İstanbul Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
7500 ₺
Her Şey Dahil Paket
10000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Dans ekibi
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı
Dj temini
Ekipman
Fasıl ekipleri
Kişiye özel müzik listesi
Orkestra

Lounge Event Orkestrası Hakkında

Lounge Event Orkestrası, düğün orkestrası ve DJ alanında tanınmış ve ses getirmiş firmalar arasında yer alıyor. Tamamen alanında uzman ve profesyonel müzisyenlerden oluşan orkestra, en değerli davetinizde sizlere hizmet veriyor. İstanbul’un Beykoz ilçesinde yer alan firma, şehir dışı hizmet sunuyor ve davetiniz nerede gerçekleşiyorsa oraya geliyor. En özel gününüzde sizlerin gecesine konuk oluyor. Orkestranın 7500 TL’den başlayan fiyatları ve hizmet detayları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsiniz.

Düğün Orkestrasının Olanakları

Lounge Event, son model kaliteli ekipmanları ile gecenize renk katıyor. Düğün orkestrası ve DJ alanında uzman olan, tecrübeli isimlerle çalışan orkestra, kusursuz bir gece geçirmeniz için en iyi şekilde hizmet anlayışı ile ilerliyor. İstanbul’da bulunan firma, şehrin her bölgesinde sahne alabiliyor. Siz isteyin onlar kapınıza kadar geliyor. Davetiniz açık alanda gerçekleşiyorsa da orkestra, açık havada da sahne alıyor.

Eksiksiz ve hatasız bir gece geçirmeniz için firma, davetinizden önce planlama toplantısı gerçekleştiriyor. Burada istekleriniz doğrultusunda hareket ediliyor ve her ayrıntı not ediliyor. Davetinizde unutulmaza imza atabilmeniz için titizlikle çalışılıyor. Kaliteli enstrüman ve ekipmanları ile orkestra, ses, ışık, truss ve sahne sistemlerini de aynı kalitede oluşturuyor ve sizler için sahne alırken hiçbir kusuru bulundurmuyor.

Lounge Event Orkestrası Düğün Orkestrası ve DJ Fiyatları

Davetinizden en az dört hafta öncesine kadar Lounge Event Orkestrası ile iletişime geçmeniz tavsiye ediliyor. Düğün orkestrası ve DJ fiyatları 7500 TL’den başlıyor. Orkestranın fiyatlandırması ise performans süresine ve etkinlik türüne göre değişiklik gösteriyor.

İstekleriniz orkestra için oldukça önemli oluyor. Bu yüzden de müzik zevkinize ve sevdiğiniz şarkılara göre sahne alıyor. Sevdiklerinizle eğlenceli dakikalar geçirmeniz isteniyor. Ayrıca dans gruplarını da bünyesinde barındıran firma, hem müzikle hem de dansla sizlerin eğlencenin doruklarına ulaşmanızı sağlıyor.

Ek Hizmetleri

Lounge Event Orkestrası, geniş ve deneyimli kadrosuyla düğün orkestrası ve DJ alanında birçok imkanı sizlere sunuyor. Davetinizin konseptine ve isteklerine göre geceniz şekilleniyor. Davul/perküsyon şov, DJ, fasıl grubu ve orkestra seçenekleri sizlere sunuluyor ve isteğiniz doğrultusunda hizmet veriliyor. Orkestra, ağırlıklı olarak nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) ve pop tarzında parçalar çalıp söylüyor. Hatta Türkçe dışında İngilizce parçalar da söylüyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Lounge Event Orkestrası, İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunuyor. İstanbul ile sınırlı kalmayarak tüm Türkiye’de düğün orkestrası ve DJ alanında hizmet veriyor.

Adresi: Akkavak Caddesi B-136 / B Villa Göksu Evleri Anadolu Hisarı / Kavacık – İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da yer alan firma, tüm bölgelerde hizmet verebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Ekipman, açık havada performans, şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama toplantısı, şarkı listesi oluşturma ve dans grupları hizmetleri yer alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Davul/perküsyon şov, DJ, fasıl grubu ve orkestra yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Kişiye özel müzik listesi oluşturma, ekipman ve sahne sistemleri, ses ve ışık olanakları bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dans grupları, DJ, davul şov, fasıl grupları ve orkestra hizmetleri yer alıyor.

Lounge Event Orkestrası düğün fiyatları ne kadar?

Lounge Event Orkestrası düğün fiyatları Lounge Event Orkestrası düğün fiyatları Lounge Event Orkestrası organizasyon fiyatları ise 7500 - 10000 TL arasında değişmektedir.

Lounge Event Orkestrası Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Lounge Event Orkestrası

Yorum yaz