Lili Kına Organizasyon (Cevahir İstanbul Asia - Maltepe) Hakkında

Kına organizasyonunuzu gerçekleştirirken davetlilerinizi İstanbul’un eşsiz manzarası eşliğinde ağırlamaya ne dersiniz? Sizi Lili Kına Organizasyon’un profesyonel hizmetlerini sunduğu, Maltepe sahilin büyüleyici manzarasına sahip beş yıldızlı bir otel olan Cevahir İstanbul Asia’ya davet ediyoruz. Asya Yakası’nın en güzel manzarasına sahip Dragos kıyısında bulunan Cevahir İstanbul Asia Otel, davetlilerine Prens Adaları’na karşı kusursuz bir kına organizasyonu vadediyor. Hayalinizdeki kına eğlencesini, Lili Kına Organizasyon’un sunduğu cazip fırsatlar ve uygun kına organizasyon fiyatlarıyla planlamak için bizimle bir telefon ile iletişim  kurabilirsiniz.

Lili Kına Organizasyon’un Cazip Fırsatları 5 Yıldızlı Cevahir İstanbul Asia’da Sizi Bekliyor

Instagram sayfalarında görüp beğendiğiniz o ihtişamlı kına eğlencelerinin sizin için bir hayal olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Lili Kına Organizasyon, profesyonel hizmetlerini ulaşılabilir kına organizasyon fiyatları ile sunuyor, size de kınanızın tadını doya doya çıkarmak kalıyor. Kına tahtı, kına ekibi, lezzetli ikramlar ve bayan dj ile coşkulu kına organizasyonunuz, Cevahir İstanbul Asia’da beş yıldızlı otel konforunda gerçekleşiyor. On lira ila otuz lira arasında değişen Lili Kına Organizasyon kişi başı paket başlangıç fiyatları, cebinize dost, eksiksiz ve muhteşem bir kına eğlencesinin mümkün olduğunu kanıtlıyor.

Cevahir İstanbul Asia Otel’in büyüleyici  İstanbul manzarası eşliğinde Lili Kına Organizasyon firmasının profesyonel hizmetiyle kına organizasyonunuzu gerçekleştirmek için hemen sayfamızdaki “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayın. Cevahir İstanbul Asia ve Lili Kına Organizasyon hakkında detaylı bilgi almak ve kına organizasyon fiyatları için bizimle bir telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Cevahir İstanbul Asia Nerededir? Lili Kına Organizasyon Cevahir İstanbul Asia’ya Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Asya Yakası’da Maltepe ilçesinin büyüleyici sahil kıyısında bulunan Cevahir İstanbul Asia oldukça merkezi bir konuma sahiptir. Toplu taşıma ya da kişisel araç kullanarak İstanbul’un her yerinden, Avrupa Yakası’ndan bile kolaylıkla ulaşım sağlanabilecek noktadadır. Cevahir İstanbul Asia’ya vapur, otobüs ya da metro hatlarını kullanarak rahatlıkla ulaşmak mümkün. Kına organizasyonunuzu bu kadar merkezi bir noktada gerçekleştirerek davetlilerinizi trafik çilesinden kurtarıp, eğlencenin keyfini doyasıya yaşamalarına fırsat tanıyın ve siz de günün tadını çıkarın

Lili Kına Organizasyon Cevahir İstanbul Asia Açık Adres: Yalı Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Numara: 261 Posta Kodu: 34844 Maltepe – İstanbul

Cevahir İstanbul Asia Otel’de Kına Eğlencesi Sevdiklerinizle Birlikte Güzel!

Cevahir İstanbul Asia’da hayata geçireceğiniz kına organizasyonunuza tüm sevdiklerinizi davet etmeyi unutmayın! İki yüz elli kişilik açık ve kapalı alan kapasitesi bulunan bu beş yıldızlı mekanda, kınanızı yemekli veya kokteyl konseptli leziz ikramlarla düzenleyebilirsiniz. Üstelik, kına organizasyonunuzda özel olarak bulunmasını istediğiniz tüm detaylar, otelin kına organizasyonları için birlikte çalıştığı Lili Kına Organizasyon sayesinde mümkün. Siz hayal edin ve isteyin yeter! Lili Kına Organizasyon, etkinlik planlamanızdan kınanızın son anınıza kadar, hayalinizdeki etkinliği sunmak için yanı başınızda olacaktır.

Cevahir İstanbul Asia: En Özel Anlarınızın Vazgeçilmez Adresi

Deniz ve prens adaları manzaralı etkinlik mekanlarında Cevahir İstanbul Asia Otel, Lili Kına Organizasyon’un profesyonel etkinlik kadrosuyla kusursuz etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Düğün, nişan, sünnet gibi geleneksel eğlencelerin yanı sıra, kurumsal etkinlik, toplantı, mezuniyet balosu organizasyonları için her şey dahil hizmet sunuyor. Tüm bunların yanında hayalinizdeki her türlü parti ve etkinlikleri beş yıldızlı otel konforu ve profesyonel hizmeti ile burada hayata geçirebilirsiniz. Siz de hayalinizdeki etkinlik planlamasını Lili Kına Organizasyon’un uzman ellerine teslim etmek için hemen ücretsiz teklif al butonumuza tıklayın.

 

Sırala

 1. Avatar
  Hatice
  Puan

  Çok menun kaldık. Ekip kendi geceleri gibiymiş gibi ilgili ve samimiydi.

 2. Avatar
  Deniz & Ferhat
  Puan


  Özellikle ekipten Burcu’ya teşekkür etmek istiyorum. Sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi her ayrıntıda yanımdaydı herşeyi birlikte hallettik. Tam bir nedime oldun. İtyi ki tanıştık. İyi ki organizasyonum için sizi tercikh etmişim çok teşekkürler :),

 3. Avatar
  esra & buğra
  Puan


  Burcu hanım bana efso büyüleyici bir gece yaşattınız size ve kına organizasyon ekibinize teşekkür ederim. Sizi tercih ettiğim için çok çok çokkkkkk mutluyummm 🙂

 4. Avatar
  duygu & alp
  Puan

  Allahım ne olur bitemsiiinnnn dediğim bir gece yaşattınız bana iyi ki sizi buldum arayışıma ve tercihime değdi. Teşekkür ederim tekrar tekrar

 5. Avatar
  burcu & bulent
  Puan


  Muhteşem bir ekipsiniz ya teşekkür ederim tüm emekleriniz ve samimiyetiniz için.

 6. Avatar
  TOMRİS
  Puan

  Kına gecemde tabiri caizse yediden yetmiş yediye her yaştan insan vardı. Ve inanır mısınız hala herkes düğünümden değil kına gecemden bahsediyor. Elbette ne kadar güzel olduğundan! Çok ama çok mutlu olduğumuz bir gün yaşattınız bize Lili Kına! Çok teşekkürler!

 7. Avatar
  UMAY
  Puan

  Burası İstanbul Anadolu Yakası’nda gerçek manada bir karnaval alanı diyebilirim. Salon inanılmaz güzel, kına organizasyon becerileri konusunda inanılmaz profesyonel çalışan bir ekiple iş yürütüyorlar. Her şey ama her şey muhteşemdi.

 8. Avatar
  BURÇİM
  Puan

  Mekanın organizasyon ekibinden Burcu Hanım, emeklerinizi ve kınam için göstermiş olduğunuz özveriyi unutabilmem mümkün değil! Bana masallar kadar güzel bir kına gecesi yaşatan Lili Kına’ya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Binlerce kalp sizlere benden!

 9. Avatar
  SevenGül
  Puan

  Mekana ulaşım çok kolay, fiyatları gayet makul, hizmetleri beş yıldızlı! Kusursuz bir kına organizasyonu ile doyasıya eğlendik. Tavsiye edeceğim bir yer.

Yorum yaz