Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Levent Dinçman Emine Turan Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

Bu fotoğrafçılık ajansı Kocaeli Gebze ve İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde şubeleri bulunuyor. Düğün fotoğrafları ve dış mekân alanındaki evlenmek isteyen çiftlerle yaptıkları çekimler ile adından söz ettiren bir fotoğrafçı. Levent Dinçman Emine Turan fotoğrafçı ajansı ile dış çekim ve düğün fotoğrafçısı çekim fiyatları 1.000 TLden başlıyor. Sizin de düğün fotoğraflarınızın böyle uzman kişiler çeksin istiyorsanız formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Çekim Türleri

Dış mekân çekimi, save the date, düğün hikayesi, düğün belgeseli çekim türleri ile profesyonel fotoğraf ekibi sayesinde muhteşem kareler, videolar, anlar ortaya çıkıyor. Elbette sizler de bu karelerin en güzel süsünü oluşturuyorsunuz Levent Dinçman Photography ile beraber.

Profesyonel düğün fotoğrafçıları sayesinde tarshday ve istediğiniz konsept çekimi yapılma fırsatlarını sizlere sunuyor. Kusursuz düğün klibi çekimi ile düğününüzün baştan sona nasıl olduğunu, her bir detayı yıllar sonra bile izliyorsunuz. Sadece düğün değil, nişan çekimi ile de her yaşadığınız saniyeleri kayıt altına alıyor ve sizlere büyük bir zevkle sunuyor.

Ayrıca Levent Dinçman Photography sizlere katalog çekimi, mezuniyet çekimi, sünnet çekimi gibi hizmetlerini de sunuyor. Sizlerin bu harika gününüzü güler yüzlü, samimi ekibiyle güzelleştiriyor.

Levent Dinçman Emine Turan Fiyatları

Kocaeli’nin ve İstanbul’un en çok tercih edilen fotoğrafçısı fiyatı yapılan çekim türüne göre değişmekle birlikte, minimum 1.000-1.500 TL‘den başlayan fiyat aralıkları ile yanınızda yer alıyor, Levent Dinçman Photography. Çekim türüne göre değişen fiyat listesi ile sizlere hizmet etmekten çok mutlu.

Olanakları

İstanbul’da ve Kocaeli'de fotoğrafçılık ajansları bulunan Levent Dinçman Photography istenildiği takdirde şehir dışı, yurtdışı çekimleri yapabiliyor. Ayrıca düğün fotoğraflarının orijinal kopya teslimini de sunuyor. Müşterilerin son derece keyif aldığı ve eğlenceli vakit geçirdiği bu fotoğrafçı sizlere en iyi olanakları sunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Beşiktaş İstanbul'da bulunan düğün fotoğrafçısına ulaşım gayet kolay. Dilerseniz M1, M4 metro hatları ile veyahut 34AS, 34G, 34A metrobüs hattı ile ve minibüs hattı ile ulaşabiliyorsunuz. Levent Dinçman Photography açık adresi şöyledir;

Asariye Cd. No:7,Yıldız Mh., 34349, 34249 Beşiktaş - İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Kocaeli, İstanbul gibi büyük şehirlerde hizmet sunulmakta.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mezuniyet çekimi, ürün ve mekan çekimi, bebek ve çocuk çekimi, sünnet çekimi, model çekimi gibi özellikler sizlere sunulan ilave hizmetlerden.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4-5 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

İlave özelliklerden bazıları, şehir dışı hizmet imkanı ve video çekiminde kullanılan ekipmanların teknolojisi olabilir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekip temini, dış mekân, çekimlerin orijinal teslimi gibi özellikler başlangıç paketinde.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Save the date, düğün belgeseli, düğün hikayesi, katalog ve konsept çekimi, şehir dışı çekimi, yurt dışı çekimi, trashday gibi değişik olanaklar da bu pakette bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İsteğe göre değişmekle beraber, arzu edilen aksesuarlarla çekim gerçekleştirilmekte.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 - 5 hafta içinde arzu edeceğiniz ürünler sizlere sunulacaktır.

Levent Dinçman Emine Turan düğün fiyatları ne kadar?

Levent Dinçman Emine Turan düğün fiyatları Levent Dinçman Emine Turan düğün fiyatları Levent Dinçman Emine Turan organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Levent Dinçman Emine Turan Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Levent Dinçman Emine Turan

Yorum yaz