İstanbul Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı
Dj temini
Ekipman
Fasıl ekipleri
Kanto ekibi
Karşılama müzik grubu
Kişiye özel müzik listesi
Müzik grubu
Orkestra

Levent Canses ve Orkestrası Hakkında

İstanbul Şişli lokasyonunda yıllardır hizmet veren Levent Canses ve Orkestrası, düğün orkestrası ve Dj hizmeti yanında ek hizmetleri ile de sizlere eğlence dolu bir düğün gecesi yaratıyor. Ekibin eğlence ve memnuniyet garantili hizmeti evlilik yolunda attığınız bu önemli adımda gözünüz kapalı güvenebileceğininiz bir nitelikte oluyor. Uygun fiyat seçenekleri ile öne çıkan orkestranın başlangıç paket fiyatları 1000 TL'den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasite Bilgisi

Hizmet çeşitliliği ile Levent Canses ve ekibi, düğünlerinizde Dj ekibi, sahne şovları ile birlikte kusursuzluğa imza atıyor. Uzman düğün orkestrası ekibi, artan talep sebebiyle şehir dışında da hizmet vererek sizler nerede düğün yapma hayali kuruyorsanız oraya gelebiliyor.

Orkestra, ister açık havada isterse kapalı alanda uygun sahne, ışık, ses sistemlerine sahip olarak sizler için en iyisini düşünüyor. Ekip, planlama toplantıaı ile düğününüz öncesinde sizlerle buluşup dilediğiniz müzikleri liste haline getiriyor ve her şeyin gönlünüzce olması için uğraşıyor.

Levent Canses ve Orkestrası Sahne Fiyatları

Levent Canses ve ekibinden faydalanmak isterseniz başlangıç paket fiyatları sadece 1.000-2.000TL arasında oluyor. Ancak almak istediğiniz ek hizmetler ve hizmetlerin süresi göz önüne alınarak düğün orkestrası ve DJ fiyatlarında değişiklik yapılabiliyor.

Sizler de alanında deneyimli  orksestra ekibinden hizmet almak ve düğün gününüzü renklendirmek isterseniz "Fiyat Teklifi Al" butonuyla DüğünBuketi nezdinde sizlere sunulan özel fiyatları öğrenmek için geç kalmayın!

Sunduğu Olanaklar

Düğün orkestrası, Dj, sahne ekipmanları, davul şov ve bando ekibi ile 15 kişilik sahne ekibini içinde barındıran Levent Canses ve ekibi sizlere ‘iyi ki’ diyebileceğiniz bir düğün sunuyor. Eğlence dolu ortamı ve her kitleye hitap eden müzik çeşitliliği ile hiçbir konuğunuzun sıkılmasına izin vermeden eğlence dolu saatler geçirmenizi sağlıyor.

Ekip, pop, arabesk, nostaljik, klasik, sanat, halk müziği ve çeşitlerini sizlere sunuyor. Dilerseniz parçalarda değişiklik yapma ve istek şarkı isteme şansınız da bulunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir

Levent Canses ve Orkestrası yıllardır İstanbul Şişli merkezinde hizmet veriyor ancak sizler için şehir dışı hizmetleri de sunuyor. Düğün orkestrası ve Dj ekibi ile düğünlerinizde vazgeçilmez bir eğlence ortamı yaratarak yaş farkı olmaksızın herkese hitap eden eğlenceli müzikler sunuyor. Bu uzman ekipten hizmet alabilmek için Düğün Buketi destek ekibiyle iletişime geçebilir ve düğününüzün en önemli kısmı olan orkestra-müzik ekibi arayışınızı burada sonlandırabilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirler ve Avrupa ülkelerinde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet, kına, nişan ve söz, düğün, açılışlar, mezuniyet törenleri ve pek çok organizasyonda hizmet verebiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Açık havada ve şehir dışı hizmet veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün orkestrası ve Dj ekibi hizmeti veriliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Sizlere özel hazırlanan müzik listesi, karşılama vokalistleri, davul ve bando ekibi şovları, canlı sahne performansı hizmetleri sunuluyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 saat prova yapıldıktan sonra düğün saatiniz sonuna kadar hizmet vermeye devam ediyor.

Levent Canses Ve Orkestrası düğün fiyatları ne kadar?

Levent Canses Ve Orkestrası düğün fiyatları Levent Canses Ve Orkestrası düğün fiyatları Levent Canses Ve Orkestrası organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Levent Canses Ve Orkestrası Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Levent Canses Ve Orkestrası

Yorum yaz