İstanbul Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2500 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

En mutlu gününüzü; sevdiğiniz şarkılar eşliğinde unutulmaz kılmak isterseniz Lyla Wedding sizi İstanbul’un Kartal ilçesinde bekliyor. Düğün orkestrası hizmetiyle birlikte düğünlere neşe katan firma; sunduğu olanaklarla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Firmanın düğün orkestrası fiyatları 2500 TL’den başlıyor.

Firmanın Özellikleri

Lyla Wedding; müziğin verdiği huzuru, mutluluğunuzla birleştirerek düğününüzü eşsiz kılmak için geliyor. İstanbul’da yer alan firma dilerseniz Türkiye’nin her yerinde hizmet verebiliyor. Şehir dışı hizmeti sayesinde, tüm çiftlerin mutluluklarına ortak olmanın sevincini yaşıyor.

Düğününüzden 2 hafta öncesinden firmayla iletişime geçmenizle birlikte size özel bir konsept hazırlanıyor. Bu hazırlanan konsept; düğünden önce gerçekleşen toplantılarla birlikte belirleniyor. Bu toplantılarda firmaya hayallerinizi ve sevdiğiniz müzik türlerini belirtebilir ve repertuarı siz belirleyebilirsiniz.

Eğlence sektörünün en sevilen orkestralarından biri olan firma düğünlerin yanı sıra; nişan, kına gecesi, özel davetler gibi birçok organizasyona da büyük bir mutlulukla müziklerini icra ediyor. Yenilikçi ve modern tarzıyla birlikte dikkat çeken orkestra; en güzel şarkılarını sizin için söylüyor.

Firmanın Olanakları

Birbirinden farklı konsept fırsatı sunan Lyla Wedding; toplantılarda belirlediğiniz konsepte sadık kalıyor. İlk dansınızdan, oyun havalarına kadar her bir detayda sizin fikirleriniz alınıyor. Önceden belirlenen repertuar sayesinde farklı bir konseptle karşılaşma durumu yaşanmıyor.

Romantik, klasik, modern, bohem, retro, pop ve dilediğiniz birçok müzik türünü bünyesinde bulunduran orkestra; modern çizgilerin yanı sıra geleneksel oyun havaları ile de düğününüzü şenlendiriyor. Klasik orkestranın yanı sıra Dj olanağını da bulunuyor.

Firma organizasyon öncesinde sahne sistemini özenli bir şekilde hazırlıyor. Organizasyon boyunca sizlere ve eğlencenize eşlik edecek olan tüm ekipmanları da kendi getiriyor. Ayrıca mekanın bünyesinde; barkovizyon hizmeti de yer alıyor. Kına, nişan, düğün ve diğer özel günlerinizde Lyla Organizasyon sizin yanınızda oluyor.

Lyla Wedding Düğün Orkestrası ve Dj Fiyatları

Firmanın fiyatları seçilen hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Paket şeklinde belirlenen fiyatlar; 2500 TL ile 5000 TL arasında değişime uğruyor.

Paket içeriği hakkında daha fazla bilgi almak ve DüğünBuketi.com’a sunulan özel fırsatlardan yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Lyla Wedding Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Kartal ilçesinde yer alan firmaya; 16A, 17 ve 17S hatlı otobüslerle ulaşım sağlayabilirsin. Ayrıca; Ataköy-Pendik ve Halkalı-Gebze güzergâhına sahip Marmaray’ı ya da M4 metrosunu tercih edebilirsiniz. Firmanın açık adresi şu şekildedir:

Orhantepe, Açelya Sokak, Kartal/İstanbul.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Sahne performansları çok güzel. Sesleri ve enerjileri herkesi dansa davet ediyor, tebrik ederim

  2. Puan

    düğünümüz için harika bir dj ve müzik ekibi ayarlamışlardı çok eğlendik

Yorum yaz