Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Bindallı / kaftan kiralama ve satış
  • Davul şov
  • Gelin kına örtüsü seti
  • Hint kınası
  • Kına / nedime ekibi
  • Kına mumu
  • Kına seti
  • Kına tahtı kiralama
  • Kına tepsisi
  • Oryantal / zenne şov

İmkanlar

Dans grubu
Masa süsleme ve dekorasyon
Organizasyon danışmanlığı
Kişiye özel konsept

Mahi Nev Hakkında

Mahi Nev, kına gecesi organizasyonu için karşınıza çıkıyor. Firmanın merkezi Denizli ilinde yer alsa da, Manisa ilinin Ahmetli ilçesinde de hizmet veriyor. Gecenin organizasyonu için talep edilen fiyat istekleriniz doğrultusunda değişiyor. Başlangıç paketinin fiyatları 1.000 TL olarak belirleniyor. Ancak talepleriniz ve özel istekleriniz doğrultusunda 1.500 TL'ye ulaşabiliyor.

Sunduğu Olanaklar

Kına organizasyonunda Mahi Nev sizler için tüm sorumluluğu üstleniyor. Bu süreçte tüm imkanlarını ve tecrübesini önünüze seriyor. Kişisel istekleriniz doğrultusunda organizasyon danışmanlığı veriyor ve hayaliniz olan konsepti sizler için oluşturuyor.

Masa ve sandalye kiralama hizmetinin yanında ekstra aksesuar kiralama imkanı da sunuyor. Bu masaların ve sandalyelerin süslenmesi için de kollarını sıvıyor ve konsepte göre süslemeler yapıyor. Gelin kına örtüsü başta olmak üzere, masa süsleme ve dekorasyon hizmetiyle de gönüllerde taht kuruyor.

Ek Avantajlar

Mahi Nev, kına organizasyonu için gerekli olan her şeyi hesaba katıyor. Hint kınası, kına seti, kına tepsisi ve kına mumu gibi ayrıntıları düşünmenize gerek kalmıyor. Birlikte belirlediğiniz konsepte uygun kına tahtı tasarımını yapıyor.  Nedime ekibi olmadan kına gecesi olamaz diyenlerdenseniz, sizler için bir grup organize ediyor.

Gecenizde eğlenceyi artırmak isterseniz de sizlere davul şov seçeneği sunuyor. Talebiniz doğrultusunda, bindallı ve kaftan kiralama / satış hizmetini de sizlerle buluşturuyor. Firma aynı zamanda sadece Manisa iliyle kalmayıp, hemen her şehri hizmet vermek üzere yola çıkabiliyor.

Mahi Nev Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

Kına gecesi organizasyonu adına tanımlanan fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Başlangıç paketinin fiyatı 1.000 TL olarak belirleniyor. İsteklerinizin artması ile bu fiyat 1.500 TL'ye ulaşabiliyor. Her şey dahil paket içeriğine göre belirlenen 1.500 TL'lik fiyat, gelin adaylarının bütçelerine en uygun seçenek oluyor.

Firma hakkında güncel bilgi almak ve size özel fiyatları öğrenmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mahi Nev firması Manisa ilinin Ahmetli ilçesinde hizmet veriyor. Firmanın bulunduğu yere ulaşmak için özel aracınızla yola çıkabilirsiniz. Aynı zamanda toplu taşıma yoluyla da gitmeyi tercih edebilirsiniz. Hemen her ulaşım aracıyla kolay bir şekilde gidilebilen firmanın açık adresi şu şekildedir;

Manisa / Ahmetli.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Manisa, Denizli ve diğer illere hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bekarlığa veda partilerinin de organizasyonunu üstleniyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Oryantal / zenne şov, davul şov ve bindallı kiralama imkanlarını sunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Kişiye özel konsept oluşturma ve organizasyon danışmanlığı yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Aksesuar, masa-sandalye kiralama ve süsleme hizmetleri veriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişisel talepleriniz doğrultusunda konsept planlaması yapıyor.

Mahi Nev Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Mahi Nev Organizasyon organizasyon fiyatları Mahi Nev Organizasyon organizasyon fiyatları Mahi Nev Organizasyon organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Mahi Nev Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Mahi Nev Organizasyon

Yorum yaz