Bursa Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
10
Min
50
Max
Açık Davet Alanı
10
Min
50
Max
Kır Bahçesi Alanı
10
Min
50
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

  • Engelliye uygun giriş
  • Şehir dışında
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Deniz manzaralı

İmkanlar

Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Mahur Restaurant Hakkında

Denizin sesini duyabildiğiniz ve dalgaların sakinliğini hissedebildiğiniz Mahur Restaurant, eşsiz konumuyla misafirlerini büyülemeye devam ediyor. Bursa’nın Mudanya ilçesinde yer alan mekanda nikah sonrası yemek organizasyonu için kişi başı açılış fiyatları 50 TL’ den başlıyor.

Özellikler ve Kapasitesi

Deniz mahsullerinden oluşan menüsüyle misafirlerin damak zevklerine hitap eden mekanda alanında uzman aşçıların sunduğu lezzetler oldukça ilgi görüyor. Açık ve kapalı alanı bulunan mekanda yemekli davet kapasiteleri 100 kişiye kadar çıkabiliyor.

Şehrin gürültüsünden uzakta bu özel günlerini kutlamak isteyen çiftlerin sıklıkla tercih ettiği mekan tüm sakinliğiyle öne çıkıyor. Ferah ve sıcak bir davet organize etmenizi sağlayan mekan, gün batımı eşliğinde misafirlerinize ve size keyifli dakikalar yaşatıyor.

Mahur Restoran Bursa Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Her mevsime özel hazırladığı menüsüyle ve sunduğu içten hizmetiyle güzel organizasyonlara imza atan mekanda kişi başı açılış fiyatları 50 TL’ den başlıyor. Mekanın müsaitlik durumuna ve detaylı fiyat bilgisine ulaşmak için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Organizasyonunuzun kusursuz gerçekleşmesini sağlayan mekanda etkinlik sorumlusu organizasyon konusunda size daima destek olurken, arzu ederseniz dışarıdan bir organizasyon firmasıyla da çalışabiliyorsunuz. Bu özel gününüzde dilediğinizce eğlenmeniz için ses, ışık ve sahne hizmetinin standartların üstünde olmasına özen gösteren mekanda eğlencenizin devam edebilmesi için ayrı olarak after party alanı da sunuluyor.

Özel anlarınızı deniz manzarası eşliğinde ölümsüzleştirebildiğiniz tesiste dilediğiniz fotoğrafçıyla çalışma imkanına sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda otantik bir dekorasyona sahip olan mekanda masa ve sandalyeler adeta denizle bütünleşip eşsiz fotoğraf karelerinin eşlikçisi oluyor.

Menü tadımını önceden yapıp damak zevkinize en uygun menüyü seçebildiğiniz Mahur Restaurant, mezeleri ve taze balıklarıyla öne çıkıyor. Kalamar ve karidesin de oldukça lezzetli pişirildiği mekanda alanında uzman servis personelleri aracılığıyla mutfaktan sofranıza adeta bir lezzet şöleni aktarımı yapılıyor. Favori balıklarının arasında tekir, levrek, barbun ve hamsi yer alan mekan, mevsimine uygun balıklar pişirmeye özen gösteriyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Merkeze yarım saat sürüş mesafesinde bulunan mekana kolay ulaşılabilir konumu sayesinde toplu taşımayla kolayca ulaşılırken şahsi aracıyla gelmek isteyen misafirler için de otopark hizmeti bulunuyor. Mekanın açık adresi ise şu şekilde;

Tirilye, İskele Caddesi Çeşme Sok. No:1, 16960 Mudanya / Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Çalışacağınız organizasyon firmasını ve fotoğrafçıyı dışarıdan temin edebiliyorsunuz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mekan açılışlar, bayi toplantıları, doğum günü ve kurumsal etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Etkinlik sorumlusu, ışık, ses ve sahne hizmeti başlangıç paketin içeriğinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

After party alanı her şey dahil pakette yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanda dışarıdan bir fotoğrafçıyla çalışabiliyorsunuz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanın açık ve kapalı davet salonları bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Deniz mahsullerinden oluşan bir menünün hakim olduğu mekanda mevsimine göre balıklar pişirilmeye özen gösterilirken meze çeşitleri de bir hayli fazla oluyor. Mekanın favori balıkları arasında tekir, levrek, barbun ve hamsi yer alıyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 00.00'da sona eriyor.

Mahur Restaurant organizasyon fiyatları ne kadar?

Mahur Restaurant organizasyon fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Mahur Restaurant organizasyon fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Mahur Restaurant Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Mahur Restaurant açık alan kapasitesi 10 - 50 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 10 - 50 kişiliktir,

Yorum yaz