MAC Hotel Vazo Kule Toplantı ve Konferans Salonu

MAC Hotel Vazo Kule, taleplerinize göre farklı oturma düzenlerinde hazırlanabilen toplantı salonları ve eksiksiz teknolojik donanımı ile size kişiselleştirilmiş ve ayrıcalıklı bir hizmet sunar.

En ileri teknoloji ile donatılmış işitsel-görsel ekipmanlar, kaliteli ve etkileyici yiyecek-içecek sunumları ile MAC Hotel Vazo Kule; Dragos Balo Salonu'nu toplantı, kongre ve ziyafet etkinliklerini değerli misafirlerinin sunmaktadır.

Vazo Gold Balo Salonu ve Tomris Han Balo Salonu ile 400 kişiye kadar, son teknoloji ile donatılmış ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren toplantı ve konferans salonlarımız, organizasyon yapısına göre profesyonel ekibimiz tarafından düzenlenip, hizmete hazır hale getirilir.

Tomris Han Balo Salonu

Genişlik: 650 m2

Yükseklik: 400 cm

Tiyatro Düzeni Kapasitesi: 400 kişi

Sınıf Düzeni Kapasite: 200 kişi

Banket Düzeni Kapasite: 300 kişi

Kokteyl Düzeni Kapasite: 500 kişi

Vazo Gold Toplantı Salonu

Genişlik: 200 m2

Yükseklik: 380 cm

Tiyatro Düzeni Kapasitesi: 120 kişi

Sınıf Düzeni Kapasite: 80 kişi

Banket Düzeni Kapasite: 60 kişi

Kokteyl Düzeni Kapasite: 180 kişi

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Otelin konumu, toplantılarımızı burada yapmaya karar vermemizde başat unsur oldu. Üç seferdir kalabalık toplantılarımızı ve yemeklerimizi burada gerçekleştiriyoruz. Teknolojik alt yapıları kaliteli, hizmetleri kusursuz.

 2. Puan

  Otelin Tomris Han Salonu’ndan çok memnunuz. Otel çalışanları ve toplantılarımızda görevlendirilen hizmet ekibi çok titiz ve güzel çalışan bir ekip. Hepsinin emeklerine sağlık.

 3. Puan

  Hem kokteyl hem iş toplantısı için randevu almıştık. Söz verdikleri herşeyi yerine getirdiler. Disiplinli bir kuruluş. İlgi ve alakanız için tekrar teşekkür ederiz.

 4. Puan

  Otelin yemekleri o kadar iyi ki, mac vazo’da yaptığımız sunum günlerimizi iple çeker olduk! Toplantı salonları geniş, ferah ve havalandırması çok kaliteli. Etkinliklerinizden sonra burada yemek yemeyi sakın ihmal etmeyin derim.

 5. Puan

  Şık bir mekana sahip bu otelde, kurumumuzu çok iyi temsil ettiğimiz başarılı bir bayi toplantısı gerçekleştirdik. Her yıl burada yapmayı isteriz. Fiyat ve performans açısından oldukça başarılı. Tavsiye ederim.

 6. Puan

  Burada hem çeşitli toplantılar hem de çeşitli seminer ve kurumsal etkinlikler düzenledik. Her biri de çok başarılı ve güzel geçti. Bilgisayarları ve ses sistemleri kaliteli. Bilgi işlem personelleri işlerinde uzman ve yardımsever. Hizmet ekibi şahane.

 7. Puan

  Okulumuzun öğretmenlerine yıl sonu değerlendirme seminerlerimizi iki yıldır burada vermekteyiz. Seminerlerimizin bittiği gün de otelde geleneksel olarak çok şık kokteyller düzenlemekteyiz. Her türlü hizmetlerinden memnunuz.

 8. Puan

  Yüksek kapasitesi ve ferah salonu ile uzun etkinliklerimiz için ilk sırada yer alan MAC Hotel Vazo Kule teşekkürü hak ediyor. Kurumsal etkinlikler için rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 9. Puan

  Eşimin kongresi için gitmiştik. Benim için aynı zaman da güzel bir dinlenme oldu. Temiz ve konforlu bir tesis. Güler yüzlü personeli de işinin hakkını veriyor doğrusu.

 10. Puan

  Kurumsal etkinliklere açık bir işleyişi var otelin. Kurumsal kimliğinize uygun etkinlikler için taleplerinizi çok iyi dinliyorlar ve mekanlarını taleplerinize göre düzenliyorlar. Başarılı bir yer.

 11. Puan

  Tıp kongremizi gerçekleştirdik konaklamalı olarak. Otel sanki bize tahsis edilmiş gibi düzenlenmişti bize ayrılan ortamlar. Mekan şık ve kaliteli.

 12. Puan

  Firma olarak tercih etmekteyiz. Donanımları tam, hizmeti kaliteli. Amacınız işlevsel bir sunum yakalayabilmek ise rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Yorum yaz