MAC Hotel Vazo Kule Hakkında

Maltepe, Dragos Tepesi'nde bulunan MAC Hotel Vazo Kule; İstanbul'un Anadolu Yakası'nda iş merkezlerinin, populer alışveriş merkezlerinin arasında yer alıyor.

Şehrin eğlence, turistik yerlerine MAC Hotel Vazo Kule'nin çok yakınında yer alan metro ve diğer toplu taşıma araçları ile misafirlerimiz kolayca ulaşabiliyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na sadece 30 dk mesafede olan MAC Hotel Vazo Kule, eşşiz Adalar manzarası ile misafirlerini ağırlıyor.

Anadolu İstinaf Mahkemesi ve Maltepe Alışveriş Merkezi'ne 5 dk yürüme mesafesinde olan otelimiz, Dragos Cevizli Sahil ve minibüs caddesine de 5 dk mesafededir.

Kadıköy, Üsküdar gibi şehrin popüler noktalarına sadece 30 dk mesafede bulunan otelimize metro istasyonuna sadece 5 dk yürüyüş mesafesindedir.

 

MAC Hotel Vazo Kule Özellikleri

 • Otel Türü: 4*
 • Paket Başlangıç Fiyatı: 50-80 TL
 • Kapalı Alan Kapasitesi: 250-500
 • Yemekli Kapasitesi: 250-500
 • Kokteyl Kapasitesi: 250-500
 • Konaklama Kapasitesi: 100-250
 • Otopark Kapasitesi: 500-750
 • Mekan Özellikleri: Açık Mekan, Kapalı Mekan, Yüksek Tavan, Kolonsuz Salon
 • Lokasyon: Şehir Merkezi
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu, After Party, Engelli Girişi, Vale,, Menüde Değişiklik İmkanı
 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü, Kına
 • Nasıl Gidilir?: Maltepe AVM, Minibüs caddesi ve sahil yolu yakınında.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Gülen
  Puan

  04.05.2019′ da düğünümüzü yaptık. Fakat çok fazla memnun kalmadığım şeyler oldu maalesef düğünde. Eksiklikler oldu. Biz kendimiz dışardan yiyecek getirmek istedik kabul ettiler ama masalara çok az konuldu. Gelin ve Damatla fazla ilgilenilmedi. Ücret konusunda sıkıntı oldu. Alkol sınırsız diye anlaşılıp düğün sırasında 4 bardak dendi. Ve alkol ile ilgilenen 1 kişi vardı. Size vaad ettikleriyle düğün sırasında gördüğünüz hizmet aynı değil. Düğündeki bizle ilgilenen bizi asla hiç kırmayan tek kişi Dj Nil Hanım oldu. Diceğim o ki iyice araştırıp öyle düğün mekanı seçin.

 2. Avatar
  YAREN
  Puan

  Otelin organizasyon ekibi çok profesyonel ve çok yardımseverler. Taleplerinizi çok iyi anlayıp çok güzel bir şekilde düğününüze harmanlıyorlar. Düğün hazırlıkları sırasında da düğünüm sırasında da düğünümüzden sorumlu olan hizmet ekibi çok iyi çalıştılar.

 3. Avatar
  SU & KAMİL
  Puan

  Kız kardeşimin düğününü burada yaptık. Kalabalık misafirimiz olmasına rağmen hiç sıkıntı yaşamadık düğünümüzde. Çok temiz ve çok şık bir mekan.

 4. Avatar
  ŞENCAN & VOLKAN
  Puan

  Harika hizmet, harika salon ve harika organizasyon için çok teşekkür ederiz. Baştan sona düğünümüz çok güzeldi. Çok teşekkür ederiz.

 5. Avatar
  LARA
  Puan

  Tam beş yüz kişilik enfes bir salon düğünümüz oldu Mac Vazo Otel Kule’de. Müzikler çok kaliteli, yemekler inanılmaz güzeldi. Hele sunum şekilleri çok şıktı gerçekten! Salon gerçekten güzel, geniş ve ışıl ışıl. Tavsiye ederim.

 6. Avatar
  Dilay S.
  Puan

  Firmamızın kuruluş yemeğini verdiğimiz bu mekanda daha sonra kendi düğünümü yapmaya karar verdim. Özel indirimler için ayrıca teşekkür ederim tabi ki. Mekanın süslemesi ve ilgili personellerinden bizler memnun kaldık öneriyoruz .

 7. Avatar
  Fatih Atmaca
  Puan

  Biz çok memnun ve mutlu ayrıldık.Başından sonuna kadar biz mutlu ve rahat olalım diye etrafımızda pervane olan herkese ilgilerinden ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkürler.

 8. Avatar
  Sevda& Gökhan
  Puan

  Sevde Hanım ve ekibi tam anlamıyla harikaydı tüm gün yanımızdalardı enerjimizi hep yüksek tuttular hep pozitif enerji verdiler bitmesin dedik biz çooook memnun kaldık hepinize tek tek teşekkür ederiz 🙂

 9. Avatar
  Beyza
  Puan

  Çok yükseklerde olan düğünüm yükseklik korkum olmasına rağmen kusursuzdu. Sizin yüksek seviye ağırlamanız benim yükseklik korkumun baya önüne geçti. Bu güzel gece için hepinize teşekkür ederim.

 10. Avatar
  PAPATYA & HASAN
  Puan

  Otel yeni olmasına rağmen gayet profesyonel çalışan bir ekipleri var. Çok memnun kaldık düğünümüzden. Yemekleri çok leziz. Salon çok güzel.

Yorum yaz