karar veriliyor. En güzel markalarla cildinizi yıpratmadan çok güzel bir makyaj sizleri bekliyor. Doğallığın ön planda olduğu ışıltılı bir makyaj, nude makyajı veya daha canlı bir makyaj yapılabilmekte. Gelin makyajı ile sınırlı kalmayan hizmetler, diğer bütün özel gün organizasyonları için de geçerli.

Derya Şimşek Makeup Nerededir?

Derya Şimşek iletişim bilgileri ve detayları arayıp da bulamayanlardansanız, cevap bu kısımda mevcut. Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi Makeup Derya Şimşek İzmir merkezli ancak, başka şehirlere de hizmet götürülmekte. Freelance çalışma prensibini benimseyen Derya Şimşek ile iletişime geçmek için Ücretsiz Teklif Al formumuzu doldurmanız yeterli.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir merkezli freelance çalışan Derya Şimşek, talep olan herhangi bir yerde hizmet sunmakta.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün haricinde mezuniyet, nişan, kına ve söz gibi en özel günlerinizde de makyaj hizmeti sunuluyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta öncesinden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Makyaj öncesinde, göz rengi, cilt tonu, yüz tipi ve gelinliğin biçimi esas alınarak, en güzel makyaj tasarımı yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Makyaja dair en profesyonel ayrıntılar ve güzel bir takma kirpik olanağı burada mevcut.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Bu pakette ise, yakınlarınıza hizmet olanağının yanında, prova imkanı da bulunmakta.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsepte de siz karar verebilir, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

Birkaç saat içinde en güzel makyaj sizlerin olacak.

Makeup Derya Şimşek organizasyon fiyatları ne kadar?

Makeup Derya Şimşek organizasyon fiyatları Makeup Derya Şimşek organizasyon fiyatları Makeup Derya Şimşek organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Makeup Derya Şimşek Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Makeup Derya Şimşek

Yorum yaz