Ankara Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
60 ₺
Hafta İçi
70 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
40 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
40 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
300
Min
1500
Max
Kır Bahçesi Alanı
300
Min
1500
Max
Havuz Başı Davet Alanı
300
Min
2000
Max
Otopark
1000
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Yapay çIçek süsleme
 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kır bahçesi
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Havuz başı alanı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü Hakkında

Düğününüzü kır bahçesinde yapmaya karar vermiş bir Ankaralıysanız size enfes bir önerimiz olacak. Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde bulunan The Life Park isimli başarılı davet alanı; verdiği eşsiz hizmet ve sunduğu kusursuz ortamla kır düğünü dendiğinde akla ilk gelen mekanlardan biri oluyor. Ayrıca kocaman bir havuzu da bulunan Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü salonunda tüm etkinliklerinizi harika bir konseptte organize edebilirsiniz. Mekanın sunduğu harika imkanlar sayesinde dostlarınızla birlikte muhteşem bir düğün geçirebilirsiniz. Kişi başı 40 TL'den başlayan fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü Özellikleri

Life Park’ta düğün organizasyonlarınızın yanı sıra başka organizasyonlarınızı da gerçekleştirebilirsiniz. Burada açılışlar, doğum günü, nişan, baby shower, kına, parti, piknik, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü yapmak mümkündür.

Yemek servisinin de yapıldığı Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü salonunda yemekli konseptte bir düğün yapacaksanız servis edilen lezzetler hakkında endişelenmenize gerek olmayacak. Çünkü burada kır düğününüzden önce çalışanlarla birlikte bir menü tadımı organize edebilirsiniz. Hatta The Life Park’ın sunduğu imkanlar arasında menüde değişiklik yapma hakkı da bulunuyor.

Kır düğününüze katılacak şık davetliler genel olarak etkinliğinize özel araç ile gelmeyi tercih edecektir. Bu durum düğün sahibi olarak sizin konuklarınızın araçlarını park edeceği yerle ilgili endişelenmenizi beraberinde getirecektir. Life Park’ı seçerseniz endişelenmenize gerek kalmayacak! Çünkü davet alanında geniş bir otopark bulunuyor. Ayrıca mekanda vale hizmeti de var.

Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü Fiyatları

Mekanın düğün fiyatları hafta içi ve hafta sonu davetlerinde farklılık gösteriyor. Hafta içi kişi başı kır düğünü fiyatları 40 TL, hafta sonu ise 50 TL'den başlıyor. Yemekli düğün fiyatları ise seçtiğiniz menüye göre 60 TL'den 70 TL'ye kadar değişkenlik gösterebiliyor.

Olanakları Nelerdir?

Mekanda çocuklara özel, diyabet, vejetaryen, vegan menü seçenekleri bulunuyor. Konuklarınızın yaşam stiline göre dilediğiniz özel menü seçeneğini tercih edebilirsiniz. Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü salonunda yetenekli aşçılar tarafından hazırlanan lezzetli yiyeceklerin servisi saat 23:00’de sona eriyor. İçeceklerin servisi de yiyeceklerle birlikte sonlanıyor. Müzik yemek servisinden tam bir saat sonra 24:00’de sona eriyor.

Sizden önce evlenen bir arkadaşınız varsa ve kır düğününüzü onun size önerdiği organizasyon firmasıyla yapmak isterseniz sorun olmayacaktır. Çünkü yalnızca sizin mutluluğunuzu düşünen mekanda istediğiniz organizasyon firması ile çalışma imkanına sahipsiniz.

Eğer çalışmak istediğiniz bir organizasyon firması yoksa davet alanının bünyesindeki başarılı organizatörler size seve seve yardım edecek ve harika bir etkinlik düzenlemenize yardımcı olacaktır. After party alanı da bulunan mekanda kesinlikle çok eğlenceli bir kır düğününüz olacak! Son teknoloji ekipmanları bünyesinde bulunduran mekanda mikrofondan, barkovizyondan ve rengarenk ışıklardan gece boyu yararlanabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Ankara Konya Yolu 4. Km adresinde konumlanmış Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü salonuna gitmek için otobanda ilerlerken Ulaşan Otel’i geçmeniz gerekiyor.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı, organizasyon firması ve catering hizmeti dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı, menü değişikliği, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından veya kendi istediğiniz bir firmadan hizmet alabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

2000 kişiden fazla misafir ağırlayabileceğiniz kır ve havuz başı alanı mevcuttur. 100 kişiden az kapalı alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik orkestra hizmeti sunuluyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, gelin yolu, gelin tagı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 40 TL, hafta içi yemekli kişi başı 60 TL, Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 50 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 70 TL,

Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Life Park Havuzbaşı Kır Düğünü açık alan kapasitesi 300 - 1500 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 300 - 2000 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Oğlumun düğününü bu mekanda gerçekleştirdik ve çok memnun kaldık.Harika bir mekan geniş ve ferah.Servis ve Yemekler çok iyi.Bütün ayrıntılar düşünülmüş.

 2. Puan

  Güzel Nezih ortam temiz hava şehir gürültüsünden uzak tavsiye ederim

 3. Puan

  İşletmeyi yeni devralmışlar. Bayağı özeniyorlar bu işe. Fiyatta gayet uygun bence.

 4. Puan

  Life park havuzbaşı düğünümüz için mükemmel bir hizmet sundu. kır bahçesi çok güzel ve son derece şık bir dekorasyon yaptılar. emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Yorum yaz