İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Lova Moda Hakkında

Gelinlik ve modaevi alanında kusursuz hizmet veren Lova moda, sizleri İstanbul Fatih’te bekliyor. Sizlerin isteğine en uygun modelleri tasarlayan modaevi genellikle mağazasında uzun kollu ve kapalı modeller bulunduruyor. Dilerseniz sizlerin istediği tarzda özel dikim gelinlikler tasarlayarak hayallerinizdeki gibi bir gelin olmanız için imkan veriyor. Gelinlik ve moda evinin fiyatları yaklaşık olarak 1.000 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Hazır dikim ve özel dikim imkanları ile karşınıza çıkan Lova Moda Gelinlik ve Modaevi, sizlere çeşitli bir yelpaze sunarak hizmet veriyor. Hayallerinizdeki gibi bir gelin olmanızı saylayarak en özel gününüzde ışıl ışıl parlamanıza fırsat veriyor.

El işçiliği ile hazırlanan modelleri sayesinde sizlerin şık görünmenizi ve en güzel görünümünüze kavuşmanız için elinden geleni yapıyor. Yaptığı tadilatlar ile gelinliğinizi sizlere uygun hale getirerek kusursuz bir görünüm yakalamanıza imkan veriyor. Kabarık model ve a modelleri ile karşınıza çıkan modaevi, dilediğiniz gibi danteller işlemeler ekliyor.

Lova Moda Gelinlik ve Modaevi Fiyatları

Profesyonel ekibi ve en şık tasarımları ile herkesin dikkatini çeken modaevinin fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Çeşitli fiyat yelpazesi ile çiftlerin bütçesine en uygun tasarımları onlara sunuyor ve en telaşlı zamanlarında onlara yardımcı oluyor. Lova Modanın fiyatları 1.000 TL ile 3.000 TL arasında değişebiliyor.

Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Gelinlik ve moda evi alanında kusursuz hizmetiyle ön plana çıkan Lova Moda sunulan çeşitli imkanları ile herkesin dikkatini çekiyor. Gerek özel dikim gerekse tasarım gelinlikleri ile gelin adaylarının yüzlerini güldürmeyi başarıyor. Parlak taşlar, düğmeler, organze tüller, balon kollar, güpürler gibi çeşitleriyle sizlere bir sürü seçenek sunuyor.

Duvak ve gelin buketi aksesuarları sağlaması sayesinde görünümünüzü en güzel şekilde tamamlamanızı sağlıyor. Gelinlik dışında abiye dikim, nişanlık dikerek çeşitli fırsatlar sunuyor. Hafta sonu hizmet vermesi sayesinde dilediğiniz zaman gelmenize olanak sağlıyor. Gelinliğinizin hazır olması ve hayallerinizdeki görünüme kavuşmanız yaklaşık olarak 1 ile3 prova arası sürebiliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Fatih’te bulunan Lova Moda Gelinlik ve Modaevine ulaşmak için dilerseniz özel araç dilerseniz otobüs kullanabilirsiniz. 28, 31, 36, 37, 38 ve 39 numaralı hatlar, mekana en yakın olan Fatih otobüs durağından da geçiyor. Özel araç kullanmak isteyenler için adres;

Akşemsettin, Hırka-i Şerif Cd. No:7 Kat:3, 34080 Fatih / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul genelinde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına elbisesi, abiye kiralama, satın alma hizmeti veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Bir veya bir buçuk ay önce iletişim kurulabilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Duvak ve gelin buketi gibi aksesuarları da burada bulabilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Boy kısaltma, daraltma, dikim provası, hazır kalıp model, kişiye özel dikim, tamir ve tadilat imkanları bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel dikim, hazır modeller, hafta sonu hizmet seçenekleri sunuluyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel dekorasyon gerçekleştirilebiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 haftada teslim ediliyor.

Lova Moda organizasyon fiyatları ne kadar?

Lova Moda organizasyon fiyatları Lova Moda organizasyon fiyatları Lova Moda organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Lova Moda Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Lova Moda

Yorum yaz