Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1750 ₺
Her Şey Dahil Paket
2500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Saç provası
Takma kirpik uygulaması

Mags Kuaför Hakkında

Gelin saçı ve makyajı kategorisinde yer alan Mags Kuaför, özel günleriniz için kapılarını açıyor. Sadece gelinler için değil damatlar için de hizmet veriyor. Hem gelini hem de damadı düğün, kına veya nişan günlerine birlikte hazırlayabilen kuaför, Ankara'nın Keçiören ilçesinde konumlanıyor. Hizmet konusundaki farklılıklarıyla adını duyurmayı başarıyor. Hizmet fiyatları 1.750 TL'lik paketler eşliğinde sizlere sunuluyor.

Olanakları

Mags Kuaför, özel günler için hem gelin hem de damat adaylarını hazırlıyor. Unisex konseptte çalışması ile geniş kitlelere hitap ediyor. Alanında profesyonel olan bir ekip ile karşınıza çıkıyor. Önceliği sizin taleplerinize veren ekip, yüz tipinize ve cildinize uygun hazırlık yapmaya da özen gösteriyor.

Gelinler için takma kirpik uygulaması yapabiliyor. Aynı zamanda saç ve gelin başı provası yaparak gelinliğinize en uygun olacak stili yaratmaya çalışıyor. Provalar sayesinde sizin de fikir değiştirmenize olanak tanıyarak en doğru hazırlığı yapmanıza olanak tanıyor.

Mags Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Gelin saçı ve makyajı için iki farklı paket sunuluyor. Standart paket fiyatları 1.750 TL'den başlıyor. Her şey dahil paket içerik çeşitliliğine göre de fiyatlar 2.500 TL'den başlıyor. Damat adayları için paket fiyatlarında değişiklik görülebiliyor.

DüğünBuketi.com çiftlerine özel kampanyaları bulunan firmanın tüm fiyatlar detaylarını öğrenmek için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Avantajları

Mags Kuaför, etkinlik gününden 4 ay önce iletişime geçmenizi öneriyor. Doğru zamanlama ile düğününüze hazırlanmanız için randevu oluşturuyor. Şehir dışında hizmet vermesiyle büyük beğeni topluyor. Nerede olursanız olun ekibiyle sizlere destek olmaya geliyor. Aynı zamanda evde veya mekanda olmanız fark etmeksizin hizmet sunuyor.

Gelin başı için ayrı ve özel bir çalışma gerçekleştiriyor. Profesyonel hizmet sunan firma, gelinin yakınlarına da hizmet sunuyor. İsteyen gelin adaylarına manikür - pedikür de yapılıyor. Böylece davetinize en hazır şekilde katılım sağlayabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara'nın Keçiören ilçesinde yer alan Mags Kuaför stüdyosuna gidebilmek toplu taşıma araçlarıyla oldukça kolay. 208 veya 279 numaralı otobüslerle Osmanlı Camii durağında, hemen kuaförün önünde inebilirsiniz. 279 ve 282 numaralı otobüslerle de diğer yönden gelenler inerek sadece karşıya geçerek kuaföre ulaşabilir.

Adres: Ayvalı, Gazze Caddesi 6/A, Keçiören / Ankara.

Sorular

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 ay.

Mags Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

Mags Kuaför organizasyon fiyatları Mags Kuaför organizasyon fiyatları Mags Kuaför organizasyon fiyatları ise 1750 - 2500 TL arasında değişmektedir.

Mags Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Mags Kuaför

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Prova yapma imkanı çok büyük bir avantaj. Aynı uygulama düğün günümde de yapıldı. Manikürümü de hızlı bir şekilde yapıp beni düğünüme tam vaktinde hazırladıkları için teşekkür ederim.

  2. Puan

    Hijyen, ilgi alaka ve hizmet gercekten çok güzeldi. Aşkın bey başta olmak üzere herkes güler yüzlü ve profesyoneldi. Emeğinize elinize sağlık.

Yorum yaz