İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelin arabası süsleme
Limuzin IçI ikram
Limuzin kiralama
Özel şoför
Şehir dışına araba kiralama
Şoförlü araba kiralama
Toplu taşıma hizmeti
Vip transfer hizmeti

Limuzin Gelin Arabası Hakkında

Eşsiz bir düğün için her detayı incelikle düşündüğünüzü ve çeşitli konseptler hazırladığınızı biliyoruz. Bu yüzden hazırlıkların daha görünür olması için gereken araç, Limuzin Gelin Arabası tarafından sağlanmakta. Farklı renkli araçlarda, beyazın turkuazla uyumu en güzel şekilde gösterilmiş. Sizler de bu araçla caddelerde gezebilir ve dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Firma, İstanbul ili Kadıköy semtinde bulunup 800 TL'den başlayan fiyatları ile hizmet vermektedir.

Özellikleri

Son yıllarda limuzinlerin düğünler için kullanılması çok talep gören bir durum. Bu yüzden firma özgün tasarımlarıyla çiftlere evlilik yolunda eşlik ediyor. Araçların dışı beyaz ve turkuaz renklerin uyumuyla huzuru anımsatacak şekildeyken, içi aşkın rengi olan kırmızı ile dizayn edilmiş. Sizler caddede süzülürken oldukça dikkat çekecek araç, tüm gözleri üzerinize toplayacaktır.

Limuzin Gelin Arabası araçlarında, araç içindeki geniş alanın da dekore edilmesiyle 6 kişiye kadar yolcu ağırlanabiliyor. Siz değerli çiftimizin dilerseniz baş başa dilerseniz de dostlarınızla yapacağınız bu yolculukta yapmanız gereken tek şey kendinizi eğlenceye bırakmaktır. Siz trafiği düşünmeden eğlenin diye firma, aracı kullanmak üzere deneyimli şoför temini de sağlıyor.

Limuzin Gelin Arabası Fiyatları

Düğün sürecinde her adımın sizlere belirli ücretlere mal olduğunu ve sizleri yorduğunu biliyoruz. Bu yüzden firma hizmetleri esnasında en az maliyetle en kaliteli hizmeti sunmayı tercih etmektedir. Kadıköy'de bulunan bu firmanın fiyatları genel olarak 800 TL'den başlamaktadır. Ancak bazı hava şartlarına ve şehirlere bağlı olarak küçük oynamalar da görülmektedir. Sizler de, "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Olanakları

Aracın 6 kişiye kadar misafir alabileceğini ve eğlenebileceğinizi söylemiştik. Bu eğlence için hem gerekli müzikler hem de ikramlar firma tarafından sağlanıyor. Limuzin Gelin Arabası, rengi ve konforuyla dikkatleri üzerine çektiği için süslemelerinin de bu uyumu bozmamak şartıyla en iyi olması amaçlanıyor. Bunun için firma içerisinde bulunan sorumlular sizlere ücretsiz danışmanlık hizmetleri de sunacaktır.

Limuzin Gelin Arabası Nerededir?

Araç, İstanbul ili Kadıköy semtinde olup tüm Türkiye şehirlerine, özel şoförüyle birlikte hizmet veriyor. Sizler de hem aracı görmek hem de ekip ile tanışmak isterseniz iletişime geçerek büroya gelebilirsiniz. 1, 3B, C50, C52, C71, Ferhatpaşa ve Küçükbakkalköy güzergahlı vasıtaları kullanarak buraya ulaşabilirsiniz.

Açık adres ise şöyle: Acıbadem Mh. Sarayardı Cd. No:15 K:1 D:3 Kadıköy - İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye şehirlerine hizmet verilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü, kına gecesi gibi tüm özel günleriniz için kiralama yapabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Birkaç hafta önce irtibat kurulması yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışına hizmet verilmesi ve araç içinde mini buzdolabı olması ek avantajlardır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Şoför hizmeti ve dekorasyon, başlangıç paketinde yer almaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Farklı aksesuarların kullanıldığı süslemeler ve ikramlar her şey dahil pakette yer alır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kırmızı, turkuaz ve beyazın ortak kombinasyonunu bozmayan konsept seçimlerine imkan tanınmaktadır.

Ürünün teslim süresi nedir?

Araç tam söylenen zamanda teslim edilmektedir.

Limuzin Gelin Arabası organizasyon fiyatları ne kadar?

Limuzin Gelin Arabası organizasyon fiyatları Limuzin Gelin Arabası organizasyon fiyatları Limuzin Gelin Arabası organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Limuzin Gelin Arabası Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Limuzin Gelin Arabası

Yorum yaz