Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
300
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
300
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
300
Max

Mekan Özellikleri

 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Asansör
 • Gelin - damat odası
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Menüde değişiklik seçeneğI
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale

Lena Kına Nikah Balo Hakkında

Ankara Keçiören ilçesinde bulunan Lena Kına Nikah Balo, fiyat performans açısından en üst sıralarda yerini alıyor. Düğün ve davet organizasyonları için harika bir tercih olarak karşınıza çıkıyor. Bulunduğu konumda çiftler tarafında sık tercih edilen mekanın davet fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor.

Mekan Özellikleri

Lena Balo Salonu, hem kapalı davet alanı hem de açık davet alanında misafirlerini ağırlıyor. Davet alanlarda 300 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor. Açılıp kapanabilen çatı sayesinde olası kötü hava koşullarına karşı önlem alınmış olunuyor.

Hava şartları kötü olsa da eğlence bozulmadan devam ediyor. Şehir merkezinde bulunuyor ve bakıldığında şehir manzarası göze çarpıyor. Salonun yüksek tavanı ile davetlilere ferah bir ortam yaşatılıyor. Mekanda düzenlenebilen davet türleri arasında düğün, nişan, kına, söz, açılışlar gibi farklı organizasyonlar yer alıyor.

Lena Kına Nikah Balo Düğün ve Davet Fiyatları

Yemekli davet fiyatları hafta içi 80 TL, hafta sonu ise 100 TL’den başlıyor. Kokteylli organizasyon fiyatı ise hafta içi 50 TL, hafta sonu 80 TL civarında seyrediyor. Yapılan ekleme ve çıkarmalar ile bu fiyatlar değişebiliyor.

''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayarak karşınıza çıkan formu ücretsiz bir şekilde doldurarak fiyat tekliflerinizi alabilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Lena Kına Nikah Balo salonunda saat 23:00’a dek müzik yayını ve servis devam ediyor. Masa süsleme ve dekorasyon hizmeti bulunuyor. İstenilen tarz ve konseptte düzenlemeler yapılabiliyor. Olası bir elektrik kesintisine karşı jeneratör de bulunuyor. İstenildiği takdirde menüde değişiklik yapılabiliyor.

Servis elemanları ve etkinlik sorumluları davetin tüm detayları ile yakından ilgileniyor. DJ ve müzik grubu temini de yapılıyor. Her şeyin kusursuz bir şekilde ilerlemesi için Lena Balo Salonu ekibi çaba gösteriyor.

Bu günü unutulmaz kılabilmek için video ve fotoğraf çekimi hizmeti de veriliyor. Full HD ve kesintisiz olarak video ve fotoğraf çekimi gerçekleştiriliyor. Ayrıca vale hizmeti de bulunuyor. Gelen davetliler araçlarını güvenle valeye emanet edebiliyor ve eğlenceye devam edebiliyor.

Ulaşım Bilgisi

Şehir merkezinde bulunan Lena Balo Salonu, ulaşım konusunda misafirlerine avantaj sağlıyor. Şehirdeki toplu taşıma araçlar ile şehrin neresinde olunur olunsun kısa sürede gidilebiliyor. Özel araç da ulaşım için tercih edilebiliyor.

Adres: Kavacık Subayevleri Mahallesi Atatürk Caddesi No:13/A Keçiören / Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, kına organizasyonları gerçekleştiriliyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23.00'a dek sürüyor.

Lena Kına Nikah Balo düğün fiyatları ne kadar?

Lena Kına Nikah Balo düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Lena Kına Nikah Balo düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Lena Kına Nikah Balo Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Lena Kına Nikah Balo açık alan kapasitesi 50 - 300 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 300 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  fotoğrafçı arkadaşlardan dansçı arkadaşlara kadar tüm çalışanlar da çok güleryüzlü ve yardımseverlerdi.

 2. Puan

  Fiyat olarak uygun, kapasitesi ideal aralıkta ve baya fazla davetlim olmasına rağmen çok ferah ve düzgün bir şekilde yerleştirme yapıldı. Gelin ve damat odası çok konforluydu rahatça hazırlandık. 10/10 mekan 🙂

Yorum yaz