İzmir Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
75 ₺
Hafta İçi
125 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
25 ₺
Hafta İçi
45 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
60 ₺
Hafta Sonu

300 Kişilik davetler için başlangıç fiyatıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
750
Max
Otopark
50
Araç

Süslemeler & Ekstralar

 • Damat kına örtüsü tel kırma
 • Davul şov
 • Nedime tefi ve bendiri

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Çim zemin
 • Çocuk eğlence alanı
 • Kır bahçesi

İmkanlar

After party organizasyonu
Animatör
Rent a car
Bando tedariğI
Catering
Dans grubu
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Etkinlikten önce prova
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Volkan şovu
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Yemek servisi
Mekan dışı catering getirme
After party alanı
Alkol servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Lion Wedding Park Hakkında

Düğün mekanı kalitesini kına gecenizde de yaşamak isterseniz Lion Wedding Park aradığınız kriterlere uygunluk gösteriyor. İki farklı davet alanıyla seçenekleri çoğaltan mekan, İzmir'in Menemen ilçesinde konumlanıyor. Bulunduğu lokasyon gereği kır düğünü organizasyonları için de adeta biçilmiş kaftan niteliği taşıyor. Mekanın kına gecesi için belirlediği fiyatları kişi başı en az 25 TL'den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Lion Park, açık ve kapalı davet alanı olmasını çiftlere bir avantaj olarak yansıtıyor. İsteyenler kapalı alanda salon şıklığını tercih edebiliyor. Dileyenler de açık kır bahçesindeki imkanları değerlendiriyor. Açık alanda 750 kişilik organizasyonlar yapılabiliyor. Kır bahçesinde de 750 kişiye kadar davetli ağırlanıyor.

Mekanın kına organizasyonları için özel dekorasyon hizmeti bulunuyor. Masalara konsepte uygun renklerde süslemeler, suplalar ve şamdanlar yerleştiriliyor. Mekan giydirme hizmetiyle tam konsept hazırlığı yapılıyor. Böylece hayalinizdeki görünüme kavuşan bir mekanda kına gecenizi gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Lion Wedding Park Kına Gecesi Fiyatları

Düğün ve kına mekanında yemekli organizasyon fiyatları kişi başı 75 - 125 TL aralığında seyrediyor. Yemeksiz bir kına gecesi düzenlemek isterseniz fiyat aralığı 25 - 45 olarak belirleniyor. Eğer kokteyl düzeninde bir organizasyon daha cazip geliyorsa 30 - 60 TL'den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz.

Sayfada yer alan ücretsiz teklif formunu doldurarak veya ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayarak size özel fırsatları öğrenebilirsiniz.

İmkanları

Lion Park bünyesinde kına gecelerine özel hizmetler sizlere sunuluyor. Nedime tefi ve bendiri ile eğlenceli anlar yaşanırken konsepti birebir yaşama şansınız oluyor. Gelin haricinde damat için de organizasyon yapılıyor. Damatla birlikte yapılacak organizasyonlar için damat kına örtüsü tel kırma bulunuyor. Davul şov ile gecenin en eğlenceli anları yaşanıyor.

Catering hizmeti bulunan mekanda kınalarınızı yemekli düzenleyebilirsiniz. Etkinlik öncesi prova hizmeti bulunuyor. Bu olanak sayesinde organizasyon günü öncesinde gelerek mekanı daha yakından tanıyarak gecenin provasını yapabilirsiniz. Araç kiralama desteği de sunulan mekanda kır düğünleri ve salon düğünleri de düzenleniyor.

Nerededir?

İzmir ilinde düğün mekanı popülasyonu yüksek olan Menemen ilçesinde yer alıyor. Lion Wedding Park, şehrin her noktasından kolay ulaşım imkanı tanıyor. IZBAN ve ESHOT ile ulaşım sağlanabiliyor. Aktarma veya direkt seferler bulunuyor. Kişisel araçlarla açık adres sayesinde de ulaşılabiliyor.

Adres: Çavuş Mahallesi Doğaköy Kavşağı Çanakkale Asfalt Üzeri No: 26/1 Menemen / İzmir.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Sünnet Düğünü.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Evet.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24.00

Lion Wedding Park kına gecesi fiyatları ne kadar?

Lion Wedding Park kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 75 TL, Lion Wedding Park kına gecesi fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 45 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 60 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 125 TL,

Lion Wedding Park Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Lion Wedding Park açık alan kapasitesi 50 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Fiyatları çok uygun kaliteli bir mekan

 2. Puan

  Lion Park kına geceleri için oldukça profesyonel nedimeleri, müzikleri, kına paketleri her şey eksiksizdi

Yorum yaz