İstanbul Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max

Mekan Özellikleri

  • Yapay çIçek süsleme
  • Gelin tagı ve mekan süsleme
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
İçecek barı
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Klima

Lokanta Nevnihal Hakkında

İstanbul ili içerisinde Üsküdar ilçesinde yer alan Lokanta Nevnihal, aydınlık ve şık yapısıyla nişan organizasyonlarınıza hizmet veriyor. Modern mimarisi, lezzetli yemekleri ve profesyonel hizmetiyle her yıl onlarca çiftin mutluluğuna şahitlik ediyor. Nişan ve söz organizasyonlarında fiyatları kişi başı 50 TL’den başlamaktadır.

Özellikleri

Lokanta Nevnihal sizlere hizmet verdiği kapalı ve açık alanları bulunmaktadır. Mekanın kapalı alanında 200 kişiye kadar hizmet verilebilmektedir.

Mekanın dış yapısı fotoğraflarından da görebileceğiniz gibi ferah krem tonları, yeşilin huzuru ve şık masalarıyla sizi tamamen görselliğin içerisine itiyor. Mekanın girişinde bulunan büyük kapısını geçtikten sonra sizinle beraber takip eden çimlerin içinde uzun ince yolu sizi adeta mekanın şıklığına hazırlıyor.

Lokanta Nevnihal Üsküdar Nişan ve Söz Organizasyonu Fiyatları

Mekanların şıklıkları ve verdikleri hizmetin yanı sıra fiyatları önemli bir seçenek oluyor. Mekan size bu şıklıkları sunarken herkese uygun olabilmesi için çok uygun fiyatları ile hizmet veriyor. Eğer yemekli bir nişan ve söz organizasyonu düzenliyorsanız hafta içi fiyatlar 50 TL ile 80 TL arasındadır. Hafta sonu ise 50 TL ile 100 TL aralığında değişmektedir.

Eğer kokteyl tarzı düzenlemek isterseniz fiyatları 50 TL ile 80 TL aralığında değişmektedir. Nişan ve söz organizasyonlarınızı planlamak, hayal etmek ve detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” bölümünden yararlanabilirsiniz.

Olanakları

Mekanın dış yapısı ve iç yapısından bahsettik. Bu kadar güzel tasarlanmış bir yapı içerisinde hizmete aynı şekilde özen verilmiştir. Menü içerikleri düzenli olarak Lokanta Nevnihal tarafından değiştirilmektedir. Sürekli yenilenen mekan, bu özelliği çiftlerden büyük beğeni topluyor. Yemeklerde et, balık, sebze içerikleri en özenli şekilde seçiliyor ve yapılıyor. Bu yemekler usta aşçılar tarafından yapılıyor. Profesyonel ve güler yüzlü servis elemanları tarafından misafirlerinize ikram ediliyor.

Nişan süslemeleri, organizasyon sorumlusu, nişan tepsisi, ve ışık hizmetleri dilediğiniz tema ile sizlere sağlanmaktadır. Dışarıdan hiçbir hizmet aramanıza gerek kalmadan organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Lokanta Nevnihal Nerededir? Nasıl Gidilir?

Anadolu Yakası'nda Üsküdar ilçesinde yer almaktadır. İstanbul ilinin nezih ilçelerinden birisi olan Üsküdar ilçesinde kolaylıkla bulunabilir bir konumda bulunmaktadır. Misafirleriniz eğer araçlarıyla katılmak isterlerse kolaylıkla bulabilirler. Nişan ve söz organizasyonlarınızı düzenleyebileceğiniz mekanın açık adresi:

Küçüksu Mah., Mustafa Düzgünman Cad., No:4 Üsküdar / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Müzik yayını bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Et, balık ve vejetaryen menülere ek olarak ikramlı menüleri de bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Nişan davetinize uygun mekan giydirmesi uygulanabiliyor.

Lokanta Nevnihal nişan ve söz fiyatları ne kadar?

Lokanta Nevnihal nişan ve söz fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Lokanta Nevnihal nişan ve söz fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Lokanta Nevnihal Kaç kişilik nişan ve söz kapasitesine sahiptir?

Lokanta Nevnihal kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz