İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Madame Amour Hakkında

Madame Amour, İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy konumunda sunduğu hizmetle ön plana çıkıyor. Moda evi, özenli ve detaylı tasarımları ile gelin adaylarının kalplerini kazanmayı başarıyor. Model çeşitliliği ile de dikkat çeken firmanın gelinlik fiyatları ise 3000 TL’den başlıyor.

Gelinlik Modelleri

Moda evi zevkinize ve tarzınıza en uygun hazır kalıp gelinlik modellerini beğeninize sunuyor. A kesim, prenses model, türbanlı, tesettür veya güpür detaylı gelinlik modellerini öneren firma bu seçimde düğün konseptinizi de göz önünde bulunduruyor. Madame Amour, salon düğünü tercih edecek çiftler için kabarık gelinlik, kaburga gelinlik, klasik gelinlik gibi modeller tasarlıyor.

Kumsal düğünleri için yırtmaçlı, iki parça veya askılı gelinlik modellerini öneren moda evi, bu modellerde tasarımlarını oldukça sade tutuyor. Her detayı sizin için düşünen tasarımcılar, özel konseptleriniz için de farklı modeller tasarlayabiliyor.

Madame Amour Fiyatları

Başlangıç ve her şey dahil iki farklı paket seçeneğini hizmetinize sunan firmada bir çok alternatif bulunuyor.  Geniş hizmet yelpazesinde bir çok olanak bulunan firmanın fiyatları 3000 TL’den başlıyor. Moda evinin model, kumaş gibi sebeplerle değişkenlik gösteren fiyatları hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Üstün yeteneklerini tasarımlarına yansıtan Madame Amour ekibi randevu sistemiyle çalışıyor. Heyecan dolu maceraya tanışma randevusuyla başlayan ekip hayallerinizdeki modeli öğreniyor. Hazır kalıp modellerden birkaç deneme yaparak fikir sahibi olmanızı sağlanıyor. Mükemmel görüntünün kusursuz duruşla gerçekleştiğine inanan tasarımcılar ikinci aşamada kalıp çıkarıyor. Kilo ve boyunuza göre vücut şeklinizi ortaya çıkaracak tasarımlar elde eden ekip beğeniyi garantiliyor.

Firma yetkilileri, bir diğer önemli detay olan aksesuar seçiminde de yardımcı oluyor. Ekip, tasarımlarında pul, boncuk, sim, vatka, tüy ve güpür gibi aksesuarları kullanarak gelinliği zenginleştiriyor.Duvak, gelin buketi gelin kesesi gibi alternatifleri de hizmete ekleyen firma şık görüntünüze renk katıyor. 1 ila 3 prova alan ekip 6 haftalık süreç sonrasında gelinliğinizi teslim ediyor.

 Nerededir? Nasıl Gidilir?

Madame Amour İstanbul Kadıköy konumunda yer alıyor. Kadıköy Belediyesine yürüme mesafesinde olan firmaya Kadıköy’den ulaşmak isteyenler Murat Paşa Caddesi, Fahrettin Kerim Gökay Caddesini tercih edebiliyor. Firmaya ulaşmak için 14ŞB, 16D, 19F, 20Ü otobüslerinin yanı sıra M4-35 Metro ve metrobüs de kullanılaniliyor. Moda evine özel araçla ulaşmak isteyenler içinse açık adres şöyle ;

"Rasimpaşa, Sögütlü Çeşme Caddesi No:117 34716 Kadıköy / İstanbul."

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Firma İstanbul ilinde hizmet sunmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Abiye, kınalık ve nişanlık hizmetleri veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay öncesinden iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Hafta sonu hizmet ek avantajlar arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır kalıp gelinlik modeli hizmetleri, tamir ve tadilat hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel dikim gelinlik ve gelinlik aksesuarları gibi olanaklar bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Firma gelinlik modellerinde sim, pul, tüy gibi aksesuarları kullanıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

6 hafta içerisinde ürünler teslim ediliyor.

Madame Amour organizasyon fiyatları ne kadar?

Madame Amour organizasyon fiyatları Madame Amour organizasyon fiyatları Madame Amour organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Madame Amour Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Madame Amour

Yorum yaz