Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

Makas By Erdem Kıramer

Ankara şehri içerisinde profesyonelliği ile nam salmış, köklü bir geçmişi olan Makas By Erdem Kıramer, gelin saçı ve makyajı hizmetleriyle faaliyet gösteriyor. Özel günleriniz için kendinizi emin ellere teslim etmek istiyorsanız öncelik tanıyabileceğiniz kuaför salonu, Çankaya ilçesinde yer alıyor. Gelinler için en iyisini yapmaya yönelik çalışmalar gösteren ekip, dengeli fiyatları ile de birçok kişinin uğrak noktası oluyor.

Gelin Saçı Modelleri

Randevu sistemiyle çalışan ve konsept salon olmasıyla da dikkatleri çeken Makas By Erdem Kıramer, sizin için en doğru ve ideal olanı bulmaya çalışıyor. Saç tasarımı hizmetiyle size model örnekleri gösteren salon, bu örnekler içerisinden istediğiniz tasarımı düğün gününüzde yapıyor. Yüz hattınıza ve cildinize de uygun olması sonrasında yapılan işlemler sonucunda düğününüze istediğiniz ve en güzel halinizle hazır oluyorsunuz.

Dağını gelin saçı, topuz modelleri ve açık gelin başı çalışmalarıyla güven kazanan salon, aksesuarları ile de şıklığı bütün olarak sağlıyor.

Makas By Erdem Kıramer Çayyolu Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Gelin saçı ve makyajı fiyatları 800 TL’den başlayan Makas Kuaför Erdem Kıramer, ek hizmetleriyle farklı ücret belirlemesinde bulunabiliyor. Her şey dahil saç ve makyaj fiyatları uygulamaya bağlı olarak 1.000 TL’den de başlayabiliyor.

Düğününüz için yapmayı düşündüğünüz gelin başı ve makyaj için profesyonel bir destek almak istiyorsanız, bu salon için hızlı ve şekilde randevu alabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Makas By Erdem Kıramer, verdiği gelin başı ve makyajı hizmetinin yanı sıra ek hizmetler ve olanakları ile de farkını hissettirmekten çok yaşatıyor. Ağda, cilt bakımı, manikür – pedikür ve takma kirpik uygulamalarıyla da düğününüze tam anlamıyla hazırlanabiliyorsunuz.

Porselen cilt makyajı ile son dönem modasına uyan nitelikte makyajlarla tüm gözleri üzerine toplayabiliyorsunuz. Aynı zamanda yüz ve cilt tipine uygunluğu olduğu gibi gelinliğe de yaraşır düzeyde doğal makyaj da yapılıyor. Makas Kuaför Erdem Kıramer, yakınlarınıza da hizmet vermesiyle, sevdiklerinizle beraber düğüne hazırlanmanıza yardımcı oluyor.

Yol Tarifi

Başkent Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan Makas Erdem Kıramer, Norstar İş Merkezi’nde konumlanıyor. Şehir içi ulaşım araçlarıyla olduğu gibi özel araçla da kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Gelin makyajı ve saçı için randevu oluşturduktan sonra birebir görüşme için stüdyoyu ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Ahmet Taner Kışlalı Cd. Nortstar İş Merkezi No:4/32K (Beğendik Yanı) Çayyolu - Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Her şehre hizmet veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Cilt bakımı ve ağda hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı, porselen makyaj, gelin başı hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Saç tasarım, manikür-pedikür, gelin yakınlarına hizmet.

Makas by Erdem Kıramer organizasyon fiyatları ne kadar?

Makas by Erdem Kıramer organizasyon fiyatları Makas by Erdem Kıramer organizasyon fiyatları Makas by Erdem Kıramer organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Makas by Erdem Kıramer Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Makas by Erdem Kıramer

Yorum yaz