İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası Gaziosmanpaşa konumunda hizmet veren Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi, gelinlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Moda evi, gelinlikten aksesuara kadar bir çok şeyi bünyesinde karşılıyor.  Modern tasarımları göze çarpan firmanın gelinlik fiyatları 1000 TL'den başlıyor.

 Gelinlik Modelleri

Firma, A kesim, prenses model gelinlik, transparan, tulum, sade, güpür detaylı gelinlik gibi her konsepte uygun farklı modelleri başarıyla üretiyor. Daha farklı modeller için ise moda evinin usta tasarımcıları ile iletişime geçmek yeterli oluyor. Tesettür gelinlik modellerinde duvağı ön plana çıkaran Hanımeli Moda, omuz kısmında kullandığı aksesuarlarla gelinliği çekici hale getiriyor.

Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi Fiyatları

Hanımeli Moda ekibi, hayalinizdeki gelinlik modelini ortaya çıkarmak adına mükemmel bir uyum içerisinde paslaşarak çalışıyor. Firmada en güzel elbise ve gelinlik modellerinin başlangıç fiyatları 1000 TL civarında değişiyor. Bu fiyatlar, kumaş türü, gelinlik modeli, kullanılan aksesuarlar sebebiyle değişim gösterebiliyor. En iyiyi en uygun fiyatlar ile sunmayı amaçlayan firmanın fiyatları  hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi, hazır model gelinlik hizmetinin yanında abiye, nişanlık ve kına elbisesi hizmeti de sunuyor. Tamir ve tadilat hizmeti sunan firma gelinliklere yeni bir görünüm kazandırıyor. Özel dikim olanağı da bulunan moda evi randevu sistemi ile çalışıyor. Bu randevularda isteklerinizi özgürce dile getirebiliyorsunuz. Ürünü satın almak istemeyenler için kiralama avantajını da sunan firma beğeni topluyor.

Gelinlikçi tarafından sunulan duvak hizmetiyle zarif görünebiliyor, gelin buketi ve gelin kesesi hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Düşlerinizdeki görüntüye 1 ila 3 provayla ulaşmanızı sağlayan ekip en ufak bir detayı dahi atlamayıp çözüm odaklı yaklaşımlarda bulunuyor. 2 hafta önceden iletişime geçtiğiniz firma 3 haftalık bir süreç sonunda ürünlerinizi teslim ediyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Hanımeli Moda Evi İstanbul Gaziosmanpaşa lokasyonunda yer alıyor. Toplu taşıma veya özel araçla ulaşım sağlanabilen firma Yeni Yüzyıl Üniversitesine yürüme mesafesinde yer alıyor. Tercihi toplu taşımadan yana olanlar 336, 336H, 36L, 78C numaralı otobüsler ve M7 metrosunu kullanabiliyor. Navigasyon sistemiyle firmaya ulaşmak isteyenler için açık adres şöyle;

"Hürriyet, Eski Edirne Asf. No:80 34250 Gaziosmanpaşa / İstanbul."

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ilinde hizmet sunulmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Abiye, nişan elbisesi ve kına elbisesi hizmetleri sunuluyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta öncesinde iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Firma hafta sonu hizmeti ve kiralama seçeneğiyle ön plana çıkıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır model gelinlik, abiye ve nişanlık hizmetlerini içerir. Ürünlere tamir ve tadilat da yapılabilmektedir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel dikim gelinlik ve gelinlik aksesuarları hizmeti içerir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel konsept tasarımda zevke uygun dekoratif malzemeler kullanılabiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta içerisinde ürünler teslim edilebiliyor.

Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi organizasyon fiyatları ne kadar?

Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi organizasyon fiyatları Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi organizasyon fiyatları Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi

Yorum yaz