Leylaa Düğün Balo Salonu

Leylaa Düğün Balo Salonu Ankara’nın güzel manzarasını ayaklarınızın altına seriyor!

Asla pişman olmayacağınız kararı bizimle birlikte vermek için sizlere kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz. Çocuklara, vejeteryanlara ve yetişkinlerimize özel menüleri sizlere sunarak daha da keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz!

Leylaa Düğün Balo Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Yapmak istediğiniz tüm organizasyonlar için Leylaa Düğün Balo Salonu yaklaşık 1.000 kişilik kapasiteyle hizmet vermeye devam ediyor!

Kendine özgü olan dekoruyla salonumuz, teraslı, yüksek tavanı olan, panoramik, şehir manzaralı, balkonu sayesinde şehir merkezini izleyebileceğiniz bir mekân olup açık ve kapalı alan kapasitesine sahiptir. Doğa manzarasını ayağınıza getiren salonumuz sizlerin hassasiyeti için her türlü hizmetle donatılmıştır. Kolonsuz kapalı-açık alanımızda tüm müşterilerimiz, dilediği organizasyonu gönül rahatlığıyla gerçekleştirmektedir.

Bunların yanı sıra 75-100 araç kapasiteli otopark hizmeti vererek sizleri yarı yolda bırakmıyoruz. Kapalı ve açık otoparklarımız, Ankara manzarasını ayağınızın altına getiren salonumuz, terasıyla da birlik birçok kişiye kadar hizmet vermektedir.

Dilerseniz yemekli-yemeksiz bir organizasyon, düğün, kına gecesi, toplantı vb. etkinliklerinizde tercih edebileceksiniz. Salonumuzun sadece kapalı alanı bile 700 kişilik hizmet vermekte olup, tüm kalabalık ailelerin yer sıkıntısı yaşamadan mükemmel geniş ferah alanda eğlenmesini sağlamaktadır.

Kalabalık ailelerin, akrabaların, çiftlerin en gözde mekânı olan salonumuzda tüm güler yüzlü ekiplerle birlikte siz değerli konuklarımız muhteşem güne hazırlayabilirsiniz kendinizi. Firmamız Ankara’nın en gözde mekanı olmaya devam ederken sizler de hakkımızda tüm videoları izleyerek, detaylı bilgileri alarak ne kadar saygın bir yer olduğumuzu görebilirsiniz..

Leylaa Düğün Balo Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ulaşım açısında da kesinlikle sıkıntı yaşamayacağınızı sizlere garanti ediyoruz. O halde vakit kaybetmeden bizlerle organizasyonlarınızı düzenlemek için gelmenizi tavsiye ediyoruz. Tüm profesyonel ekip çalışması ruhuyla siz değerli konuklarımız bütün gece hizmetimizden çok memnun kalacaksınız. En güzel anlarınızı bizimle birlikte gerçekleştirmenizi diliyoruz.

Hem şehir manzaralı, hem eğlenenin vazgeçilmez noktası olan salonumuz, Dikmen Caddesi No:37615-6 Dikmen Çankaya/Ankara’dadır.  Çankaya’ya Ankaray ve Metro ile gidebilir, kısa süre sonra mekânımıza ulaşabilirsiniz. Kızılay’a Metro ile ulaştıktan sonra da dolmuşlara binebilir Çankaya’da bulunan mekânımıza yakın bir noktada inebilirsiniz.

Böyle mükemmel bir organizasyonun adresi de şehir merkezinde olunca bir başka keyif alıyorsunuz. Sizlere en özel mekânda en şahane organizasyonları yaşatıyoruz. Bizleri hala keşfetmeyen müşterilerimiz için çokta geç sayılmaz. Dilerseniz sayfamızı ziyaret edebilir veya dilerseniz yüz yüze salonumuza gelip tüm bilgileri gönül rahatlığıyla edinebilirsiniz.

Leylaa Düğün Balo Salonu’nda Hangi Organizasyonlar Gerçekleştirilir?

Salonumuzda engelli girişi, yemek servisi, menü tadımı, menülerde değişiklik, vale hizmeti, ışık, ses, sahne hizmetleri bulunmaktadır.

Siz değerli konuklarımıza hizmet verdiğimiz organizasyon türleri, açılışlar, doğum günü, nişan, baby shower, kına, parti, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü vb. alanlarda güler yüzlü ekibimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sizleri en özel gününüzde yalnız bırakmıyoruz, tüm istek ve dilekleriniz için canla başla hazırlıklarımızı yapıyoruz. Sizlerin memnuniyeti, bizim onurumuzdur!

Öncelikle Leylaa davet alanı geniş bir mekân olup, geniş sahnesiyle ve nitelikli orkestrasıyla sizlere hizmet vermektedir. İkramların tadından sunumuna kadar her detay görselliği ve tazeliği baz alınarak hazırlanmaktadır. Tüm lezzetler ise kusursuz şekilde güler yüzlü çalışma ekibiyle değerli misafirlere sunulmaya özen gösterilmektedir.

Düğün salonumuzda mekânın havalandırması, klima, ısıtma sistemi bulunmakla birlikte sizlere dolu dolu eğlenebileceğiniz ferah bir ortam sunmaktayız. Her mevsime uygun ferah bir ortamı sizlere sağlamaya devam etmekte olan salonumuza tüm misafirlerimizi hayallerini gerçekleştirmek için bekliyoruz.

Sırala

  1. Avatar
    Aleyna & İzzet
    Puan

    Şehir manzaralı bir yer. Çok kalabalık bir düğün davet verdık,yaklaşık 700 kişi vardı.bu kadar kalabalığa yemekli düğün programi yapmak her salonun harcı degildir.bazı sorunlar yasamadik değil, mesela çok kalabalık olduğu için bazı masalarda yemek geç gitti,bazılarına soğuk servis olmuş.davetlilerimizi anlayışla karsiladi.genel olarak memnun kaldık.

Yorum yaz