İstanbul Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı
Dj temini
Ekipman
Fasıl ekipleri
Kanto ekibi
Karşılama müzik grubu
Kişiye özel müzik listesi
Müzik grubu
Orkestra

Maestro Müzik Hizmetleri Hakkında

İstanbul Kadıköy ilçesinde yer alan Maestro Müzik Hizmetleri,  20 yıldır alanında en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. DJ ve düğün orkestrası hizmeti veren ekip, alanında uzman sanatçılar ile çalışarak keyif dolu sahne şovları gerçekleştiriyor. Düğün gününde bu profesyonel ekip ile çalışmak isteyenler için başlangıç fiyatları 1000 TL olarak belirleniyor.

Hizmetleri

Maestro Müzik Hizmetleri,  kurumsal hizmeti ve kalitesi ile yıllardır bu alana öncü oluyor. Düğün çiftlerinin her isteğini anbean yerine getireren ekip, düğün öncesi planlama toplantıları gerçekleştiriyor. Adeta kendi düğünleriymişçesine sahiplenen firma, bu toplantı sonrasında gelin ve damat adaylarıyla bir müzik lisesi oluşturuyor.

Düğün orkestrası yanında Dj ekibi, bando ve davul şovları, interaktif sahne performansları gibi hizmetler veren Maestro Müzik, konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamayı amaçlıyor.

Maestro Müzik Dj ve Düğün Orkestrası Fiyatları

Eş adaylarının maddi yüklerini düşünerek onlara destek olma amacı güden Maestro Müzik Hizmetleri, fiyatlarını da uygun tutarak kaliteli bir eğlence sunuyor. Firma ,düğün orkestrası ve Dj ekibi için ba fiyatları 1.000-2.000 TL olarak belirliyor. Bu başlangıç fiyatları, alacak olduğunuz hizmetin çeşidine ve süresine göre de farklılık gösterebiliyor.

Sizler de bu deneyime ortak olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey “Fiyat Teklifi Al” butonuna  tıklayarak DüğünBuketi destek ekibi ile iletişime geçmek oluyor!

Sunduğu Olanaklar

En özel gününüzde hiçbir hataya yer bırakmayan Maestro Müzik, teknolojiyi yakinen takip ederek alanında çıkan son teknoloji ekipmanlar kullanıyor. Ses ve ışık sistemleriyle en kaliteli hizmeti veren orkestra, açık ve kapalı alanların tamamında bu sistemlerden faydalanabiliyor.

Usta ekip, İstanbul haricinde şehir dışında düğünlere de katılarak çiftlerin her daim yanında olabiliyor. Firmanın alanında deneyimli müzisyenleri güler yüzleri ve enerjisiyle, Türkiye'nin dört bir yanında konuklarınıza memnuniyet dolu bir eğlence sunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Kadıköy konumunda hizmet veren Maestro Müzik Hizmetleri, deneyimli çalışanları ile düğünlerinizde vazgeçemeyeceğiniz bir eğlence sunuyor. Adrese, 16D, 4 numaralı otobüsler, Marmaray, M4 metro ve D-36 dolmuşları ile ulaşabilirsiniz.  Siz de en temel gerekliliklerden biri olan müzik ve eğlence hizmetini uzman kişilerden almak ve bu kişiler ile öncesinde tanışmak istiyorsanız aşağıda yer alan adrese gelebilirsiniz.

“Zühtüpaşa Mah. Bağdat Cad. Rüştiye Sok. No: 38 Kat: 2, Feneryolu, Kadıköy, İstanbul."

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul dışındaki şehirlere de hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet, kına, mezuniyet, söz ve nişan törenleri, açılışlar, toplantılar, partiler gibi pek çok organizasyona konuk oluyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçmek yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışında sahne ve açık hava performansı hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün orkestrası, davul ve bando show ve Dj temini ile unutulmaz bir eğlence başlangıç paketi içeriğinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Karşılama ekibi, interaktif sahne performansları, fasıl ekipleri, ve eş adaylarına özel müzik listeleri sunuluyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Etkinlik öncesi hazırlık yaklaşık iki saat sürüyor.

Maestro Müzik Hizmetleri düğün fiyatları ne kadar?

Maestro Müzik Hizmetleri düğün fiyatları Maestro Müzik Hizmetleri düğün fiyatları Maestro Müzik Hizmetleri organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Maestro Müzik Hizmetleri Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Maestro Müzik Hizmetleri

Yorum yaz